999 rezultate për

dick

Modric reagon shumë ashpër pas humbjes Mesfushori Luka Modric është një nga lojtarët më me eksperiencë te skuadra e Realit. Ai u shfaq mjaft i ashpër pas hu
Rrëfehet Belica: Të jesh pjesë e Partizanit është diçka e madhe për mua "Të jesh pjesë e këtij ekipi, është diçka e madhe për mua. Nuk do doja vetëm 200, por do thosha sa me shumë që të jetë e
Prag ndeshja me Wolves, Arteta: Diçka ende mungon te Arsenali Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për mediat para ndeshjes ndaj Wolves ku pranoi se ekipi i tij po përballet
HOROSKOPI/ Gjej diçka të re dhe intriguese, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Tani për tani misioni juaj i vërtetë i madh është të rivendosni gjithçka dhe të filloni nga e para. E kaluara n
3 shenjat që tregojnë a jeni të lumtur A je i/e lumtur? Ka 3 shenja që jua zbulojnë këtë gjë! Ke diçka për t’i treguar vetes Disa persona dështojnë dhe v
Kuvendi voton pro ngritjes së Komisionit për raportin e Dick Martyt Kuvendi ka miratuar me 83 vota pro “ngritjen e komisionit të posaçëm të Kuvendit “Për administrimin e dokumentacionit dh
Del Piero shpërthen me kritika ndaj Interit: Skuadër e përçarë Alessandro del Piero ka komentuar për Sky Sport me fjalë të ashpra paraqitjen e bërë nga Inter-i mbrëmjen e sotme kundër
Rama thumbon opozitën: Nuk jam i sigurt se ky agresion është diçka e mirë Kreu i qeverisë Edi Rama ka zgjedhur sot të thumbojë opozitën me fjalët e të madhit Ismail Kadare, për akuzat e bëra si
Mafia kërcënon me jetë Dritan Abazoviçin dhe familjen e tij Drejtori ekzekutiv i Koalicionit URA, Zoran Mikić dha alarmin në lidhje me sigurinë fizike të kreut të politikanit
Oriola Marashi paska surpriza, e ëma i zbulon sekretin në emision (FOTO LAJM) Xhoi Jakaj, e ëma e modeles Oriola Marashi, ishte e ftuar këtë pasdite te "Rudina" në Tv Klan. Ajo tregoi ekskluzivisht
Këngëtarja shqiptare e humb fare, videoklipi i ri është më i egër nga ç'jemi mësuar Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkuan forcat për të sjellë këngën e tyre të parë "Prisioner" dhe nga ç'kemi parë deri tani,
Test: Kafsha që shihni më parë mund të zbulojë diçka të re për personalitetin tuaj Ekzistojnë disa teste që na shpjegojnë kuptimin e vërtetë të gjërave që shohim. Mund të jetë thjesht një pamje, por në s
Nëse do të kesh bark të sheshtë, ka diçka që nuk duhet ta hash në drekë Nëse e ke prej kohësh dëshirën për të pasur bark të sheshtë dhe ia ke vënë vetes detyrë, ka disa hapa që duhen respektua
ZYRTARE/ Mayweather rikthehet në ring në vitin 2021, diçka e madhe na pret Boksieri Floyd Mayweather do rikthehet në ring për luftë me 28 shkurt 2021 në Tokyo Dome. Boksieri i pensionuar me re
Rama nxorri në dritë raportin e Dick Martyt, Meta: Kërkon të heqë vëmendjen Presidenti Ilir Meta e ka quajtur kërkesën e socialistëve për të ngritur komision parlamentar për raportin e Dick Martyt
Balla i mban krahun Ramës: Votuan raportin e Dick Marty, Basha dhe Berisha të kërkojnë falje Kuvendi ka ngurrur një komisioni të posaçëm mbi raportin e Dick Marty, i cili u bë shkak për një proces ndaj ish-krerëve
Këngë me Noizyn? Tayna po përgatit diçka më të madhe (FOTO LAJM) Postimet nga i njëjti vend bënë që ditën e djeshme në media të përflitej se Tayna dhe Noizy po bashkëpunojnë për një kën
Eksperti ngre dyshimet për shifrat e Ministrisë: Diçka nuk shkon! Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho shkruan se ka një mospërputhje mes shifrave të publikuara nga Ministria për COV
I afërmi i 69-vjeçarit që u hodh nga Infektivi: Ishte në gjendje të mirë, në Tiranë i bënë diçka Ditën e sotme një tjetër person u hodh nga kati i dytë i Infektivit, por fatmirësisht shpëtoi dhe aktualisht është në gj
Rama i përgjigjet Bashës: Beogradi nuk e donte atë raport, por e miratuat ju! Fol Lulëzim, thuaje të vërtetën! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjigjur në Twitter kryedemokratit Lulzim Basha në lidhje me raportin e Dick Marty i