E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

dihet

Shënoi 700 gola në karrierë, Strakosha ndihet i lumtur për Ronaldon (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo shënoi dje golin e 700 në karrierë në humbjen 2-1 që Portugalia pësoi nga Ukraina, shkruan Albeu.com.
Kur të vjen e keqja, hapi derën, Travis Scott e gjen belaja në mes të koncertit (VIDEO) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Travis Scott dhe partnerja e tij, Kylie Jenner, nuk janë më bashkë. Bu
Çfarë po ndodh në autostradën Tiranë-Elbasan: Makina në flakë Një makinë është përfshirë totalisht nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë,
Bie nga kati i 5-të, ndërron jetë i moshuari në Durrës Një 70 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga kati i pestë i një pallati në lagjen nr. 17 në Durrës. Sipas policis
Kurrë nuk i dihet, cilat hapa duhet të ndiqni gjatë një tërmeti Tërmetet janë të paparashikueshme, por jo mënyrat më të mira për të reaguar kur lëviz shtëpia. Si duhet të sillemi në ku
E FUNDIT/ Përfshihet nga flakët makina tek “Dogana” në Tiranë Një makinë është përfshirë në flakë tek Dogana në Tiranës. Sipas informacioneve të deritanishme nuk dihet nëse ka qe
Autorët në burg por i pengu nuk dihet se ku, i vëllai: Na thanë se nuk do i gjeni dot as varrin Rrefehet 29-vjecari qe i kanë marrë vëllain peng për 5 milion lekë të vjetra. Saimir Myrtaj tregon se ka qenë nusja
Pësuan 7 gola nga Bayern, si ndihet Pochettino Tottenham ka pësuar një humbje të turpshme në shtëpia ndaj Bayern Munich. Pas ndeshjes, kjo ishte deklarata e trajnerit
Reali me mungesa të mëdha përballë Club Brugde Sulmuesit Gareth Bale dhe James Rodriguez do të mungojnë në përballjen ndaj Club Bruge e vlefshme për Champions League.
Kaos në 'Selman Stermasi', tifozët përleshen 1 orë para derbit (VIDEO) Kur pritej që derbi mes Tiranës dhe Partizanit të dhuronte spektakël në fushë dhe në tribuna, ka ndodhur krejt e kundërt
Të shtëna me armë në mes të Tiranës Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë në afërsi të zonës së Yzberishtit. Si pasojë e të shtënav
Morata tregon eksperiencën e vështirë te Chelsea: Te Atletico jam i lumtur Alvaro Morata ka deklaruar se ndihet i kënaqur që u largua nga Chelsea. Spanjolli kaloi 2 sezonte të vështira në Lon
"Pas buzëqeshjes time", Robert Berisha tregon si ndihet pas ndarjes me Norën (FOTO LAJM) Një muaj më parë, këngëtari i njohur Robert Berisha dha lajmin e trishtë se martesa mes tij dhe Nora Istrefit kishte mar
Zhduket 2-vjeçarja shqiptare në Greqi, nuk dihen ende shkaqet (FOTO LAJM) Mediat greke raportojnë për një ngjarje të rëndë, ku në fokus të saj është një vajzë vetëm 2 vjeçe me origjinë nga Shqip
Zjarr në bodrumet e bashkisë Tiranë (VIDEO) Një zjarr ka përfshirë mesditën e sotme bodrumet e bashkisë Tiranë. Nga pamjet duket se flakët janë lokalizuar në katin
Kavajë, autobusi përplas furgonin dhe një makinë Një aksident ka ndodhur në Kavajë mbrëmjen e sotme. Burime nga policia thanë se një autobus ka përplasur një furgon d
Mbytet një person mbytet në rezervuarin e HEC-it në Librazhd Mbytet një person në digën e hidrocentralit të Rrapunit në Librazhd. Ka qenë roja i hidrocentralit, ai i cili ka njof
Radhë kilometrike në Muriqan, nuk dihet ande arsyet Një radhë e gjatë makinash është krijuar në pikën doganore të Muriqanit, duke krijuar një vijë të gjatë automjetesh rret
Breshëri automatiku në Prishtinë, katër të plagosur: Njëri rëndë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur pak më parë Prishtinën, ku kanë mbetur të plagosur katër persona në rrethana ende të pa
Aksioni opozitar: Kryemadhi takohet me Bashën Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi mëngjesin e ditës së sotme ka shkuar pranë selisë blu,ku