dhurua

Kjo është ora super e shtrenjtë që Mozzik ia ka dhuruar vetes (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është një emër mjaft i përfolur në media. Ai ka qenë këtë vit mjaft aktiv sa i përket prurjeve
Shpendi dhe Dua përshëndesin shqiptarët me simbolin e shqiponjës Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka pritur në takim këngëtaren me famë botërore Dua Lipa me ç’rast i dhuroi “Çelësin
Dua Lipa pozon me fanellën e Prishtinës Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë. Dua Lipa nuk ka ardhur vetëm për muzikë në Kosovë. Ajo ndanë kohën p
Perin: Numrin 19 ia premtova Bonuccit Portieri i Juventusit, Mattia Perin, ka hequr dorë nga fanella me numrit 19 për t’ia dhuruar Leonardo Bonuccit. “Unë
Buffon reagon pas paralajmërimeve të trajnerit të PSG Buffon nuk ka bërë një paraqitje shumë të kënaqshme me klubin e PSG dhe ditën e djeshme trajneri i kësaj skuadre, Thomas
Punonjësit e Policisë Bashkiake i bashkohen thirrjes së Presidentit për të dhuruar gjak Thirrjes së Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për të dhuruar gjak iu bashkuan sot edhe punonjësit e Policisë Bashkia
Çmendet Marcelo, del nga makina dhe dhuron show në rrugët e Madridit (VIDEO) Mbrojtësi brazilian i Real Madridit, Marcelo është shumë i mirë në kërcim dhe këtë ai e ka treguar edhe në fushën e lojë
Shënohet goli i parë në Brazil-Belgjikë (VIDEO) Ka nisur vrullshëm ndeshja çerekfinale ndërmjet Brazilit dhe Belgjikës. Në minutën e 13’ ishte Fernandinho ai i cili
Çfarë ndeshje! Toni Kroos shkruan histori për Gjermaninë (VIDEO) Toni Kross ka kaluar në avantazh Gjermaninë në minutën e fundit të shtesës. Ai ka realizuar një gol fantastik nga god
Belgjikë 5-2 Tunizi, thyhet rekordi i madh në Kupën e Botës Sfida Belgjikë – Tunizi na ka dhuruar më shumë gola, emocione, por edhe një rekord të ri në Kupën e Botës. Belgjika k
Gafa e Cabelleros i jep avantazhin Kroacisë (VIDEO) Kroacia ka kaluar në avantazh ndaj Argjentinës në "Nizhny Novgorod". Një gafë e pafalshme e Caballeros i ka dhuruar
Goli i "çmendur" i Kolarov, më i bukuri i Botërorit (VDEO) Një gol i mrekullueshëm ka ardhur në minutën e 55' nga Aleksandar Kolarov. Me anë të një goditje dënimi, Kolarov ka g
Zhegrova: Kërkon ndjesë për spektaklin e dhuruar (VIDEO) Kosova arriti një fitore të pastër kundër Kombëtares së Shqipërisë, me një rezuktat të bindëshëm 3-0. Edon Zhegrova i
Audiopërgjimi, gazetari tregon se vëllai i Xhafajt ka dhuruar kampion zëri Gazetari Artan Hoxha, i ftuar në RTSH, ka deklaruar se Agron Xhafaj ka dhënë kampionin e tij të zërit për të vërtetuar
Heynckes: Ne i dhuruam dy gola Realit Në përfundim të ndeshjes trajneri i Bayernit, Jupp Heynckes ka folur për media. Ai tregoi se skuadra e tij ka humbur
QKUK mori donacion një aparaturë por nuk funksionon Ka pothuajse 6 vjet që Qendra Klinike Universitare e Kosovës e ka pranuar një donacion aparaturë për diagnostikimin e le
Isco turpëron Douglas Costan me këtë super driblim (VIDEO) Reali e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Juventusit në "Allianz Stadium". Por, talenti spanjoll Isco ka d
Icardi nuk di të ndalet, fundos me golin e dytë personal Veronan Inter po e shikon veten në një avantazh lluksi pre 3-0 në ndeshjen kundër Hellas Veronës. Maurito Icardon me një dygo
Kur Salah poshtëronte shokët e tij në stërvitje (VIDEO) Ai është ndër lojtarët më të përfolur në ishull, duke shpërthyer me Liverpoolin. Në disa xhirime shihen futbollistët
Zbulohen skemat nga blloku që i dhuruan fitoren Mourinhos Blloku i shënimeve të Mourinhos është kapur nga kamerat televizive dhe kanë nxjerrë në pah stratëgjitë e mrekullueshme t