999 rezultate për

dieles

20-vjeçari arratiset për të parë ndeshjen Juventus - Napoli Super sfidën e së dielës Juventus - Napoli askush s’do dëshironte ta humbiste. Një 20-vjeçar, në San Donato Milaneze
Brënda shtëpisë luksoze të Bes Kallakut (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë padyshim si shembulli më i mirë i një çifti. Së fundmi Xhensila dhe Besi j
Ardit Gjebrea mbledh gratë e të ''Dielës Shqiptare'' për 8 Mars (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ardit Gjebrea duket se sot për festën e gruas, ka mbledhur të gjithë mikeshat e tij. Ai ka zgjed
Aksident i rëndë, vdes një 65-vjeçare Një aksident i rëndë i ndodhur pasditen e së dielës në afërsi të Fierit, ku një 65-vjecare ka humbur jetën. Ngjarja e
Chiellini humbet sfidën e së dielës kundër Crotones Pritet që mbrojtësi i Juventusit Giorgio Chiellini do të humbasë ndeshjen me Crotonen këtë fundjavë, pasi ai do të pusho
U gjet i mbështjellë më qese mbeturinash, nëna mizore hedh foshnjën (FOTO LAJM) Një foshnje e porsalindur u fut në një qese të zezë dhe u hodh jashtë një hoteli me kordonin e tij kërthizor të lidhur
KSHZ jep detaje për rivotimin e së dielës në Çair Zyrtarët e KSHZ-së kanë dhënë detaje për procesin e rivotimit që do të bëhet të dielën më 12 nëntor, në vendvotimin 2901
Zgjedhjet e së dielës, KSHZ shpërndan materialin zgjedhor Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot filloi me shpërndarjen e materialeve zgjedhore deri te komisionet komunale z
Përgatituni mirë sepse po nisin shirat dhe reshjet e borës Sipas meteorologeve, fundjava mbetet me kthjellime e vranësira kalimtare deri mesditën e së dielës kur një sistem vranës
Kujdes/ Kështu pranohet votimi me kusht në zgjedhjet e së dielës Në zgjedhje e për parlamentare lejohet votimi me kusht edhe jashtë komunave ku janë qytetarët të regjistruar si votues.
Më në fund ca pika shiu në Tiranë, ja parashikimi për orët në vazhdim Mbrëmjen e sotme (e shtunë) është ndjerë më në fund pak freski dhe disa pika shiu në Tiranë pas gjithë atyre ditëve përv
Reshje rekord dhe përmbytje në Paris (FOTO LAJM) Një stuhi vetëm dy orëshe shkarkoi mbi Paris plot 53 milimetra shi brenda mesnatës së të dielës, një sasi rekord e baraz
29 mijë e 264 vëzhgues për zgjedhjet e së dielës Komisioni Qëndror i zgjedhjeve në Kosovë ka mbajtur sot mbledhjen e rradhës në qendrën e medias e cila do të jetë edhe v
LDK-ja i bën thirrjen e fundit qytetareve të Kosovës Koalicioni Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), Aleanca Kosova e Re (AKR), Alternativa dhe Lëvizja për Drejtësi, sot, duk
Moti në Kosovë, 7 maj 2017 Moti gjatë ditës së sotme do të jetë i ndryshueshëm në Kosovë. Mëngjesi i së dielës mund të sjellë stuhi dhe erëra të fo
Zgjedhjet e së dielës do të ndiqen nga 8160 vëzhgues Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve është i gatshëm për të zbatuar zgjedhjet parlamentare që do të mbahen nesër. KSHZ in
Zgjedhjet / Ilia Stefo zgjidhet kreu i ri i bashkisë në Kolonjë Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Kolonjë. Mjeku që u kandidua nga socialistët, Ilia Stefo mori 2100 vo
Tërmet 5.3 ballë/ Alarmohet Jugu, qytetarët në panik Tërmeti prej 5.3 ballësh i ditës së djeshme ka përhapur panik në Jug të vendit. Banorët e Gjirokastrës duke qen të frikë
Ekzistenca e Bosnjë-Hercegovinës varet nga Referendumi i së dielës nga Avokat Shpetim Beqiri - Shkaktar i fillimit të luftës së parë botërore ishte një serb, Gavrilo Princip i cili me
Dimovski: Seanca kuvendore e së dielës mos përdoret për përplasje politike Bashkërenduesi i grupit parlamentar të OBRM-PDUKM-së, Ilija Dimovski bën thirrje që mbledhja e kuvendit të Maqedonisë, e