999 rezultate për

diel

Zyrtare: Fernando Torres tërhiqet nga futbolli Fernando Torres ka njoftuar fundin e karrierës në futbollin aktiv. Sulmuesi spanjoll, që vesh fanellën Sagan Tosu, nj
Pas deklaratës së Ambasadës Amerikane, reagon Lleshaj: Dielli i Shqipërisë lind andej nga perëndon Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, teksa rishpërndanë deklaratën e ambasadës amerikane në Tiranë, thekson se është nj
Këto janë 5 truke do iu bëjnë të nxiheni menjëherë në plazh era erdhi dhe ajo që të gjithë kërkojnë me siguri është një nxirje e shpejtë dhe e qendrueshme. Po si të nxihemi sa më s
Vranësira apo diell, zbuloni si do të jetë moti për sot Moti do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe vranësira të pakta deri mesatare ku nuk do të mungojnë rreshje shiu në f
Paradite me diell, pas mesditës vranësira dhe shi Moti sot paradite me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Nga orët e mesditës vranësirat do të rriten dhe do të ke
Pas ditëve me diell, moti surprizon sërish Moti pritet të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në Juglindje dhe Verilindje ku do të pasohen nga rreshje shiu
Rita Ora të dielën shfaq dokumentarin për Kosovën Rita Ora, e cila para pak kohësh qëndroi në Kosovë si Ambasadore e UNICEF-it dhe ku vizitoi fëmijë e familje në nevojë,
Dielli "djeg" Shqipërinë, si do të jetë vera Qershori nisi me mot të freskët dhe shi ku në vetëm 3 ditë janë plotësuar rreth 80% e normave të reshjeve mujore. Megjit
Si të kuroni diegien nga dielli në kushte shtëpie Nëse deri më dje keni besuar mamanë ose gjyshes që ju lyente shpinën, shpatullat ose këmbët me kos, pa ditur se enzimat
Mot i nxehtë dhe kryesisht me diell, si do të jetë koha në vazhdim Që prej fundjavës kanë mbizotëruar temperatura të larta të cilat pritet të na shoqërojnë edhe gjatë kësaj jave. Sipa
E kemi ditur gabim, nuk është kosi: Ja disa metoda efikase si të kuroni diegien nga dielli në kushte shtëpie Nëse deri më dje keni besuar mamanë ose gjyshes që ju lyente shpinën, shpatullat ose këmbët me kos, pa ditur se enzimat
Provokon Olta Gixhari: Nëse s’kap dot diellin, kap erën Olta Gixhari nuk po i ndalet pushimeve të saj, buzë detit. Veshur me një fund në ngjyrë të gjelbërt me pala firzamonike,
Në ditët me diell, Samanta dhe më shumë shkëlqen (VIDEO) Samanta Karavella është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Krahas sukseseve të saj në karrierën artistike m
Të përcjellësh perëndimin e diellit është ilaç natyral Të përqafuar buzë detit, apo të relaksuar në mal, apo dhe në katet më të larta të një ndërtese të qytetit, perëndimi për
Diell dhe temperatura të larta, si do të jetë moti sot Moti do të mbetet me diell e vranësira të pakta deri mesatare kryesisht në zonat malore dhe në Jug të vendit. Era do të
Qershori nis me shira, kur kthehet dielli Megjithëse zyrtarisht në stinën e verës, qershori duket si një zgjatim i majit, që u karakterizua nga shira dhe mot i pa
Investim kolosal, shikoni si pritet të transformohet "Unaza e Re" (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka zgjedhur tu thotë mirmëngjes shqipëtarëve me anë të videos që tregon ndryshimet
Rishfaqet arusha e Prizrenit, me këlyshët duke marrë rreze dielli (VIDEO) E famshmja nga Prizreni, Ariu i shumëpërfolur është parë sot përsëri. Me të vegjlit e saj, ariu është parë tek vendi
Diell dhe vranësira mesatare, moti sot në Maqedoni Moti në vend do të jetë me diell me vranësira mesatare, pasdite jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima. T
Më në fund diell, si do të jetë moti sot Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit RESHJET Priten reshje të dobëta.