999 rezultate për

diagonal

Starova analizon derbin, por prezanton edhe problemin me tifozeritë Sulejman Starova, i ftuar në ABC Neës në emisionin “Pressing”, emission që transmetohet ccdo të hënë dhe të enjte, “prez
Zyrtare: Interi prezanton fanellën e re (FOTO LAJM) ashmë zyrtarisht klubi i Interit ka zbuluar uniformën e re për sezonin e ardhshëm 2019-2020. Bluzat kanë dalë në shit
Këshillat e duhura për një formë perfekte vetulle Vetulla është pjesa kryesore e tipareve tuaja, është e rëndësishme qw ju të kujdeseni sa më shumë për pamjen dhe formën
Ja çfarë madhësie do të ketë iPhone 6 (FOTO-LAJM) Një tjetër foto e panelit të iPhone 6 është publikuar në Kinë. Fotografia e publikuar nga iPhonote shfaq madhësinë e iPh
Futbollistja e Barçës, gol alla Messi (VIDEO) Sonia Bermundez rikthehet me një tjetër gol spektakolar në fitoren e Barcelonës 4-0 në derbin kundër Espanyol. E njohur
Diagonalja e pamundur e Zaza, hesht San Paolo (VIDEO) Habiti Sassuolo që mundi të marrë një pikë përballë Napolit të Higuain dhe Hamsik, teksa disa ditë më parë pësonte shtat
Sony Xperia Z pritet mirë në Japoni Sony Xperia Z ka filluar shitjet në tregun japonez, ku është pritur mjaft mirë dhe për momentin është kompania NTT Docom
Telefon rezistent ndaj ujit Motorola ka nxjerr në treg modelin RAZR XT910. Sa u përket të dhënave teknike, ky model përmban ekran Super AMOLED me di