999 rezultate për

diaconale

Lazio akuzon Juventusin dhe Interin: Duan që të mbyllet kampionati Lazio ka “ndezur” një debat në distancë me klubet e veriut të Italisë, në lidhje me ndërprerjen e kampionatit për shkak
Milinkovic Savic te Reali? Zyrtari i Lazios ndez merkaton Merkatoja në Spanjë ende nuk është mbyllur dhe Real Madrid është skuadra më aktive në këtë ditë të fundit. Objektivi