999 rezultate për

diego

Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak "Ai pësoi atak kardiak. Lajmet që më vijnë janë dramatike." Është vëllai i Diego Armando Maradona, Hugo Maradona , i cil
Futbolli në zi, ndërron jetë Diego Armando Maradona Një lajm i trishtë për botën e futbollit. Një nga futbollistët më të mirë në histori të këtij sporti, Diego Armando Mara
Varësia nga alkoli, Maradona në spital edhe për disa ditë Pas kryerjes së operacionit për heqjen e gjakut të mpiksur në tru, Diego Armando Maradona do të qëndrojë në spitalin "Ol
Doktori jep lajmin pozitiv për Maradonën: Është duke u përmirësuar çdo ditë Doktori Leopoldo Luque, ka zbuluar se legjenda argjentinase Diego Maradona është duke u shëruar pas operacionit në tru.
Moradona shtrohet në spital, nuk dihet cilat janë komplikacionet shëndetësore Legjenda Diego Maradona u shtrua në spital në La Plata mbrëmë. Në këtë moment nuk ka ndonjë informacion specifik për
"Alo përshëndetje, hajde te Napoli", Sacchi zbulon prapaskenën me Maradonën Diego Maradona feston 60-vjetorin e lindjes ditën e sotme dhe urimet për futbollistin më të mirë të historisë së futboll
Ditëlindja e Maradonës, Cristiano Ronaldo ka një urim special për të Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona, feston ditën e sotme 60-vjetorin e lindjes. Ish-sulmuesi, i cili konside
Formacionet zyrtare, Chelesa-Sevilla Chelsea do të presë në shtëpi spanjollët e Sevillas. Lodinezët do të kërkojnë fitoren për ta nisur me këmbën e mbarë
Diego Costa pranë kalimit në Francë, spanjollët gjejnë menjëherë pasuesin Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit Diego Costa gjatë këtij afati kalimtar, kanë njof
Simeone rezulton pozitiv me covid-19 Trajneri i Atletico Madrid Diego Simeone ka dalë pozitiv për COVID-19. Ish-mesfushori i Lazio dhe Inter është izoluar
Pas vetëm 11 ndeshjesh Forlan shkarkohet nga posti i trainerit Skuadra uruguaiane Penarol ka shkarkuar trajnerin Diego Forlan. Aventura e ish-futbollistit në krye të stolit zgjati
Ronaldinho do ti rikthehet futbollit sapo të përfundoj dënimin Ikona braziliane e futbollit, Ronaldinho, nuk po kalon momentet më të mira në jetën e tij, pasi tashmë është në telashe
Humb jetën tragjikisht në Itali 19 vjeçari shqiptar, çfarë ndodhi para aksidentit (FOTO LAJM) Një 19 vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. Nga postimet në Instagram, mësohet se pak para momentit
Shmangu tatimet, Diego Costa dënohet me 6 muaj burg Sulmuesi spanjoll, Diego Costa është dënuar me 6 muaj burg për shkak të shmangies së tatimeve, por sipas ligjeve në Span
Felipe Melo: Kam grushtuar Diego Lopez Felipe Melo zbulon një tjetër takim mjaft të dhunshëm pasi rrëfeu se e ka goditur me kokë Giorgio Chiellini, duke thnë s
"Topi i Artë" i Kupës së Botës, çmim që dhurohet nga viti 1982: Këtu janë të gjithë fituesit “Topi i Artë” në Kupën e Botës u prezantua për herë të parë në vitin 1982, ndërsa ky çmim dhurohet për atë që konsideroh
Diego Milito "nxit" Lautaron ti bashkohet Barcelonës Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të jetë interesi primar për skuadrën e Barcelonës, me merkaton e verës që po
Diego Costa drejt Serie A, ekipi i kryeqytetit shfaq interes për sulmuesin Me Edison Cavanin i cili duket se e ka marrë rrugën për në Spanjë, largimi i Diego Costas është i padiskutueshëm. Med
Liverpooli interesohet seriozisht për mbrojtësin e Sevillas Edhe pse për gati një muaj futbolli është pezulluar, Liverpooli ka vazhduar interesimin për qendërmbrojtësin e Sevillas,
Diego Milito thur elozhe për Mourinhon: Është një nga trajnerët më të mirë në histori Ish-sulmuesi i Interit, Diego Milito ka folur me superlativa për trajnerin portugez, Jose Mourinho. Dyshja patën fati