999 rezultate për

dhurate

Kate ja ktheu dhuratën mbrapsht, Kim përpiqet të joshë Meghan me diamante Kim Kardashian duket se do të krijojë marrëdhënie të mira me Meghan Markle-in, sepse po i paraprin me një dhuratë të kus
Bleona zbulon dhuratën e rrallë që i ka bërë Blendi Fevziu 9 vjet më parë (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë tashmë se Bleona dhe Blendi Fevziu janë miq shumë të mirë, dhe kjo miqësi sigurisht i ka fillesat e saj
Lindi merr një dhuratë pas trofeut, ja çfarë e priti në prapaskenë! (FOTO LAJM) Ndër kategoritë e shumta të “Kënga Magjike”, veçohej edhe Kënga Stil. Trofeun në këtë rast e mori Lind Islami, i cili u
Supermbesa e motrave Vjollca kërkon për dhuratë ditëlindjeje një burrë (FOTO LAJM) Mbesa e moderatoreve sexy ka festuar ditëlindjen. Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë p
France Football me një dhurat interesante për Ronaldon (FOTO LAJM) France Football ka përzgjedhur Cristiano Ronaldon si lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017, duke ia dhuruar edhe To
Conte gjobitet nga FA dhe nuk ka lek ti bëjë dhuratë gruas (FOTO LAJM) Antonio Conte u dënua me largim nga fusha në ndeshjen kundër ndeshjes me Swansean që Chelsea luajti në mesjavë. Fede
Reali pret Malagën, për të shpresuar në ndonjë dhuratë nga Valencia Reali i Madridit, pas nuk mundi dot të shkonte më shumë se një barazim pa gola ndaj Atleticos në derbi, këtë herë do të
Bukuroshja e “Proçesit Sportiv” rrezikoi jetën, Erion Veliaj i bën dhuratë Modelja Blerta Leka e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe në datën 26 nëntor në Uashington, në një interv
Babai i mungonte ditën e dasmës, kuajt i bëjnë dhuratën më të bukur! (FOTO LAJM) Seti fotografik i dasmës për këtë cift i ka kaluar të gjitha pritshmëritë e tyre. Nusja Patti Womer në klipin e saj t
FIFA me një dhuratë speciale për Besart Berishën (VIDEO) Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Besart Berisha ishte këtë fundjavë në fokusin e FIFA-s. Qeveria e futbollit botë
Mësoi se po e kërkonte Reali, Presidenti i Tottenhamit e josh me dhuratë luksoze Poçetinon “Ne jemi Totenhemi. Mund të mundim çdo skuadër këtë sezon”. Mauricio Poçetino është i bindur në cilësitë që Spërsat kanë
Të gjithë thanë se do e shkarkojë, por Abramovich ka gati dhuratën për Conte-n Gjiganti anglez, Chelsea nuk ka rënë në planet e tyre për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë të Juventusit, Alex Sandro
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Dhuratë apo fiksimi i radhës? Lori tregon sandalet “Prada” 990 dollarë (FOTO LAJM) Të gjithë ishim dëshmitarë të festës luksoze që Lori Hoxha organizoi me rastin e ditëlindjes. Por festimet nuk u mbyllën
Iu bënë dhuratë nga Habilajt? Oficerët marrin bizhuteritë e gruas së Tahirit Ditën e djeshme në mesditë me urdhër nga Prokuroria e Krimeve të Rënda 4 oficerë zbarkuan në në shtëpinë e ish-ministrit
Si të veproni që buqeta juaj me lule t’i rezistojë kohës ajzat i duan shumë lulet, dhe një buqetë e dhuruar, shpesh edhe pa ndonjë arsye por thjesht për ta kujtuar, i bëjnë ato
Syzet 10 mijë dollarëshe, dhuratë e Habilajve? Tahiri i përgjigjet Berishës Saimir Tahiri gjatë konferencës për shtyp në lidhje me akuzat e Prokurisë së Krimeve të Rënda u “ngacmua” edhe për çmimi
Dhuratë nga Habilajt? Kush ia bleu syzet 5 mijë euroshe Saimir Tahirit?! Ditën e djeshme ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mori pjesë në Këshillin e Mandatëve ku u diskutua me tone të lart
Pas varëses me diamant, Tahiri akuzohet se mori dhuratë syzet 5000 euroshe Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar sërish Tahirin. Ai sipas mesazhit të një qytetari dixhital, ka marrë dhuratë n