999 rezultate për

diele

Një e dielë pranverore, radhë kilometrike në Morinë me qytetarët që kthehen në Kosovë Kjo fundjavë ka gëzuar qytetarët me temperatura të ngrohta dhe klthjelltësi. Kjo ka bërë që qytetarët e Kosovës të n
Manastirliu i dedikon të dielën familjes, ndan foton e ëmbël me vazjat Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, këtë të diel ja ka dedikuar familjes dhe fëmijëve të saj. Ministrja ka p
Shkëndija-Vardar, derbi i madh në Maqedoni Skuadrat elitare rikthehen në aksion këtë fundjavë me ndeshjet e javës së 20-të, ku spikat ndeshja midis Shkëndijës dhe
Më në fund "Elbasan Arena" është gati: Luhet të dielën kryendeshja e Superiores Pas më shumë se dy javësh, stadiumi “Elbasan Arena” është gati për të mirëpritur në fushë lojtarët. Stadiumi qëndron
Alfred Moisiu vaksinohet të dielën kundër COVID-19: Mosha ime një saçme kërkon! Kryeministri Edi Rama bërë me dije gjatë vizitës që kishte në Vlorë ditën e sotme se të dielën do të nisë vaksinimi i ka
ZYRTARE/ Federata holandeze anulon të gjitha ndeshjet të dielës në Eredivisie, kjo është arsyeja Të gjitha ndeshjet e paraparë të zhvillohen sot në Kampionatin holandez, Eredivisie, janë anuluar. Federata holandeze
Sot një ditë me diell, por çfarë ndodh pas të dielës Ditët pranverore zgjasin deri në fillim të javës që vjen e më pas parashikohet një situatë gati e rrezikshme për përmbyt
Udhëtim të dielën nga Rinasi? TIA ka një njoftim për ju Aeroporti ndërkombëtar i Tiranës ka dhënë informacion mbi fluturimet e ditës së nesërme, e diel datë 31 janar. Përmes
Të dielën superpërballja e UFC, McGregor-Poirier Të dielën në mëngjes në Abu Dhabi Conor McGregor do të përballet me 32-vjecarin nga Shtetet e Bashkuara Dustin Poirier,
HOROSKOPI/ Cila është shenja më me fat e kësaj të diele Dashi Gjatë kësaj dite do të krijoni një përshtypje të mirë. Mos i fshihni ndjenjat tuaja, por shprehini qartë ato, a
Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të dielë, Vetëvendosje do të merrte shumicën e votave Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të diel 46.2 për qind e qytetarëve do t’ia jepnin votën Vetëvendosjes. Si parti e
HOROSKOPI/ Ditë interesante për ata që janë të dashuruar, surprizat e së dielës Dashi Kini kujdes në ditët në vijim në lidhje me shëndetin tuaj sepse ndiheni të lodhur. Në dashuri, megjithatë, çift
Doli duke qarë nga fusha, PSG zbulon detaje rreth dëmtimit të Neymar Paris-Saint Germain përmes një komunikate të publikuar në uebsajtin e tyre, ka treguar gjendjen e sulmuesit, Neymar.
Stresi nga arratia: Të dielën digjet Tirana, përgjegjësi mban Ardi Veliu Reperi i njohur Arkimed Lushaj ose ndryshe Stresi, nga arratia ka lëshuar një kërcënim të fortë duke i vendosur ultimatu
Ulen temperaturat, ditën e dielë borë në Kosovë Nga dita e diel mbi vendin tonë pritet të ketë rënie të temperaturave. Në viset malore pritet të ketë edhe reshje bor
E dielë e zezë, tre të vdekur në vetëm pak orë rrugëve të Shqipërisë E diela e sotme ka qenë shumë e zezë për të lëvizur në rrugë. Kjo pasi tre persona kanë humbur jetën si pasojë e aksi
Italia sërish nën pushtetin e COVID-19? 17 mijë raste në 24 orë Italia ka konfirmuar 17,012 raste të reja ditore me koronavirus, pasi të dielën vendi regjistroi plot 21,273 të infektua
Nesër është një e dielë e veçantë, mund të flini një orë më shumë Nëse e gjithë kjo javë ju ka lodhur dhe fundjava ju ka prishur pak planet, dëgjoni një lajm të mirë: nesër mund të flini
Fundoset varka me refugjatë në Tunizi Të paktën 11 emigrantë nga Afrika humbën jetën kur varka e tyre u fundos pranë Tunizisë të dielën, ndërsa përpiqeshin të
S'pranoi izolimin, CR7 u ngriti zërin drejtuesve dhe fluturoi drejt Portugalisë Pak ditë më parë, disa lojtarë të Juventusit thyen karantinën, që duhej të ndiqnin, pasi ishin identifikuar pozitivë me