999 rezultate për

dhurate

1100 euro për vetëm 4 biftekë, turistët marrin dhuratën e shtrenjtë pas skandalit Pak ditë më parë u publikua historia e katër turistëve japonezë që paguan 1100 euro për katër biftekë, një pjatë peshk d
Ledri i bën dhuratë, fanses sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Çdo këngë që ai publikon suksesin e ka të garantuar dhe vazhdon të jetë emër shumë i kërkuar. Në dallim prej shumë ar
Afërdita Dreshaj detyrohet të pijë qetësues dhe arsyeja është kjo (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë kohët e fundit, për shkak të martesës së saj m
Pasi u bë nënë për herë të tretë, Kim Kardashian zbulon dhuratën që i bëri ky shqiptar Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë prindër për herë të tretë nga një nënë surrogate dhe të gjithë ishin kuriozë të
Fytyra e Dhuratës shkëlqen edhe pa grim Dhurata Dora vazhdon ta mbaj primatin e këngëtareve më të dashura për publikun. Aq sa është aktive në muzikë, këngëta
Floriana Garo zbulon dhuratën e parë për vajzën e saj Moderatorja e njohur Floriana Garo është në pritje të fëmijës së saj të parë. Floriana dhe Enesi shumë shpejt do të bëhe
Mozzik publikon dhuratën që i ka bërë të dashurës (FOTO LAJM) Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit. Ata madje po publikojnë shpesh f
Dhuratë për vitin e ri, Xhevahir Sukaj tani është i Vllaznisë Viti i Ri vjen me një dhuratë të çmuar për tifozerinë shkodrane që më në fund do të mund të shohin benjaminin e tyre të
Ushqimet që sjellin ters në tavolinën e Vitit të Ri Kur vjen puna për ushqimet në tavolinën e Vitit të Ri, të gjithë supersticiozët i harrojnë gatimet që sjellin ters. Kjo
Afërdita Dreshaj zbulon dhuratën që i bëri familja për fejesë (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj u fejua para pak ditësh me hokeistin çek, Jakub Kindl. Me një propozim romantik në një nga tarracat më
A do t’i bëjë dhuratë Bashës? Rama habit me përgjigjen Pas shumë pyetjeve Rama është pyetur edhe nëse do t'i bëjë ndonjë dhuratë Bashës me rastin e Vitit të Ri. Kryeminist
Rita Ora merr një dhuratë të shtrenjtë nga një adhurues sekret (FOTO LAJM) Kushdo që adhuron talentin e saj por edhe vetë Rita ora-n është me fat pasi njerëzit e zëmrës ajo i mban shumë afër. Por
Françeskën e mbulojnë me trëndafila në ditën e lindjes, kush ja bëri këtë dhuratë? (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka festuar ditëlindjen e saj mes miqsh. Ajo ka organizuar një festë private por
Sa i pëlqejmë dhuratat që na bëjnë për fundvit?! Në fundvit, duke nisur që nga dita e sotme, është tendenca që njerëzit të blejnë dhurata për të afërmit e tyre. Por jo g
Fotoja me fytyrën e plotë të djalit, i ngjan Albanit apo Bietës? Në ditën e tij të lindjes moderatori Alban Dudushi mori surpirzën më pikante nga stafi i “Top Show”. Teksa po prezant
Shehi planifikon ti bëjë dhuratën më të shtrenjtë Radasit Ecuria disa-vjeçare dhe rezultatet nuk janë thjesht një rastësi. Forca e Skënderbeut është grupi dhe këtë e konfirmon gj
Nicole Scherzinger sjell dhuratën e saj për festat e fundvitit Prej disa kohësh i ka munguar tregut muzikor këngëtarja Nicole Scherzinger dhe duket se për këtë ka pasur një arsye të f
Këto janë 10 dhuratat që nuk duhet të bëni në fundvit Është e vërtetë që dhuratat i pëlqejnë të gjithë, por në shumë raste ato përfundojnë nëpër cepa dollapësh që nuk hapen a
Mundi kancerin dy herë prej tij, reperi i bën dhuratën më të bukur fanses (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë koncertit në Kaliforni të këngëtarit me famë botërore Jay-Z, i cili pasi mësoi
Isco me një dhuratë fantastike për të dashurën e tij (FOTO LAJM) Ylli i Realit të Madridit, Isco, ka vendosur t’i bëjë dhuratë të dashurës së tij, Sara Salamos. Ai është parë gjithmo