999 rezultate për

diego

SKANDAL/ Punonjësi i morgut publikon foto me trupin e pajetë të Maradonës, "shpërthen" rrjeti Vdekja e Diego Armando Maradonas ka tronditur botën. Ndërkohë televizioni argjentinas, "Todo Noticias", ka publikuar nj
Tifozët e Napolit ndriçojnë stadiumin në nderim të Maradonës (VIDEO) Napoli do të zhvillojë ndeshjen e parë që nga vdekja e legjendës Diego Armando Maradona. Për tifozët e Napolit, Diego
"Kapiteni i zemrës sime nuk do të vdesë kurrë", ky është postimi emocionues i djalit të Maradonës (FOTO LAJM) "Kapiteni i zemrës sime nuk do të vdesë kurrë". Me këtë fjali, të postuar në Instagram, Diego Armando Maradona Junior
Ish-mjeku i Maradonës akuzon klinikën ku argjentinasi u operua së fundi Alfredo Cahe, ish-mjeku personal i Diego Maradonës, kritikoi hapur vendimet e fundit të marra për shëndetin e ish-futbol
Simeone nuk arrinë ta besojë: Maradona do të jetojë përgjithmonë Diego Simeone e kishte të vështirë të pranonte lajmin për vdekjen e Diego Maradonës, ndërsa reflektoi në një natë të vës
Tifozë dhe jo vetëm, vajtojnë legjendën Diego Maradona (FOTO LAJM) Tifozët në të gjithë botën kanë përjetuar dhimbjen e thellë me vdekjen e legjendës së futbollit Diego Maradona ditën e m
Për nder të Maradonës, propozohet të hiqet numri 10 në fanellat e ekipeve Mbrëmë, në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit, Armando Diego Maradona. Trajneri i Olympique Mars
Kështu e mori vesh djali i Maradonës për vdekjen e babait Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë sot në moshën 60-vjeçare si pasojë e një arresti kardiak. Lajmin tronditës pë
Napoli "pushtohet" nga qirinjtë në nder të veprës së Diego Maradonës Sot në moshën 60-vjeçare ka vdekur legjenda e futbollit argjentinas dhe atij botëror, Diego Maradona. Maradona kishte
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
Federata e Futbollit të Argjentinës reagon pas vdekjes së Maradonës Federata e Futbollit të Argjentinës, ka shprehur ngushëllimet më të thella për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Leg
Vdekja e Maradonës, këto janë reagimet e para (FOTO & VIDEO) Futbolli, Argjentina dhe e gjithë bota humbën Diego Armando Maradonën. Maradona, i cilësuar si një nga më të mirët në
Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak "Ai pësoi atak kardiak. Lajmet që më vijnë janë dramatike." Është vëllai i Diego Armando Maradona, Hugo Maradona , i cil
Futbolli në zi, ndërron jetë Diego Armando Maradona Një lajm i trishtë për botën e futbollit. Një nga futbollistët më të mirë në histori të këtij sporti, Diego Armando Mara
Varësia nga alkoli, Maradona në spital edhe për disa ditë Pas kryerjes së operacionit për heqjen e gjakut të mpiksur në tru, Diego Armando Maradona do të qëndrojë në spitalin "Ol
Doktori jep lajmin pozitiv për Maradonën: Është duke u përmirësuar çdo ditë Doktori Leopoldo Luque, ka zbuluar se legjenda argjentinase Diego Maradona është duke u shëruar pas operacionit në tru.
Moradona shtrohet në spital, nuk dihet cilat janë komplikacionet shëndetësore Legjenda Diego Maradona u shtrua në spital në La Plata mbrëmë. Në këtë moment nuk ka ndonjë informacion specifik për
"Alo përshëndetje, hajde te Napoli", Sacchi zbulon prapaskenën me Maradonën Diego Maradona feston 60-vjetorin e lindjes ditën e sotme dhe urimet për futbollistin më të mirë të historisë së futboll
Ditëlindja e Maradonës, Cristiano Ronaldo ka një urim special për të Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona, feston ditën e sotme 60-vjetorin e lindjes. Ish-sulmuesi, i cili konside
Formacionet zyrtare, Chelesa-Sevilla Chelsea do të presë në shtëpi spanjollët e Sevillas. Lodinezët do të kërkojnë fitoren për ta nisur me këmbën e mbarë