999 rezultate për

dibala

Dybala ngre zërin ndaj Fabio Paraticit Lënia në stol për të dytën ndeshje radhazi në kampionat ka lënë të pakënaqur yllin e Juventusit Paulo Dibala. MediaT
U prek nga Koronavirusi, gazetarja shpërthen në akuza ndaj Dybalas: Ka tampon për të por jo për njerëzit që po vdesin Çdo gjë që ka lidhje me Juventusin krijon polemikë në itali dhe kështu ka qenë edhe për lajmin se Paulo Dibala dhe e das
Sampdoria-Udinese, Sarri befason me formacionin Duke filluar nga ora 18:55, do të luhet ndeshja mes Sampdorias dhe Juventusin, e cila është e vlefshme për javën e 17-të
Tripleta fantastike e Dibalas, Juve fiton ndaj Xhenoas (VIDEO) Juventusi ia doli të merrte me përmbysje një fitore përballë Xhenoas. “Zonja e Vjetër” e nisi në mënyrën më të keqe sfid