999 rezultate për

diego

De Gea fantastik, turpëron dy yjet e Spanjës (VIDEO) Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë. Një moment interesant ka ndodhur me David de
Eto'o ironizon Maradonën: Nuk ke lënë shenjë në futboll Është një ndër sulmuesit më të vlerësuar në historinë e futbollit, por për Samuel Eto'o nuk ka bërë asgjë për të qënë i
Diego Costa pranon akuzat, ky është dënimi për të Sipas El Mundo, sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Costa, ka pranuar fajësinë për shkeljen e taksave që kapin vlerën e
Diego Maradona merr vendimin ekstrem te Gimnasia Tre humbje në po kaq ndeshje. Diego Armando Maradona e ka nisur me këmbën e gabuar aventurën te Gimnasia La Plata, du
Diego Costa humb rastin më të pastër të karrierës (VIDEO) Atletico e Madridit ka mundur mbrëmjen e djeshme, Lokomotivën e Moskës në transfertë 0-2, për Ligën e Kampionëve dhe ka
Diego Costa drejt Katarit Skuadra nga Katari, Al Rayyan dëshiron të nënshkruaj me sulmuesin e Atletico Madrid, Diego Costa. Siç bën me dije "AS
Simeone largohet nga River Plate, i bashkohet babait te Atletico 16-vjeçari Giuliano Simeone, djali i vogël i Diego Pablo Simeones, trajnerit të Atleticos së Madridit, ka lënë River Pla
Njihuni me "berberin e presidentëve", italiani i famshëm në SHBA (VIDEO) Prej më shumë se 50 vjetësh një berber në Uashington ushtron profesionin e tij duke u bërë disi një legjendë. Popullarit
E bujshme, Diego Costa drejt Seria A Ditët e fundit të merkatos së verës, Diego Costa mund të transferohet në kampionatin italian, Serie A. Përveç afrimev
Prezantohej si "Diego Maradona", kush është terroristi rus që u kap në Shqipëri "Unë krijova një organizatë për të mbledhur ndihma për viktimat luftës në Siri, nuk jam terrorist. Mos më dorëzoni në
Diego Costa kërkohet nga klubi i Seria A Napoli do të ketë një verë të nxehtë, kjo pasi ekipi i Ancelottit do të futet në merkato fuqishëm, duke parë se Interi d
Diego Milito parashikon fituesin e Champions League (FOTO LAJM) Legjenda e Inter dhe e Argjentinës, Diego Milito ka parashikuar se kush mund të jetë fituesi i finalës së nesërme të Lig
Cavani pranë Atleticos, Diego Costa del në shitje Edison Cavani pritet të lërë Parisin këtë verë, ndërsa nga Spanja raportojnë se sulmuesi uruguaian i ka dhënë fjalën Die
Dramatike, polici vret burrin pasi nuk iu bind urdhrit (VIDEO) Policia në San Diego të SHBA-ve ka publikuar pamjet e momentit kur një zyrtar policie qëllon për vdekje një burrë, i cil
Diego Godin i përlotur i jep lamtumirën Atleticos (VIDEO) Diego Godin i thotë lamtumirë Atleticos. Mbrojtësi uruguajan në konferencën për shtyp në Wanda Metropolitano përshëndeti
Simeone gjen zëvendësuesin e Godin, paguan vetëm 20 milion euro Pas largimit të Diego Godin skuadra e Atletico Madrid thuajse ka mbyllur marrëveshjen për të sjellë në “Wanda Metropolit
"Diego Maradona", dokumentari për legjendën e futbollit botëror "Diego Maradona" është dokumentari i ri me regjisor Asif Kapadia, ku është shpërndarë online edhe video e parë. Ky pr
Costa refuzoi të stërvitej, Simeone reagon menjëherë për të ardhmen e sulmuesit 24 orë pas lajmit se Diego Costa ka refuzuar të stërvitet me Atletico Madrid ka ardhur reagimi i trajnerit Diego Simeone
Tërbohet Diego Costa, nuk pranon të stërvitet me Atleticon Diego Costa nuk pranon të stërvitet me ekipin e Atleticos së Madridit. Sulmuesi me origjinë braziliane është dënuar m
Nantes merr përpara PSG i shënon golin e tretë (VIDEO) Nantes, vendi i 14-të i Ligue 1, po fiton 3-1 në shtëpi kundër PSG-së. Diego Carlos, autori i golit të barazimit 1-1