999 rezultate për

diel

Diell dhe vranësira mesatare, moti sot në Maqedoni Moti në vend do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima. T
Më në fund diell, si do të jetë moti sot Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit RESHJET Priten reshje të dobëta.
Mos iu gëzoni diellit, priten reshje të forta në ditët në vijim Siç parashikojnë meteorologët, sot do ketë intervale më të gjata me diell. Në fundjavë më freskët dhe me shi Fushat e
Reshje dhe diell, moti surpizon sërish Të gjithë po bëhen gati të nisin plazhin, por duhet pritur. Megjithëse jemi në fund të muajit maj, paraditet do të jenë
Edhe qershori me reshje, çadrat mbajini me vete Thonë që dita e mirë duket që në mëngjes, por ngrohja globale e ka ndryshuar edhe këtë shprehje të vjetër të popullit. M
Plas lufta në burgje, vriten 55 të burgosur Sipas të dhënave të autoriteteve, 55 të burgosur kanë vdekur nga shpërthimi i dhunës në katër burgje të pjesës perëndimo
Diell me vranësira, moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë veriperën
Berisha edhe të dielave në Facebook, shpërndan një foto qesharake me Ramën (FOTO LAJM) Sipas ish-kryeministrit për vite me radhë, ish-presidentit dhe kryetarit shpirtëror të PD-së, Sali Berisha, kryeministri
Plane për nesër? Moti ka surpriza Këto ditë të Majit, të paktën këto të fundit, kanë qenë me diell dhe temperature të larta, ndaj dhe nëse ju ka ardhur dë
Në këto vende, lindja e diellit është magjike (FOTO LAJM) Perëndimin e diellit mund ta shijojnë shumë njerëz, por që të kapësh lindjen duhet të sakrifikosh nga gjumi i mëngjesit.
Diell dhe vranësira, moti sot në Maqedoni Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë perëndimore e dobët, posaçërisht në pjesën p
Dita nisi me diell, por moti ka surpriza pas mesditës Sot dita nisi me diell, por duket se nuk do të vazhdojë kështu. Kapriçiot e motit do të vijojnë edhe sot duke bërë që gj
Diell dhe shi lokal, moti sot në Maqedoni Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar ng
Dashuria dhe puna: Horoskopi javor DASHI Të përgjithshmet: Një javë shumë e mirë fillon për ju pasi hyrja e Diellit dhe Merkurit në shenjën e Binjakëve në
Horoskopi e diell 19 maj, 2019 Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohen të shmangin altruizmin e tepërt, pasi kjo nuk do të pritet edhe
CR7: Ditën e diel do të luajmë për Allegrin Këtë të diel, trajneri Massimiliano Allegri do të luajë ndeshjen e tij të fundit në "Allianz Stadium" si trajner i Juven
Mos ju gëzoni diellit të sotëm, çfarë ndodh me motin pasdite Shqipëria do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash deri në mesditë ku më pas pritet një zhvillimi i vranës
Nesër rikthehen reshjet në Kosovë, ja moti për ditët në vijim Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i moti
Shi gjatë gjithë javës, mësoni se kur do të dalë dielli Mesa duket pranvera e këtij viti do të vazhdojë të jetë me rreshje shiu dhe temperature të ulta. Sipas sinoptikante
Bashkëshortja e Matrit, sjell verën para kohe (FOTO LAJM) Federica Nargi ngre temperaturat përpara kohe. Për bashkëshorten e futbollistit të Sassuolos Alessandro Matrit rrobat ja