999 rezultate për

dielen

Shkëndija-Vardar, derbi i madh në Maqedoni Skuadrat elitare rikthehen në aksion këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 20-të, ku spikat ndeshja midis Shkëndijës dhe
Më në fund "Elbasan Arena" është gati: Luhet të dielën kryendeshja e Superiores Pas më shumë se dy javësh, stadiumi “Elbasan Arena” është gati për të mirëpritur në fushë lojtarët. Stadiumi qëndron
Alfred Moisiu vaksinohet të dielën kundër COVID-19: Mosha ime një saçme kërkon! Kryeministri Edi Rama bërë me dije gjatë vizitës që kishte në Vlorë ditën e sotme se të dielën do të nisë vaksinimi i ka
Udhëtim të dielën nga Rinasi? TIA ka një njoftim për ju Aeroporti ndërkombëtar i Tiranës ka dhënë informacion mbi fluturimet e ditës së nesërme, e diel datë 31 janar. Përmes
Të dielën superpërballja e UFC, McGregor-Poirier Të dielën në mëngjes në Abu Dhabi Conor McGregor do të përballet me 32-vjecarin nga Shtetet e Bashkuara Dustin Poirier,
Stresi nga arratia: Të dielën digjet Tirana, përgjegjësi mban Ardi Veliu Reperi i njohur Arkimed Lushaj ose ndryshe Stresi, nga arratia ka lëshuar një kërcënim të fortë duke i vendosur ultimatu
Italia sërish nën pushtetin e COVID-19? 17 mijë raste në 24 orë Italia ka konfirmuar 17,012 raste të reja ditore me koronavirus, pasi të dielën vendi regjistroi plot 21,273 të infektua
Fundoset varka me refugjatë në Tunizi Të paktën 11 emigrantë nga Afrika humbën jetën kur varka e tyre u fundos pranë Tunizisë të dielën, ndërsa përpiqeshin të
S'pranoi izolimin, CR7 u ngriti zërin drejtuesve dhe fluturoi drejt Portugalisë Pak ditë më parë, disa lojtarë të Juventusit thyen karantinën, që duhej të ndiqnin, pasi ishin identifikuar pozitivë me
Pas ndeshjes me Genoan, Napoli u nënshtrohet tamponëve, ndeshja me Juven në rrezik Prekja në masë me koronavirus e lojtarëve të Genoas ka vendosur në alarm të gjithë Serinë A. Rezultimi pozitiv i 11
Kumbullua luan ndaj Juventusit? Fonseca merr vendimin për shqiptarin Po afron dita e madhe për Marash Kumbullan. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, do të bëjë paraqitjen e parë me fanellë
Shqiptari qëllohet me armë zjarri në mes të plazhit (FOTO LAJM) Dy persona të armatosur, qëllua me armë në drejtim të një burri në mes të turmës së pushuesve në bregdetin romak, në Tor
Përkeqësohet situata te Barcelona, Umtiti thyen karantinën dhe nuk paraqitet për testet PCR Samuel Umtiti ishte një mungesë e papritur në testimet e PCR në terrenin e stërvitjes në Barcelonë të dielën. Francez
Gjilani shpall të dielën ditë zie në nder të viktimave të koronavirusit I pari i Gjilanit Lutfi Haziri, ka njoftuar se të dielën (nesër), në këtë komunë do të shpallet ditë zie, në nder të tre
Kristo "elegji" për Agim Kajmaku: Të dielën u arrestove, të hënën në punë shkove "Ju kërkoj falje o njerëz, që kisha shpresë te Kryeprokurori i ri..." Aktivisti i shoqërisë civile Erion Kristo përme
Diletta Leotta në krahët e sportistit italian, gazetarja italiane e kalon të dielën në një jaht (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ndeshjet e Serie A po zhvillohen sot në Apenine, gazetarja seksi, Diletta Leotta ka gjetur kohë ta
Plane për të dielën? Si do të jetë moti Për të gjithë ata që kanë bërë plan të pushojnë në bregdet këtë fundjavë, moti duket se do të jetë në favorin e tyre.
Thaçi mbërrin në Tiranë, tregon kur do të flasë për aktakuzën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci ka bërë të ditur se ka arrtitur në Tiranë, derisa, të dielën do të flasë para mediave
Meta e kalon të dielën në plazh, publikon foton me mesazhin e fortë Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të diel ta kalojë në bregdet. Kreu i shtetit nuk ka hezituar të ndajë një mo
7 gjërat që duhet të bëni të dielën, për të qenë të lehtësuar gjatë gjithë javës E hëna shpeshherë na gjen të kapur “mat”. Duke patur në shumicën e rasteve vetëm një ditë pushimi, fillimi i javës vjen