999 rezultate për

diariogol

E BUJSHME/ Messi shumë pranë Juves, e bllokoi CR7 Lionel Messi ishte afër largimit nga Barcelona dheklube si Manchester City, PSG dhe Juventusi përgatitën ofertat e tyre,
Icardi reagon për kalimin tek Real Madrid "Icardi ka kryer testet mjekësore me Realin”, kështu raportoi “Daily Express” në Angli dhe “Diariogol” në Spanjë. Po