999 rezultate për

dihen

Tronditet Lezha, ndihen dy shpërthime të fuqishme Mbrëmjen e sotme kanë ndodhur dy shpërthime në Lezhë, më konkretisht në zonat ishull Shëngjin dhe ishull Lezhë me vetëm
Inspektorët me GPS dhe kamera, Rama: Brenda 4 vitesh marrëdhëniet me bizneset do jenë online Kryeministri Edi Rama është shprehur se në katër vitet e ardhshme qeveria e ka synim që çdo marrëdhënie e biznesit me qe
Ndiheni të stresuar? Këto janë ushqimet që duhet të shmangni Megjithëse mund t’i injorojmë, ka disa ushqime që ndikojnë tek emocionet duke shkaktuar ankth dhe stres. Ekspertët thonë
Që mos të ndiheni keq, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
1 vit më vonë! Artan Hoxha i rikthehet krimit të rëndë: Autorët dihen por nuk arrestohen (FOTO LAJM) Gazetari Artan Hoxha i është rikthyer krimit të ndodhur 1 vit më parë ku u ekzekutua Guxim Gjyriçi dhe autorët ende nuk
Vaksina e COVID-19: Çfarë rreziqesh dhe efektesh anësore dihen? A janë vaksinat e zhvilluara deri tani të sigurta? Çfarë efektesh anësore do mund të prisni dhe cilat janë reagimet norm
5 gjëra që i ndodhin trupin tonë, kur qeshim më shumë! Kur qeshim, fillojmë të ndihemi menjëherë ndryshe dhe fytyra e muskujt fillojnë të kontraktohen. Të gjitha këto janë she
Përse ndiheni të lodhur dhe përgjumësh në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
Puna gjatë shtatzënisë, si të përballoni lodhjen Puna mund t’ju duket tepër e lodhshme kur jeni shtatzënë, veçanërisht nëse në mëngjes keni të përziera apo ndiheni të pa
Flini më shumë se 10 orë ne ditë? Mund të keni probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Nëse keni vënë re se keni nevojë për më shumë se 10 orë gjumë që të ndiheni të relaksuar, mund të jetë shenjë se vuani n
Që mos të ndiheni keq, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
HOROSKOPI/ Prisni ndryshime të mëdha, e hëna vjen me surpriza Dashi Nuk keni pse të shkoni diku tjetër për të gjetur atë që po kërkoni. Shihni rrotull, sepse jeta do të bëhet shum
HOROSKOPI/ Kjo e martë do jetë e mbushur plot pozitivitet dhe mundësi të reja, niseni muajin mbarë Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur d
Pse dëgjimi i muzikës së trishtuar ju bën të ndiheni më mirë Të gjithë i jemi drejtuar muzikës melankolike për të na bërë të ndihemi më mirë në një moment të jetës sonë, por pse ndi
Të do vërtetë apo të përdor? Jepi fund dilemës duke u bazuar te këto 3 shenja! Pasiguria në marrëdhëniet romantike është e pashmangshme, shkruan “
EULEX në shtëpinë e Jakup Krasniqit, nuk dihen arsyet Forcat e shumta policore nga njësia EULEX-it në mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, kanë shkuar në shtëpinë e Jakup Kras
Tërmet i fortë në Egje, lëkundjet ndihen në Turqi dhe Greqi (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm është ndjerë këtë të premte në brigjet e Egjeut, duke shkaktuar lëkundje në dy shtete, si në Turqi
Kini kujdes! Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjes
Mos u shqetësoni nga shenjat më poshtë: Thjesht periodat janë rrugës Luhatjet e humorit, irritimi, aknet, dëshira për të ngrënë çokollatë, fryrja, nevoja për të parë filma romantikë njëri p
Gjendet një person i pajetë në Korçë, nuk dihen rrethanat Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë pasi një person është gjendur i pajetë në fshatin Dishnicë. Policia është