999 rezultate për

diferencen

Djali i Schumacher fiton garën në Formula 2, bën diferencën Mick Schumacher djal i Michael Schumcher ka arritur ta fitojë garën e madhe të Formula 2. Kampioni i ri e ka fituar g
Ramsey "thumbon" Sarrin: Ju tregoj diferencën e madhe mes dy trajnerëve I hedhur nga Pirlo përsëri mes protagonistëve të Juventusit, Aaron Ramsey – në kërkim të revanshit pas një viti të vësht
Formacionet zyrtare, Kosovë-Greqi (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë është publikuar formacioni zyrtar për ndeshjen mes Kosovës dhe Greqisë. Dardanët kanë shumë
Juventus - Atalanta, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" kërkon të thellojë diferencën me vendin e dytë Kryendeshja e javës në Serie A luhet në Torino, ku skuadra e Juventus pret Atalantan. Para kësaj ndeshje nuk mund të
Bayerni tregon "dhëmbët" para sfidës me Dortmundin, mposht bindshëm Frankfurtin (VIDEO) Bayerni i Mynihut do të udhëtojë në mesjavë për transfertën me Borussian e Dortmundit me një avantazh prej katër pikësh
Wanda Nara : E vuaj diferencën në moshë me Mauron (FOTO LAJM) Nga emisioni i njohur sportiv ‘Tik Tak’ tek ‘Big Brother’ Wanda Nara gjithmonë e më shumë po bëhet një figurë qëndrore
23 vite më e re, çfarë mendon partnerja e DiCaprio-s për diferencën e tyre në moshë (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, aktori i famshëm Leonardo DiCaprio po shijon romancën e tij me modelen e njohur Camila Morrone. 45-
Eintracht Frankfurt "shuplakë" Bayernit (VIDEO) Eintrachti i Frankfurtit turpëron 5-1 Bayernin e Mynihut në “Commerzbank-Arena”, duke u shkaktuar një nga humbjet më të
Vetëvendosje thellon diferencën, këto janë rezultatet aktuale Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve po vazhdon procesi i numërimit të 13 mijë e 500 votave të ardhura me postë.
LA LIGA/ Spikat supersfida Barcelona-Sevilla, Messi pritet titullar Nga Primera Division spikat sfida e mbrëmjes (21:00) mes Barcelonës dhe Sevillas, që do të zhvillohet në “Camp Nou”.
"Interi shumë i vështirë", Messi: Në skuadër kemi lojtar si Suarez që dinë të bëjnë diferencën "Në këto momente jam i lodhur, por i gëzuar që luajta 90 minutat e para të sezonit. Më mungon ritmi i ndeshjes, por jam
Shpërthen Balotelli, i shënon supergol Napolit (VIDEO) Mario Balotelli ka shënuar një supergol në ndeshjen ndaj Napolit. Sulmuesi italian tundi rrjetën në minutën e 67 duk
Sanchez del me të kuq, Sampdoria ngushton diferencën (VIDEO) Sampdoria ka përfituar pas daljes me karton të kuq të Alexis Sanchez duke ngushtuar rezultatin në 1-2 me autor mesfushor
Juventusi përgatit ofertën konkrete për Neymar Juventusi po studion mundësinë për të marrë Neymar. "Zonja e Vjetër" është e gatshme të ofrojë para, plus kartonin e
Mourinho tregon lojtarin e Liverpoolit që bëri diferencën në finale Jose Mourinho e ka identifikuar Alissonin si lojtarin e Liverpoolit i cili bëri diferencën në fitoren e finales ndaj Tot
Solskjaer: Messi bëri diferencën, pas golit të dytë ndeshja kishte përfunduar Ole Gunnar Solskjaer pranon se Barcelona ishte më e mirë në dy ndeshjet ndaj Manchester United. Djajtë janë eliminua
Spalletti: Icardi nuk bën diferencën, Messi po Inter është mposhtur 1-0 nga Lazio në Serie A në San Siro dhe të gjithë e kanë me Spalletti-n. Trajneri la jashtë ekipit
Reali ngushton diferencën përballë Ajax (VIDEO) Më në fund Reali arriti të gjejë rrjetën përballë Ajax, shkruan Albeu.com Asgjë nuk po shkonte mirë për Reali teksa i
Futbollisti shqiptar shënon dy gola për 7 minuta në Greqi Mesfushori shqiptar i AEL Larisës, Fatjon Andoni, po kalon një formë të shkëlqyer në kampionatin grek, duke luajtur rreg
Hazard dhe Pedro i dhurojnë suksesin Chelsea-t (VIDEO) Chelsea sot e pati të thjeshtë transfertën në Brighton duke marrë tre pikë që e ngjisin një shkallë më lart me 37 pikë,