999 rezultate për

dhuruar

Vdiq nga tumori, aktori i kishte dhuruar gjysmën e pagës koleges Një aktor tejet i talentuar, por dhe nje njeri i jashtëzakonshëm: gjithmonë e më shumë dëshmitë e njerëzve që e kanë njo
Mposhti koronavirusin, mjeku i njohur dhuron plazmën (FOTO LAJM) Vendi ynë ka nisur trajtimin me plazmën e gjakut kundër koronavirusit. Prej ditësh, Ministria e Shëndetësisë apelon ndaj
Shpërthimi në Liban, BE e lëshon dorën ndërsa SHBA rezervohet, këto janë shifrat e dhuruara deri tani Shtetet e Bashkuara kanë premtuar mbi 17 milionë dollarë ndihmë fillestare për Libanin, pas shpèrthimit në portin e Bejr
Çfarë goli, pamje që tregojnë se Messi është magjik VIDEO) Leo po përgatitet më së miri për rinisjen e sezonit në Spanjë. Në stërvitjen e fundit, para ndeshjes në udhëtim ndaj
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Interi dëshiron shërbimet e sulmuesit më të mirë të kampionatit belg Interi është duke e monitoruar sulmuesin e Gent, Jonathan David. Sipas ‘Calciomercato’, David ka tërhequr vëmendjen e
Momente emocionuese nga Infektivi, infemierja bën gjestin e veçantë për të sëmurët Dita e sotme për besimtarët katolikë, është ditë festë. Por pavarësisht këtij fakti, në spitalin Infektiv puna vijon
Rama krenohet me talentin e Zahos: E ka bërë të gjithën vetë (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, teksa ishte live në një intervistë me “Zonë e Lirë”, kryeministri Edi Rama ka treguar një vepër shumë
E reja më e pasur në botë bën gjestin human, dhuron shumën e majme për të prekurti nga COVID-19 Në këtë periudhë të vështirë, e gjithë bota i ka kthyer sytë tek koronavirusi. Frika na ka pushtuar të gjithëve, megj
Solidarizohet Messi, dhuron 1 milion euro për të luftuar koronavirusin Lionel Messi i është bashkuar shumë protagonistëve në botën e sportit duke dhuruar para për të luftuar koronavirusin.
Messi sfidon CR7, ja sa ka dhuruar në luftën ndaj koronavirusit Lionel Messi është bashkuar në grupin e sportistëve të njohur që kanë bërë donacione në luftë ndaj koronavirusit. Sip
Interi dhuron 300 mijë maska dhe produkte dezinfektimi për Mbrojtjen Civile Interi dhe grupi që ka në pronësi klubin, Suning, u kanë dhuruar institucioneve të kujdesit në Itali 300 mijë maska dhe
Kujtim Gjuzi sqaron nëse ka rrahur të shoqen: Më quan barbon, i kam dhuruar trëndafila Pak ditë më parë në media bëri bujë urdhëri i gjykatës i marrë nga djali e bashkëshortja e deputetit Kujtim Gjuzi i cili
Rrjeti shpërtheu në meme, Ahmetaj e pranon se do ketë "firo" me fondet Ditën e djeshme në konferencën e donatorëve u mblodh një shumë prej 1.15 miliard euro për të ndihmuar Shqipërinë për të
Më në fund! Duke i dhuruar një trëndafil, Capital T zbulon vajzën misterioze (VIDEO) Capital T çmendi rrjetin me një pozë pranë kullës Eiffel në Paris, ku shfaqej i përqafuar me një vajzë. Reperi mbante
Elvis Naçi jep lajmin: Sot në emision, bëj transparente çdo qindarkë të dhuruar Elvis Naçi ka shpërndarë një status në rrjetet sociale ku shkruan se gjatë emisionit që do të transmetohet mbrëmjen e so
Edhe Mario solidarizohet, dhuron gjënë e tij më të veçantë për shqiptarët (VIDEO) Grimieri shqiptar, Mario i cili njihet edhe si grimieri i Kim Kardashianit, ka vendosur të dhurojë gjënë e tij më me vle
Shqiptarët vazhdojnë tregojnë zemrën e madhe, dikush dhuron LIVE 1.5 milion euro Shqiptarët vazhdojnë të tregojnë zemrën e tyre të madhe duke dhuruar vazhdimisht shuma për të prekurit nga tërmeti në Du
Lajm i mrekullueshëm! Kjo është shuma e grumbulluar deri më tani nga shqiptarët për tërmetin 6.8 milionë euro, 3.6 milionë dollarë dhe 156 milionë lekë është shuma e dhuruar deri në këto momente për banorët e prek
Biznesmeni nga Mali i Zi dhuron 2 milion euro në ndihmë të të prekurve nga tërmeti Presidenti i klubit basketbollistik Mornar nga Tivari i Malit të Zi, Djordje Paviçeviç, thuhet se ka dhuruar një shifër