999 rezultate për

diela

E diela e familjes, Xhensila del shëtitje me vajzën e saj Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Mytezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku u bënë prindër të një vajze 7 muaj më p
E diela e fundit e këtij viti, si do të jetë moti Dita e diel dita do të nisë me kthjellime, gradualisht në mesditë vranësirat do të vijnë në shtim deri në mesatare.
E diela e arrestimeve të bujshme, reagon Rama Dita e sotme ka qenë shumë e vrullshme dhe ka pasur arrestime të bujshme. Kryeministri Edi Rama ka reaguar për këtë c
Temperatura deri në 40 gradë, nga e diela Shqipëria pushtohet nga i nxehti Deri më tani dita më e nxehtë e kësaj vere në Shqipëri ka kapur një vlerë prej 38 gradësh celcius, por duke nisur nga me
E diela e zezë, mbytet një 18 vjeçar në Gjirin e Lalëzit Një i ri është dërguar në gjendje të rëndë në urgjencën e spitalit të Durrësit, pasi rrezikoi që të mbytej në det por nu
Bëni durim dhe pak orë, nga e diela moti merr kthesën (FOTO LAJM) Reshjet e shiut, temperaturat e freskëta, rrufetë e bubullimat, kthyen muajin qershor në një muaj të denjë për stinën e
Jo 1 por 2 emisione, çfarë do të drejtojë Turjan Hysko në Klan Largimi i bujshëm i Turit, pas 14-vitesh bashkëpunim me Vizion Plus, është komentuar gjatë këto ditë në media. Madje
Bora Kokëdhima publikon foton e rrallë me të fejuarin: E diela është për të dashuruarit E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë
E diela si baba e Blendi Feziut, publikon fotot me vajzën Gazetari i njohur Blendi Fevziu është mjaft i dhënë pas vogëlushes së tij Alis dhe të gjithë kohën e lirë duket se e kal
Ardit Gjebrea sqaron statusin për Fevziun: Pse gënjeni? Pas lajmit për largimin e Blendi Fevziut nga Tv Klan, vijon të pompohet gjithnjë e më tepër, brenda televizionit vijojnë
Autostrada sërish burim aksidentesh, përgjaket e diela Kjo e dielë duket se nuk ka qenë e qetë në autostradën Tiranë-Durrës. Një numër i madh aksidentesh janë shënuar këtë
Ndryshon "E diela shqiptare", Arditi jep lajmin e madh (FOTO LAJM) Moderatori Ardit Gjebrea ka treguar se në sezonin e ri për ‘Të djelën shqiptare’ gjërat do të jenë ndryshe. Ai ka nda
Diell e temperatura të larta, bëhuni gati për një fundjavë fantastike Dy ditët e ardhshme, dhe sidomos e diela, do të jenë me mot me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në gjithë territorin
E mbani mend prezantuesen e parë të programit "E Diela Shqiptare"? (FOTO LAJM) Artenisën e kujtojmë gjithashtu si prezantuesja e parë e emisionit "E diela Shqiptare" në krahë të moderatorit Ardit Gje
Nga e diela vjen i ftohti siberian në Kosovë (TABELA) Temperaturat e mëngjesit për ditën e sotme pritet të sillen ndërmjet minus 1 dhe 4 gradë Celsius, kurse ajo më e larta e
Tek "E diela shqiptare", Gjebrea bën një veprim të papritur! Moderatori i njohur shqiptar, Ardit Gjebra, sot në fund të rubrikës ''Kam një mesazh për ty'', ka bërë një veprim të paz
"Ik mos më çaj b**ën ti legen m*ti!", del videoja e debatit në e Diela Shqiptare (VIDEO) Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
E diela e lumtur e Ilva Tares me vajzën (FOTO LAJM) Një nga gazetaret më të pëlqyera të Shqipërisë është Ilva Tare. Këtë herë gazetarja hodhi një fotografi bashkë më va
Ahmetaj akuzon PD: Dhatë 178 koncesione në 8 vjet, u firmos edhe të dielave Ministri i Financave Arben Ahmetaj ndër të tjera ka folur sot në iskutimin mbi koncesionet edhe për Koncesionet që ka dh
DALIN PAMJET/ A e tejkaloi masën Arditi me këtë intervistë? (VIDEO) I ftuari i radhës i Arditit tek e Diela Shqiptare ishte këngëtari Valon Shehu në kuadër të Këngës Magjike. Por, përt