999 rezultate për

diel

Pse e diela është dita e preferuar e çifteve për sherre dhe kriza? Nëse shihni të shkuarën e historive tuaja sentimentale ndoshta do të kujtoheni se pjesa më e madhe e krizave, ndarjeve d
Një dhe i vetëm, CR7 me rekord të ri Crisiano Ronaldo sërish është me një rekord të ri. Sulmuesi i Juventus realizoi një dopietë në sfidën e të dielës mbr
Përgatituni! Të dielën moti rezervon surpriza Ditën e diel moti rezervon surpriza, pasi dielli ia lë vendin reshjeve të shiut dhe dëborës! Shërbimi Meteorologjik U
As shi e as dëborë, moti paralajmëron acar në ditët që do të vijnë Jemi në pikun e dimrit, dhe moti po tregon qëndrueshmëri. Sipas meteorologëve, situata do të vazhdojë e kthjellët deri p
Ronaldo lë të "ngrirë" Smalling me një lëvizje (VIDEO) Cristiano Ronaldo e shfaqi talentin e tij me një superlëvizje gjatë ndeshjes të së dielës mes Romës dhe Juventusit, kur
Si pritet të jetë moti në Kosovë më 8 dhe 9 Janar? (FOTO LAJM) Ditëve të ardhshme, vendi ynë mbetet nën ndikimin e fushave të presionit të lartë dhe masave të ftohta ajrore, që do të
Diellza Kolgeci është yll, s'keni parë akoma super mbesën që e "konkuron" (FOTO LAJM) Lorinda Kolgeci mbiemri i së cilës nuk është i pa dëgjuar për publikun shqiptar edhe pse shumë e re në moshë duket se aj
Guximtare si Diellza Kolgeci, del me bikini në mes të dëborës (FOTO LAJM) Temperaturat e këtyre ditëve janë ulur shumë dhe zona të ndryshme janë mbuluar edhe nga dëbora. Teksa të gjithë mundo
Parashikimi i yjeve për sot, çfarë ka rezervuar e diela për të lindurit e çdo shenje Dashi Nëse keni një lidhje te qëndrueshme, ne vend qe te mendoni për aventura te rrezikshme, kushtojani çdo çast pers
Fundjavë me diell, ja si parashikohet të jetë moti Ditët e para të Vitit të Ri kanë sjellë dimrin e vërtetë dhe temperaturat kanë pasur një zbritje drastike. Megjithatë
Me pamjen plot diell pranë familjes, Ermali zbulon për herë të parë si duket Sia (VIDEO) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë ndarë herë pas here me ndjekësit pamjet më të ëmbla të familjes së tyre, megjithatë s
Janari është muaji më i rëndë për ndryshime Vendimet është më mirë t’i merrni në pranverë sesa në janar. Fillimi i vitit zakonisht është kohë e vendimeve dhe s
Moti gjatë ditëve të para të 2020 në Kosovë Ditëve të para të vitit 2020, mot kryesisht me diell, në mëngjes ngrica. Në fundjavë mundësi për reshje boreFusha të
Diell dhe acar, si do të jetë moti nesër Territori shqiptar do të vijojë të jetë me mot të qëndrueshëm edhe përgjatë ditës së nesërme (2 janar), duke bërë që të
Ciklet diellore: Dielli shënon rekordin e tij minimal të aktivitetit në 2019 2019 është një vit rekord për Diellin: ai është në nivelin e tij më të ulët të aktivitetit dhe gjatë këtij viti që po lë
MAGJKE/ Pamje unike nga eklipsi diellor në Lindjen e Mesme (FOTO LAJM) Këto foto magjike janë shkrepur gjatë eklipsit diellor në Lindjen e Mesme. Pamjet vijnë nga Deutsche Welle në Riadi,
Një "unazë zjarri", çfarë do të ndodhë sonte në qiell? Në qiell mbrëmjen e sotme do të shihni një gjë ndryshe nga e zakonshmja. Eklipsi i fundit diellor i dekadës, i cilësu
IGJEUM: Nesër priten reshje dhe shtrëngata në të gjithë vendin Në veri dhe perëndim të Europës, nga Britania e Madhe deri në Spanjë, shirat e dendur kanë shkaktuar përmbytje të mëdha,
Nga Fatos Nano te Blendi Fevziu, 2 lagjet ku jetojnë VIP-at e Tiranës (FOTO LAJM) Ndodhemi afro katër kilometra larg qendrës së kryeqytetit, jo shumë larg Parkut të Liqenit dhe Kopshtit Botanik. Me sigu
Një ndeshje para "El Clasiccos", Zidane nuk kursen asnjë Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë