999 rezultate për

dhuroi

Marina tregon unazën me diamant që i dhuroi biznesmeni shkodran (FOTO LAJM) Lajmi për fejesën e vajzës së Eli Farës, ditën e djeshme u bë kryefjala e të gjitha mediave sociale. Marina me anë të
Monika rrëfen martesën me Ilirin: Kur më dhuroi për herë të parë lule, ndenja 2 javë pa gjumë Monika Kryemadhi, deputete e LSI-së ditën e sotmë ka qënë e ftuar në rubrikën “Këndi i ekselencës” në emisionin e mëng
Rrëfimi prekës i Hadi Shehut: Ja si ma dhuroi gruaja veshkën Aktori i mirënjohur nga Gjakova, Hadi Shehu, ndërroi jetë sot nga një sëmundje e cila e kishte rënduar së tepërmi. P
Shkëlzeni dhe Armina, të marrosur pas njeri-tjetrit: Ja çfarë i dhuroi ajo për ditëlindje! (FOTO LAJM) Shkëlzeni dhe Armina duken tejet të dashuruar me njeri-tjetrin aq sa nuk e fshehin këtë edhe në publik. Ai ka patur d
Gruaja që kujdeset natë e ditë për pastrimin e Tiranës shpërthen në lot para Veliajt Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj bëri sot analizën vjetore të ndërmarrjes nr.1 ndërsa deklaroi se vetëm dje janë ven
Obama i dhuroi Palestinës 221 milionë dollarë në orët e fundit si president i SHBA-ve Ish-presidenti Barack Obama, ka dhënë një fond prej 221 milionë dollarësh për Palestinën në orët e tij të fundit si pres
Migjen Basha i sinqertë, i dhuroi penallti kundërshtarëve por ... (VIDEO) Migjen Basha ka qenë protagonisti i kësaj fundjave në Serinë B me një gjest mjaft të veçantë në takimin që skuadra e tij
BATUTAT/ Majko: Rama më dhuroi verë për ditëlindje! Kryeministri: Ti nuk e do hashashin! Sapo kanë lënë ambientet e Kuvendit, kryeministri Edi Rama dhe deputeti socialistë Pandeli Majko janë zhvendosur tek Pir
Imazhet mahnitëse që dhuroi superhëna (FOTO LAJM) Superhëna e paralajmëruar prej disa kohësh nga media ndodhi mbrëmë, dhe dhuroi një spektakël të jashtëzakonshëm pasi gje
Inter fundoset edhe nga Sampdoria (VIDEO) Sampdoria i ka shkaktuar humbjen e radhës Interit në Serine A. Zikaltërit janë mposhtur 1:0 në udhëtim në ‘Luigi Ferr
Zbulohet çfarë i dhuroi Thiago Alcantara fenomenit shqiptar (FOTO) Fabian Duro dje dhuroi një paraqitje fantastike para lojtarëve të Bayernit duke i befasuar me veprimet e tij. Ai prej vi
Vdes në burg xhaxhai që përdhuroi mbesën Thoma Çala, 46 vjeç, i cili u arrestua pasi akuzohej se kishte abuzuar me mbesën e tij, ka ndërruar jetë në dhomat e par
Biden nje dhuratë për Vlora Dumoshin, ja çfarë i dhuroi Zëvendëspresidenti amerikan, Joe Biden gjatë qëndrimit të tij në Kosovë, mori pjesë edhe në përurimin e rrugës me ermin
Ja çfarë i dhuroi Joe Biden Majlinda Kelmendit Zëvendëspresidenti i SHBA-ve, Joe Biden u prit Në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës "Adem Jashari", edhe nga edhe ka
Kosova dhuroi ndihma për Haitin, por nuk ndihmoi Hasanbegun në Shkup Pak vite më par, kur Haitin e goditi një tërmet shkatërrues, Kosova dhuroi 50 mijë euro, por ende nuk ka dhuruar asnjë c
Boateng rrëfehen penalltinë që u dhuroi "axurrëve" Qendërmbrojtësi gjerman Zherom Boateng, tregon emocionet e tij dhe analizon ndeshje. "Ishim skuadra më e mirë në fushë,
Barça shënon kundër Sevillas Barcelona më në fund ka kaluar në avantazh ndaj Sevillas. U deshën 107 minuta lojë që sfida të çbllokohej. Ndeshja
Dhuroi flokët për fëmijët me kancer, 7 vjeçari vuan vetë nga kjo sëmundje (FOTO LAJM) Kjo është një histori prekëse e cila lidhet me gjestin human të një 7-vjeccari. Vinny Desautels, nga Roseville, Kaliforn
Ja dokumenti sesi pronari arab i dhuroi për "mirënjohje" Shullazit ish hotel "Vollgën" (FOTO LAJM) Emri i Emiliano Shullazit, i ndaluar tashmë nga Policia për kërcënim ndaj kandidatit për rektor të Universitetit të Tira
Rivali i dhuroi lule, ja si ia kthen "bisha" e Shqipërisë (VIDEO) Kampioni i njohur në artet e përziera marciale, Ilir Latifi ka bërë një veprim shumë interesant para ndeshjes së djeshme
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}