999 rezultate për

diego

Diego Costa pranë kalimit në Francë, spanjollët gjejnë menjëherë pasuesin Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit Diego Costa gjatë këtij afati kalimtar, kanë njof
Simeone rezulton pozitiv me covid-19 Trajneri i Atletico Madrid Diego Simeone ka dalë pozitiv për COVID-19. Ish-mesfushori i Lazio dhe Inter është izoluar
Pas vetëm 11 ndeshjesh Forlan shkarkohet nga posti i trainerit Skuadra uruguaiane Penarol ka shkarkuar trajnerin Diego Forlan. Aventura e ish-futbollistit në krye të stolit zgjati
Ronaldinho do ti rikthehet futbollit sapo të përfundoj dënimin Ikona braziliane e futbollit, Ronaldinho, nuk po kalon momentet më të mira në jetën e tij, pasi tashmë është në telashe
Humb jetën tragjikisht në Itali 19 vjeçari shqiptar, çfarë ndodhi para aksidentit (FOTO LAJM) Një 19 vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Itali. Nga postimet në Instagram, mësohet se pak para momentit
Shmangu tatimet, Diego Costa dënohet me 6 muaj burg Sulmuesi spanjoll, Diego Costa është dënuar me 6 muaj burg për shkak të shmangies së tatimeve, por sipas ligjeve në Span
Felipe Melo: Kam grushtuar Diego Lopez Felipe Melo zbulon një tjetër takim mjaft të dhunshëm pasi rrëfeu se e ka goditur me kokë Giorgio Chiellini, duke thnë s
"Topi i Artë" i Kupës së Botës, çmim që dhurohet nga viti 1982: Këtu janë të gjithë fituesit “Topi i Artë” në Kupën e Botës u prezantua për herë të parë në vitin 1982, ndërsa ky çmim dhurohet për atë që konsideroh
Diego Milito "nxit" Lautaron ti bashkohet Barcelonës Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të jetë interesi primar për skuadrën e Barcelonës, me merkaton e verës që po
Diego Costa drejt Serie A, ekipi i kryeqytetit shfaq interes për sulmuesin Me Edison Cavanin i cili duket se e ka marrë rrugën për në Spanjë, largimi i Diego Costas është i padiskutueshëm. Med
Liverpooli interesohet seriozisht për mbrojtësin e Sevillas Edhe pse për gati një muaj futbolli është pezulluar, Liverpooli ka vazhduar interesimin për qendërmbrojtësin e Sevillas,
Diego Milito thur elozhe për Mourinhon: Është një nga trajnerët më të mirë në histori Ish-sulmuesi i Interit, Diego Milito ka folur me superlativa për trajnerin portugez, Jose Mourinho. Dyshja patën fati
I tha gruas se ishte mirë, humb jetën mjeku italian Ditën e sotme humbën jetën 368 persona në Itali ndërsa një prej tyre ka qenë një para-mjek italian i emergjencës. Ai
Simeone nuk i kursen elozhet për Oblak: Është "Messi" i Atleticos Liverpooli ja doli të kualifikonte për në fazën tjetër të Champions duke mposhtur kampionët në fuqi. Spanjollët hasën
Diego Costa "tërbon" gazetarët, kollitet para tyre (VIDEO) Pas fitores ndaj Liverpoolit, Diego Costa ka gjetur momentin edhe pwr tu tallur me gazetarwt qw prisnin pwr intervista.
Taktika anti-Liverpool e Diego Simeones Atletico Madridi fitoi ndaj Liverpoolit me rezultatin 1-0 në ndeshjen e parë të Champions Leagues. Sfida e parë e lu
Atletico Madridi projekton zëvendësuesin e Diego Simeones Atletico Madridi po mendon për zëvendësuesin e Diego Simeones. E përditshmja angleze, ‘Mirror’, ka zbuluar planet e s
Video që po bëhet virale, Diego Costa grushton masazhatorin dhe e rrëzon përtokë (VIDEO) Diego Costa është një nga lojtarët më të çmendur të historisë së futbollit. Ai njihet për karakterin e fortë dhe egër
Diego Costa përfundimisht është i "çmendur" (VIDEO) Diego Costa është futbollisti më i çuditshëm që njeh bota e futbollit. Ai njihet për skandalet që ka bërë si në fushë
Diego Costa vazhdon me çmenduritë, bie në pishinë me "Hoverboard" (VIDEO) Diego Costa është futbollisti më i çuditshëm që njeh bota e futbollit. Ai njihet për skandalet që ka bërë si në fushë