999 rezultate për

diber

Zhduket 18 vjeçari në Dibër, doli në mal të mblidhte bimë medicinale Një 18 vjeçar nga fshati Dypjakë i Dibrës ka humbur kontaktet me familjen e tij prej 5 ditësh pasiu kishte dalë për të m
OFL zhvendoset në Dibër, kush janë katër ''të fortët" që morën sot formularin Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme, u ka dërguar formularin e deklarimit 4 personave, banues në Dibër. Uran Skuk
Kris arma në Dibër, i riu qëllon veten teksa ishte me bagëtitë Një plagosje u regjistrua mbrëmjen e sotme në Dibër ku mbeti i plagosur një bari. Policia e Dibrës njofton se rreth
Kërkohej prej ditësh, gjendet i mbytur 64-vjeçari në Dibër Trupi i një 64 vjeçari është nxjerrë i pajetë sot në vendin e quajtur "Ura e Reçit". Grupet e kërkimit të Policisë së
Fruti çudibërës, pse duhet ta konsumoni çdo ditë Konsumimi i frutave është i domosdoshm pasi kanë vlera ushqyese dhe mbi të gjitha, shërbejnë si mburojë për një sërë sëm
U dyshua për COVID-19, dalin analizat e testit për 37-vjeçarin nga Dibra Një 37-vjeçar që dyshohej se ishte i infèktuar me korònavirus, ka ndërruar jetë pasditen e të hënës në Spitalin Rajonal
Nga zemra deri te flokët, vaji çudibërës shëron gjithçka Nëse jeni duke e kërkuar ndonjë mjet natyror efektiv për tretje, sëmundjet e zemrës, flokëve, lëkurës apo për humbje pes
Lëkundje tërmeti në Dibër Lëkundje të tokës janë ndjerë në zonën e Dibrës. Sipas të dhënave të MSC, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.4 dhe thellësi
I "forti" i kthehet me grushta policisë, si e hapi lokalin pa leje në Peshkopi Një 50-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë sot në Dibër, pasi gjatë kontrolleve është konstatuar se ai kishte hapur lok
Operacioni antikanabis, shkon në 5 numri i të arrestuarëve në Dibër Policia e Matit ka arrestuar edhe 2 persona të tjerë të përfshirë në një bandë të kultivimit të bimëve narkotike, duke ç
Me dy emra dhe i shumëkërkuar prej kohësh, kapet i riu në Dibër Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Maqellara” nga policia e Dibrës në bashkëpunim me policinë italiane d
Qëlluan me kallashnikov në ajër, si u kapën 7 të rinjtë në Dibër 7 të rinj janë arrestuar në Dibër pasi finalizimit me sukses të operacionit policor “Soponika”. Mësohet se ata u kapë
Sherr mes fqinjve, dy vëllezërit thyejnë rregullat e karantinës dhe bëjnë për spital babë e bir Edhe pse të karantinuar, dhuna nuk është mundur të shmanget në qytetin e Peshkopisë, ku një person ka mbetur i plagosur.
Një rast i ri nga Tetova me Koronavirus Ministria e Shëndetësisë njoftoi se gjatë këtyre 24 orëve janë regjistruar 18 raste të reja me coronavirus. “Gjatë ko
Kontakt me mjekun pozitiv me COVID-19 në Dibër, ndahet nga jeta 66-vjeçarja Edhe në Maqedoninë e Veriut fatkeqësisht vijon të rritet numri i personave të prekur nga koronavirusi. Mwsohet se sot
Zbuloni vlerat çudibërëse të 1 luge vaj ulliri në mëngjes esëll Një lugë Vaj Ulliri çdo mëngjes zgjon shëndetin në organizëm, i dhuron trupit energji ndërsa forcon imunitetin dhe sigur
22 raste të reja me koronavirus, numri i përgjithshëm shkon në 70 (VIDEO) Shifra rekord të të infektuarve nga virusi korona. Që nga paraqitja e rastit të parë dhe për dallim nga ditët tjera, sot
MAQEDONI E VERIUT/ Rrugët në Dibër gjysmë të zbrazura Pas lajmit për katër raste të tjera të të infektuarve me koronavirus në Dibër dhe Qendër Zhupë, me çka numri i këtyre dy
Aksion "blic" në Dibër: Hiqen 20 patenta, 80 drejtues mjetesh dërgohen në komision Njësia Operacionale Lëvizëse e Qarkullimit Rrugor u stacionua sot në të gjitha rrugët kryesore të Qarkut Dibër. Rapor
U nis për t'u fshehur në Dibër pasi vrau bashkëshorten, si u pendua 45-vjeçari Lulzim Cuku është vetëdorëzuar në polici ditën e sotme pasi goditi për vdekje me thikë gruan e tij 33-vjeçaren Manjola C