999 rezultate për

diana

Lady Diana, princesha më e bukur e të gjithë kohërave (FOTO LAJM) Perfeksioni i portretit të saj është shpjeguar nga një kirurg profesionist, i cili ka studiuar raportin e artë dhe ideal
Nëse do të jetonte, si do të dukej sot Princeshë Diana (VIDEO) Po bëhen plot 23 vite që prej vdekjes së saj dhe Princesh Diana vazhdon të mbetet një ndër emrat më me interes në media.
Një film surprizë rreth Lady Diana-s, aktorja e njohur që do të luaj rolin e Priceshës (FOTO LAJM) Një film i ri për princeshë Diana-n ka nisur punën. Filmi do të quhet ‘Spencer’, mbiemri i Lady Diana-s para se të marto
Nuk po e përballojnë jetën e re? Princ Harryn po e ndihmon shoqja e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle, bashkë me djalin e tyre, u transferuan në Los Angeles në mars para mbylljes së koronavir
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Shtrati gjithmonë plot, sekretet e Lady Dianës para se të bëhej Princeshë (FOTO LAJM) Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe në ditët e sotme.
"Arsyeja pse sot jam vetëm", Klodiana Shala flet e zhgënyer për ish-in e saj (VIDEO) Në mesin e të ftuarve pasditen e kaluar në “Ftesë në 5”, ka qenë edhe atletja e njohur Klodiana Shala. Për jetën e saj p
Klodiana Lala: Atentatorët e Çapjas i pa një fëmijë 8 vjeç tek varrezat Gazetarja Klodiana Lala është shprehur se një fëmijë 8-vjeçar ka parë atentatorët e Ardian Çapjas, dhe i ka përshkruar a
Klodiana Lala: 15-vjeçarja u përdhunua edhe nga djali i një prej mësueseve Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer të tjera detaje lidhur me abuzimin seksual të 15-vjeçares, nga një 65-vjeçar, pas sha
Shkëlqeni si Diana, 6 veshjet e Princesësh që janë trend këtë verë (FOTO LAJM) Ajo nuk ishte vetëm mbretëresha e zemrave të popullit, por edhe mbretëreshë stili, e duket se një ‘titull’ të tillë Lady
Elegante si Princeshë Diana? Nuk e konsumonte kurrë këtë ushqim Princeshë Diana ka qenë një nga personazhet më të dashur në historinë e mbretërorëve të Anglisë. Megjithatë martesa e
Një dokumentar për sekretet e Lady Diana-s, Mbretërorë s'do ta presin aspak mirë (FOTO LAJM) Një dokumentar i ri në “Netflix” do të shqetësojë shumë familjen mbretërore. “Being Me: Diana” do të flasë për jetën
Nga dasma me Charles te daljet e bujshme, foto ikonike të princeshë Dianës (FOTO LAJM) Princesha Diana ishte një nga gratë më të fotografuara dhe më të komentuara në të gjithë botën, e madje për vijohet të f
Të vishesh si vjehrra? Kate e bëri dhe shkëlqeu njësoj si Princeshë Diana (FOTO LAJM) Kate Middleton riktheu në vëmendje look-un e vjehrrës së saj të ndjerë me një fustan të guximshëm ngjyrë magenta me pik
Të vishesh si vjehrra? Kate e bëri dhe shkëlqeu njësoj si Princeshë Diana (FOTO LAJM) Kate Middleton riktheu në vëmendje look-un e vjehrrës së saj të ndjerë me një fustan të guximshëm ngjyrë magenta me pik
Aspak dashuri, zbulohen letrat e Princit Filip për Princesh Dianën (FOTO LAJM) Princesha Diana dhe Princi Charles patën një divorc të ashpër që shqetësoi të gjithë Familjen Mbretërore. Detaje inti
"Jeni esëll? Pusho! S'ju vjen turp?", si i drejtohet mediave kryeministri që "duam" (VIDEO) I ftuar në Opinion, mbrëmjen e djeshme Rama u pyet për lirimin e Lulzim Berishës, i cili është në listën e OFL-së, teksa
Rama s’i ndahet Klodiana Lalës: Je esëll? S’të vjen turp moj zonjë! Pas 7 vitesh në qeveri kryeministri Edi Rama thotë se në luftën kundër krimit nuk ka patur aleatë as prokurorët as gjyk
Plas keq mes Ramës e gazetares në Opinion: Mbylle gojën kur flas unë! Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama, është i ftuar në emisionin “Opinion”, ku fillimisht foli gjatë për makinat që pë
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,