999 rezultate për

dihen

Italianët rebelohen me UEFA-n, 3 ekipet ndihen të vjedhura Tri humbje për tri skuadrat italiane të impenjuara në fazën e 1/8-ave të Ligës së Kampioneve. Këto humbje kanë ardhu
Keni fryrje barku dhe kapsllëk? 3 mënyra për të kuruar këto probleme të bezdisshme Kapsllëku është një gjendje shumë e dhimbshme e trupit dhe që ju bën të ndiheni të fryrë. Por ka mënyra për të kuruar ka
Sa herë të ndiheni si tullumbace pas çdo vakti, hani këto 5 ushqime dhe do të shfryheni menjëherë Ndjeheni të fryrë sa herë që hani? Mos u shqetësoni, u ndodh të gjithëve. E dimë, është një ndjesi e tmerrshme, por duhe
Zbuloni arsyen se përse ndiheni të lodhur në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
Aksident me dy të plagosur në Librazhd, kamioni përplas motorin Një kamion ka përplasur një motor mesditën e sotme në Librazhd dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur burrë e grua.
Lëkundje tërmeti në Greqi, ndihen deri në jug të Shqipërisë Një termet është shënuar mbrëmjen e sotme në Greqi, lëkundjet e të cilit u ndjenë edhe në Jug të Shqipërisë. Epiqendr
Kaloi 18 vite në burg, vetëvaret në qeli i burgosuri Një i burgosur i ka dhënë fund jetës në burgun e Peqinit, duke u vetëvarur. Viktima është identifikuar si Gjergj Seli
Tronditet Lezha, ndihen dy shpërthime të fuqishme Mbrëmjen e sotme kanë ndodhur dy shpërthime në Lezhë, më konkretisht në zonat ishull Shëngjin dhe ishull Lezhë me vetëm
Inspektorët me GPS dhe kamera, Rama: Brenda 4 vitesh marrëdhëniet me bizneset do jenë online Kryeministri Edi Rama është shprehur se në katër vitet e ardhshme qeveria e ka synim që çdo marrëdhënie e biznesit me qe
Ndiheni të stresuar? Këto janë ushqimet që duhet të shmangni Megjithëse mund t’i injorojmë, ka disa ushqime që ndikojnë tek emocionet duke shkaktuar ankth dhe stres. Ekspertët thonë
Që mos të ndiheni keq, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
1 vit më vonë! Artan Hoxha i rikthehet krimit të rëndë: Autorët dihen por nuk arrestohen (FOTO LAJM) Gazetari Artan Hoxha i është rikthyer krimit të ndodhur 1 vit më parë ku u ekzekutua Guxim Gjyriçi dhe autorët ende nuk
Vaksina e COVID-19: Çfarë rreziqesh dhe efektesh anësore dihen? A janë vaksinat e zhvilluara deri tani të sigurta? Çfarë efektesh anësore do mund të prisni dhe cilat janë reagimet norm
5 gjëra që i ndodhin trupin tonë, kur qeshim më shumë! Kur qeshim, fillojmë të ndihemi menjëherë ndryshe dhe fytyra e muskujt fillojnë të kontraktohen. Të gjitha këto janë she
Përse ndiheni të lodhur dhe përgjumësh në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
Puna gjatë shtatzënisë, si të përballoni lodhjen Puna mund t’ju duket tepër e lodhshme kur jeni shtatzënë, veçanërisht nëse në mëngjes keni të përziera apo ndiheni të pa
Flini më shumë se 10 orë ne ditë? Mund të keni probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Nëse keni vënë re se keni nevojë për më shumë se 10 orë gjumë që të ndiheni të relaksuar, mund të jetë shenjë se vuani n
Që mos të ndiheni keq, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
HOROSKOPI/ Prisni ndryshime të mëdha, e hëna vjen me surpriza Dashi Nuk keni pse të shkoni diku tjetër për të gjetur atë që po kërkoni. Shihni rrotull, sepse jeta do të bëhet shum
HOROSKOPI/ Kjo e martë do jetë e mbushur plot pozitivitet dhe mundësi të reja, niseni muajin mbarë Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur d