1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

dije

4 ditë para votimeve, opozita jep alarmin: Çfarë pritet të ndodhë të dielën e 30 Qershorit Ashtu sikundër maxhoranca këmbënguli, zgjedhjet do të mbahen këtë të diel, më 30 Qershor. Në anën tjetër opozita vazhdon
Topless dhe me ëmbëlsira në dorë, modelja nuk do t' ia dijë për kilet (FOTO LAJM) Kerry Katonae shijoi çdo kafshatë të burgerit teksa qëndroi ulur në shtratin e plazhit. Nëna e pesë fëmijëve u fotog
Sherr me thika në qendër të Korçës, plagoset një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit të Korçës, ku një person ka mbetur i plagosur. Sipas policisë person
Turqit fitojnë dhe festojnë me prostituta, lajmi skandalizon Turqinë Nuk është hera e parë që dëgjojm një lajm të tillë dhe mesaduket ka filluar të bëhet modë. Ajo çka rrit përmasat e këtij
Tërmetet në Korçë, akordohet fondi prej 100 milion lekësh Pas dëmeve të shkaktuara nga tërmetet e fuqishme të njëpasnjëshme të ndodhura në Korçë, Bashkia e këtij qyteti ka vendos
Presidenti i Shkëndijës nën shoqërimin e Andrea Agnellit Numri një i Shkëndijës, Visar Bexheti paraditën e të premtes qëndroi bashkë me presidentin e Juventusit, Andrea Agnelli,
E pranon Dako: Kisha dijeni që Avdylaj ka qenë i dënuar Vangjush Dako është përpjekur të anashkalojë në Opinion pyetjen se si Astrit Avdylaj një person i cili nuk është i anëta
Historia e pabesueshme e Shkëndijes, si u martua pa burrë Të dy me origjinë nga Kosova, Shkëndije Berisha u martua me Gëzim Berishën, që jetonte në Gjermani. Ishte një martesë pa
Përfshihet nga flakët banesa në Fier, shkak një shkëndijë elektrike Një banesë është përfshirë nga flakët mesfitën e sotme, ku shkak për kët është bërë një shkëndijë elektrike, e cila ka
Ramos mendon largimin, Ronaldo e thërret te Juventus Pas eleminimit të Realit nga Ajax-it, në Ligën e Kampionëve, duke humbur thellë 1-4, në dhomat e zhveshjeve kishte një d
Lukaku te Interi? Belgu jep shkëndijën e parë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku është në shënjstrën e Interit. Së fundmi belgu ka filluar të ndjekë në I
Skatërrohet banda e kokainës në Angli, të përfshirë dy shqiptarë (FOTO LAJM) Sipas mediave britanike, një bandë që merrej me trafik droge është shkatërruar në Angli. Në total u dha dënim me 69
I përfshirë edhe Fero, plagoset menaxheri i "On Records" (FOTO LAJM) Para pak çastesh ka ndodhur një plagosje në Prishtinë ku ishte i përfshirë grupi i reperit Fero. Siç bëm me dije pol
Fitoi titullin në Maqedoni, flet Mici: Kulmi i karrierës, dua të luaj në Champions me Shkëndijën Gledi Mici i cili u transferua te Shkëndija verën e kaluar ka fituar titullin e parë me skuadrën nga Tetova e Maqedonisë
Lazim Destani uron Shkëndijën! Klubi shqiptar që garon në Ligën e Parë të Maqedonisë së Veriut, Shkëndija, ka arritur ta sigurojë titullin e kampionit
Një tjetër aksident me pasojë, drejtuesi i motorit përfundon në spital Një tjetër aksident me pasojë plagosje ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje. Ngjarja e radhës është regjistruar në
Real Madrid merr vendimin për të ardhmen e James Rodriguez James do të kthehet në Real Madrid për t'u shitur. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga prestigjozja Mundo Deportivo k
3 gjëra që duhet t’i dijë çdo nënë për gripin e pranverës Tani që pranvera ka mbërritur dhe moti është i ngrohur, mund të supozoni se sezoni i gripit ka përfunduar. Kjo nuk ës
Juventus nxjerr në shitje Douglas Costa E ardhmja e Douglas Costa parashikohet të jetë larg Juventusit. 28-vjeçari që luan sezonin e tij të dytë në Serinë A, kë
Frikë në Londër, lojtari i Fulham humb vetëdijen në fushë (FOTO LAJM) Frikë dhe ankth në Londër. Gjatë ndeshjes Fulham-Cardiff mbrojtësi vendas Denis Odoi ka humbur vetëdijen duke hapur pani