999 rezultate për

dieta

Dieta e shalqirit: Një javë për t'u dobësuar, freskuar dhe hidratuar Për t’u dobësuar shpejt dhe mirë gjatë verës, dieta e shalqirit do të ishte ideale. Ky frut i shkëlqyer i verës duke
Jo me dieta, kjo vajzë ra drastikisht nga pesha duke ndryshuar 5 zakone të përditshme (FOTO LAJM) Historia e Kiah Tëisselman ka frymëzuar edhe shumë njerëz të tjerë që të marrin një vendim të rëndësishëm për jetën e ty
Arsyeja pse çaji dhe boronicat nuk duhen larguar nga dieta ushqimore Komponimet natyrore të gjetura te boronicat dhe caji njihen të kenë vetitë mbrojtëse që ndihmojnë në rregullimin e siste
50 vjeç dhe në formën më të mirë, kjo është dieta e përditshme e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez punon shumë për pamjen e saj të jashtëzakonshme, me një regjim të rreptë dhe me një dietë të shëndetshme
Nuk ka dieta perfekte që funkionojnë për çdo metabolizëm ose lloj trupi Nuk ka diçka të tillë si një dietë e shëndetshme që do të funksionojë për të gjithë. Njerëzit i përgjigjen ushqimit në m
"As dieta, as palestër", Marina Vjollca rrëfen si humbi 10 kilogramë papritur (FOTO LAJM) Prezantuesja e "Klanifornia", Marina Vjollca në një intervistë për programin “Jo Vetëm Modë”, në TV Klan tregoi se ka hu
Kush janë 6 deputetët pasanikë që morën dieta dhe karburant gjatë pandemisë Qeveria propozoi përgjysmimin e pagave të deputetëve në Parlament në kuadër të situatës së krijuar për shkak të pandemis
Dieta që iu ndihmon të parandaloni kancerin, diabetin dhe iu bën të humbni peshë Dieta ketogjene përqendrohet në konsumimin e yndyrnave të shëndetshme, proteinave dhe karburanteve të ulëta. Kjo lloj
Vjedhje e hapur! Nuk lejohej lëvizja, 110 deputetë morën para për karburant gjatë pandemisë Muaj prill i këtij viti shënoi kulimin kufizimeve në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së infeksionit covid-
Shkrin dhjamin dhe detoksikon sistemin tretës, dieta 3 ditore me qershi Të varfëra në yndyrna, të pasura në ujë, qershitë përfaqësojnë një ushqim që ndikon në rënien në peshë (ndryshe nga çfar
Gjithçka duhet të dini rreth dietës SIRT, me të cilën Adele humbi 22 kilogramë Prej tashmë disa muajsh, këngëtarja e famshme britanike Adele është shndërruar totalisht në një siluetë të hollë e tejet
Dieta pas karantinës, çfarë të hani për të zhdukur kilet e tepërta Pasi të keni kaluar kaq shumë kohë në shtëpi, është e natyrshme të vini re se keni vënë disa kile. Mos u frikësoni: me v
Dieta pas karantinës: Çfarë të hani për të hequr qafe kilet shtesë Pasi të keni kaluar kaq shumë kohë në shtëpi, është e natyrshme të vini re se keni vënë disa kile. Mos u frikësoni: me v
Çfarë është dieta Sirt me të cilën Adele u dobësua 40 kilogramë? Fjala dietë gjithmonë ka tendencë të shoqërohet me një seri limitesh dhe detyrimesh dietike që synojnë mbërritjen e pesh
"Dietat VIP", si i kanë humbur kilet e tepërta vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Koha ka treguara se e bukura (natyrale) kërkon vullnet. Dhe më poshtë do t'ju prezantojmë me vajzat e njohura të ekr
Lista e deputetëve që hoqën dorë nga pagesat për karburant, telefon, dietat dhe honoraret Nëse paga mujore neto e një deputeti është 118.215 lekë të reja, përfitimet e tjera si pagesa për telefonin, shpenzimet
Ekspertët shpallin dietën mesdhetare si më të mirë në botë Për të tretin vit radhazi, dieta mesdhetare – e pasur në yndyrna të shëndetshme, peshk, drithëra dhe e varfër në ushqime
"Dietat VIP", si i kanë humbur kilet e tepërta vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Koha ka treguara se e bukura (natyrale) kërkon vullnet. Dhe më poshtë do t'ju prezantojmë me vajzat e njohura të ekr
Dieta e mëngjesit me banane, humbisni disa kilogramë për një javë Bananet janë të pasura me niseshte që kanë një indeks të ulët glikemik që do të thotë tretje më të gjatë dhe të lënë një
Dieta që ka dobësuar yjet më të famshëm të showbiz-t në botë Duke qenë se është bërë e njohur vitin e kaluar, nuk ju falet që të mos e dini se çfarë është “dieta e sirtfood”. Pas