999 rezultate për

digital

Ky është PS5 më i shtrenjtë në botë Prodhuesi rus Caviar e ka mbështjellë konsolën PS5 me ar 18 karat. Prodhuesi rus i pajisjeve luksoze Caviar ka tregua
FSHF-ja jep njoftimim për transmetimin e ndeshjeve të Kategorisë Superiore Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë me një komunikatë zyrtare ku njofton se ndeshjet e sotme të Superiores do të tran
ZYRTARE/ Kategoria Superiore vjen falas për shikuesit, klubet shqiptare humbin miliona Kjo javë e ndeshjeve të Kategorisë Superiore do të përbëjë një risi, edhe pse jo për mirë. Pesë sfidat e Superiores
U largua nga Digitalb pas 10 vitesh, Alban Skënderaj i zë vendin Jonida Vokshit? (VIDEO) Pak muaj më parë Jonida Vokshi deklaroi largimin nga platforma "Digitalb", pas 10 vitesh. Moderatorja bëri një postim pr
U largua pas dhjetë vitesh nga Digitalb, Jonida Vokshi nis një rrugëtim të ri Jonida Vokshi, imazh i Digitalb prej vitesh njoftoi që në gusht të këtij viti s'do të jetë më pjesë e tij. Pasi mori gji
Ilda flet për jetën luksoze: S'jam pabukse si ata që punojnë në TV unë, jam familje bejlerësh (VIDEO) Largimi i moderatores së njohur Ilda Bejleri nga Digitalb, pas 11 vitesh në ekran, u komentua gjatë, e kjo edhe për shka
"Zbardhen prapaskenat", kush është rivalia që rrëzoi Ilda Bejlerin pas 11 vitesh (FOTO LAJM) Pas 11 vitesh karrierë si gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive në “Digitalb”, pak ditë më parë, plasi lajmi se
Një tjetër largim i bujshëm nga "Digitalb", moderatorja e "braktis" pas 10 vitesh (VIDEO) Nuk kanë qenë të pakta kohë e fundit ndryshimet e ekraneve për Vip-at. Sezoni i ri do të vijë me shumë ndryshime edhe në
Çfarë po ndodh me Digitalb, pas Ilda Bejlerit largohet një tjetër moderatore (VIDEO) Pas moderatores Ilda Bejleri, një tjetër moderatore e njohur ka vendosur të largohet nga Digitalb. Bëhet fjalë për Jo
Nga debati me Shakohoxhën tek largimi nga "Digitalb", Ilda Bejleri na sqaroi gjithçka (FOTO LAJM) Tre ditë më parë u përhap lajmi se për shkak të një debati me Dritan Shakohoxhën, moderatorja Ilda Bejleri kishte vendos
Sherr me Shakohoxhën, Ilda Bejleri largohet nga Supersport pas 11 vitesh Prej 11 vitesh, moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, na ka shoqëruar në ekranin e “Digitalb” dhe është kthyer në
E papritur, Ilda Bejleri largohet nga "SuperSport" Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit në “Digitalb”, duket se zhurmën më të madhe do ta bëjë largimi i një prej figurave më
Një vit pa e parë dhe tashmë Ledion Liço duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Prej më shumë se një viti, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave
Bregu: Stop, ngacmimeve online (FOTO LAJM) Shumica e dhunës në internet ndaj grave ndodhin në mediat sociale dhe ne duhet ta ndalojmë atë # DigitalRespect4Her
Ilda Bejleri kundër Viola Spiros! Çfarë ka ndodhur mes dy ish-kolegeve në Digitalb? (FOTO LAJM) Prezantuesja e sportit në “Digitalb”, Ilda Bejleri ka qenë e ftuar në punatatën e së shtunës (30 dhjetor) në emisionin “
Bora Zemani largohet nga Digitalb pas konflikteve me drejtuesit Bora Zemani është një ndër moderatorët më të njohura për publikun shqiptar. Ajo është shprehur: “Unë kam kaluar tre v
Përplasje tek Digitalb, përjashtohet moderatorja shumë e njohur Bora Zemani është një ndër moderatorët më të njohura për publikun shqiptar. E ftuar mbrëmjen e kaluar në "Top Arena"
Superiorja edhe 4 vite në Digitalb Në vitet e fundit Radio Televizioni Publik Shqiptar ka transmetuar vetëm një ndeshje të çdo jave në Kategorinë Superiore
Kritikoi shalët jashtë të Ildës, Digitalb sulmon Mustafa Nanon Platforma televizive “Digitalb” i është përgjigjur zyrtarisht analistit Mustafa Nano pas kritikave publike të tij ndaj v
Debati mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, reagon DigitAlb Sa i takon debatit mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit rreth veshjes në ekran ka reaguar së fundmi edhe DigitAlb. Deklar