999 rezultate për

dhurua

22 gola në 12 paraqitje, Mbappe dhe Neymar të pandalshëm në Ligue 1 Kylian Mbappe dhe Neymar Jr janë dy yjet e PSG që po shkëlqejnë këtë sezon si në Ligue 1 dhe Champions League. Në 12
“Xhisiela syzet 400 euro, unë me rroba të dhuruara", gazetarja bën pyetjen që na shqetëson të gjithë Xhisiela Maloku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik për shkak të luksit që ajo po jeton. Disa ditë më
Bleu një picë, po bashkë me të i "dhuruan" edhe një krijesë të pështirë (VIDEO) E keni menduar që bashkë me atë për të cilën paguani në piceri t'ju "dhurojnë" edhe diçka tjetër, i cili mund t'jua shpi
Agolli: Ja dhuruam vetë fitoren Skocisë U thirr nga Azerbajxhani i largët, bëri dy konferenca për shtyp së bashku me Panuçin në krah dhe më pas u kthye te klubi
Panucci: I dhuruam dy gola kundërshatrit Trajenri i Shqipërisë, Panucci, ka thënë ndër të tjera pas ndeshjes se Shqipëria është shumë e dobët në 20 metrat e fund
Ky nxënës ka bërë një sakrificë të madhe për mësuesen e tij 25 vjeçari i diplomuar në mjekësi i ka dhënë një mundësi tjetër mësueses së saj për të jetuar duke i dhuruar mërçin.
Salihi nuk ndalet, shënon dopietë (VIDEO) "Bomberi" shkodran Hamdi Salihi nuk ka të ndalur. Sulmuesi 34-vjeçar, ka shënuar dopietë në transfertën ndaj Uacker I
Kjo është ora super e shtrenjtë që Mozzik ia ka dhuruar vetes (FOTO LAJM) Reperi i njohur Mozzik është një emër mjaft i përfolur në media. Ai ka qenë këtë vit mjaft aktiv sa i përket prurjeve
Shpendi dhe Dua përshëndesin shqiptarët me simbolin e shqiponjës Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka pritur në takim këngëtaren me famë botërore Dua Lipa me ç’rast i dhuroi “Çelësin
Dua Lipa pozon me fanellën e Prishtinës Asaj iu dhurua një fanellë e personalizuar vjollcë. Dua Lipa nuk ka ardhur vetëm për muzikë në Kosovë. Ajo ndanë kohën p
Perin: Numrin 19 ia premtova Bonuccit Portieri i Juventusit, Mattia Perin, ka hequr dorë nga fanella me numrit 19 për t’ia dhuruar Leonardo Bonuccit. “Unë
Buffon reagon pas paralajmërimeve të trajnerit të PSG Buffon nuk ka bërë një paraqitje shumë të kënaqshme me klubin e PSG dhe ditën e djeshme trajneri i kësaj skuadre, Thomas
Punonjësit e Policisë Bashkiake i bashkohen thirrjes së Presidentit për të dhuruar gjak Thirrjes së Presidentit të Republikës, Ilir Meta, për të dhuruar gjak iu bashkuan sot edhe punonjësit e Policisë Bashkia
Çmendet Marcelo, del nga makina dhe dhuron show në rrugët e Madridit (VIDEO) Mbrojtësi brazilian i Real Madridit, Marcelo është shumë i mirë në kërcim dhe këtë ai e ka treguar edhe në fushën e lojë
Shënohet goli i parë në Brazil-Belgjikë (VIDEO) Ka nisur vrullshëm ndeshja çerekfinale ndërmjet Brazilit dhe Belgjikës. Në minutën e 13’ ishte Fernandinho ai i cili
Çfarë ndeshje! Toni Kroos shkruan histori për Gjermaninë (VIDEO) Toni Kross ka kaluar në avantazh Gjermaninë në minutën e fundit të shtesës. Ai ka realizuar një gol fantastik nga god
Belgjikë 5-2 Tunizi, thyhet rekordi i madh në Kupën e Botës Sfida Belgjikë – Tunizi na ka dhuruar më shumë gola, emocione, por edhe një rekord të ri në Kupën e Botës. Belgjika k
Gafa e Cabelleros i jep avantazhin Kroacisë (VIDEO) Kroacia ka kaluar në avantazh ndaj Argjentinës në "Nizhny Novgorod". Një gafë e pafalshme e Caballeros i ka dhuruar
Goli i "çmendur" i Kolarov, më i bukuri i Botërorit (VDEO) Një gol i mrekullueshëm ka ardhur në minutën e 55' nga Aleksandar Kolarov. Me anë të një goditje dënimi, Kolarov ka g
Zhegrova: Kërkon ndjesë për spektaklin e dhuruar (VIDEO) Kosova arriti një fitore të pastër kundër Kombëtares së Shqipërisë, me një rezuktat të bindëshëm 3-0. Edon Zhegrova i