999 rezultate për

dijk

Van Dijk dhe Ramos tregojnë sulmuesit më të fortë me të cilët janë përballur Sergio Ramos dhe ylli i Liverpool, Virgil van Dijk kanë zbuluar dy kundërshtarët më të vështirë me të cilët janë përball
Van Djik mbush me shpresë Liverpoolin (VIDEO) Van Dijk mbush me shpresa Liverpoolin për rikthimin e tij. Në ndeshjen e 10 tetorit të këtij viti mes Liverpool dhe E
Klopp i shtang të gjithë, ky është lojtari që "piketon" si zëvendësuesin e Van Dijk Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, po mundohet që të gjejë zëvendësin e mbrojtësit Virgil van Dijk-ut të dëmtuar dhe
Alarmohet Liverpooli, i dëmtohet edhe një tjetër mbrojtës Liverpooli ka frikë së do të mbetet shumë keq në fazën e mbrojtjes të paktën deri në afatin kalimtar të janarit. Pas
U kërcënua pas ndërhyrjes ndaj Van Dijk, portieri i Everton me sigurim personal Jordan Pickford mund të ketë mbetur pa u ndëshkuar në futboll pas ndërhyrjes ndaj Van Dijk, por privatisht portieri u pë
Pas Van Dijk edhe Fabinho, reagon Klopp: Kjo është gjëja e fundit që na duhej Liverpool fitoi tri pikë në Ligën e Kampionëve në shtëpi kundër danezëve të Midtjylland, por Jurgen Klopp ka dhimbje kok
Liverpool gjen pasuesin e Virgil van Dijk Sipas gazetarit italian, Fabio Santini, Liverpooli është një hap para të gjithëve për të siguruar shërbimet e mbrojtësit
Vjen goditja e dytë për Van Dijk, humb edhe Evropianin Sezoni për Virgil Van Dijk mund të quhet i përfunduar, por mbrojtësi holandez rrezikon të humbasë edhe Europianin verën
Ndeshja me Ajax, Klopp: Të gjithë mendojnë se kjo skuadër nuk ka të ardhme pa Van Dijk Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp ka mohuar kategorikisht pretendimet se Të Kuqtë do të bien pa mbrojtësin Virgil van D
Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
E ka rivalin kryesor në fushë, Laporte me mesazh të madh për Van Dijk Virgil Van Dijk do t’u mungojë fushave të paktën për gjashtë muaj pasi do t’i nënshtrohet një operimi në gju pas lëndimi
Humbi sezonin, Van Dijk u drejtohet tifozëve me një letër prekëse Mbrojtësi i Liverpool, Virgil van Dijk ka reaguar pas lëndimit të tmerrshëm që pësoi dje ndaj Everton. Portieri Jorda
ZYRTARE/ Van Dijk i nënshtrohet operacionit në gju Virxhil Van Dajk do të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushave. Mbrojtësi holandez do t’i nënshtrohet ndërhyrjes
Robertson "lutet" për Van Dijk: Nuk duhet humbur një lojtar si ai Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Van Dijk humb sezonin, këta janë 8 lojtarët që mund ta zëvendësojnë Virgil van Dijk me shumë gjasë ka humbur pjesën e mbetur të sezonit. Për fat të keq, Premierliga nuk zgjati shumë kët
Frikë te Liverpool, Van Dijk me shumë gjasa ka humbur sezonin Liverpooli nuk shkoi dot përtej barazimit 2-2 në derbin ndaj Evertonit në "Goodison Park", në një përballje ku nuk mungu
Publikohen pamjet, Van Dijk del nga spitali me paterica (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Liverpool në ankth, përveç Van Dijk ka shqetësime edhe nga Thiago Alcantara Dje u zhvillua derbi i madh anglez, ai ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit, takim ky që i takoi xhiros së pestë në Premie
Ndërhyrja brutale e Pickford, Van Dijk mund të humbasë sezonin Virgil Van Dijk me shumë gjasë ka humbur sezonin 2020/21. Një nga mbrojtësit më të mirë në botë, anëtari i Liverpool,