13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
999 rezultate për

dhurate

Dhuratë nga Habilajt? Kush ia bleu syzet 5 mijë euroshe Saimir Tahirit?! Ditën e djeshme ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mori pjesë në Këshillin e Mandatëve ku u diskutua me tone të lart
Pas varëses me diamant, Tahiri akuzohet se mori dhuratë syzet 5000 euroshe Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar sërish Tahirin. Ai sipas mesazhit të një qytetari dixhital, ka marrë dhuratë n
Detaji tronditës nga përgjimet, Tahiri mori dhuratë varësen e çmuar me diamant Detaje të reja janë zbardhur nga mbledhja e të shtunës e Këshillit të Mandateve dhe Rregullores, gjatë kohës që ishte m
Putin feston ditëlindjen e 65-të, Berluskoni i habit të gjithë me dhuratën që i bën (FOTO LAJM) Kjo mund t’ju duket dhurata më e çuditshme që një ish-kryeministër mund ti bëjë një presidenti, por këtë mund ta bëjë ve
Një tortë kaq të çuditshme Xhensila ia bën dhuratë kunatës së saj (FOTO LAJM) Motra e aktorit Bes Kallaku, Ana Kallaku ka festuar ditëlindjen e saj. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të padyshi
Çifti presidencial nuk i çoi asnjë dhuratë Besit dhe Xhensilës për dasmën Muaji shtator nisi me dasmës e Besit dhe Xhensilës, një dasmë që bëri shumë bujë e u komentua pafund. Mes qindra të ftua
Ja si reagon tifozi i vogël i Juventusit kur i dhurojnë fanellën e Interit (VIDEO) Në vitet e fundit, tifozët dhe skuadra e Interit janë bërë shpesh objekt talljesh dhe shakash në rrjetet sociale për shk
Dele Alli, një talent që mund të jetë dhuratë nga presidenti për trajnerin Zidane Florentino Pérez tashmë i ka vënë një synim vetes së tij: të transferojë një galaktik në verën e ardhshme. Presidenti
Holanda i bën dhuratë MPJ-së një biçikletë tipike holandeze Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë, Nikolla Dimitrov dhe drejtori i përgjithshëm për bashkëpunim ev
Koka bën "dorëzimet" në ministri, stafi i bën një dhuratë Lefter Koka ka bërë "dorëzimet" sot në Ministrinë e Mjedisit duke bërë edhe një takim informal me stafin. Ai ka marrë
Zbuloni dhuratën e veçantë të Metës për Fevziun (VIDEO) Presidenti Meta ka qenë sot i ftuar në një mbrëmje që gazetari Blendi Fevziu ka organizuar me rastin e 20-vjetorit të em
Koreja e Veriut: SHBA-të të bëhen gati për më shumë “paketa dhuratë” Koreja e Veriut ka deklaruar se lëshimi i raketës dhe masat e tjera vetëmbrojtëse ishin një “paketë dhuratë” për Shtetet
Tërmet Peçi ka ditëlindje, kryeministri Rama i bën një dhuratë speciale (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi ditën e sotme ka festuar 45-vjetorin e lindjes, dhe padyshim që ka marre mesazhe
Miriam Cami merr dhuratën më të bukur (FOTO LAJM) Padyshim që Miriam Cami është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar kjo për shumë arsye. Miriami njih
Trondit deputeti: Ministri i ka blerë dhuratë 8 mijë euro dashnores Deputeti i koalicionit PDK-AAK-NISMA (PAN) nga radhët e Nismës, Milaim Zeka, ka thënë një intervistë në InfoBox të TV Du
Moderatorja e njohur merr dhuratë një pellush gazmor (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Fatma Methasani ka marrë një dhuratë të bukur. Ajo ka publikuar
Milan e shet lojtarin aq sa e blen, kthim dhurate "quajeni" Leonel Vangioni është afër një rikthimi në River Plate. Sipika Milanneës.it, kjo lëvizje ka pasur progres në orët e
“Kemali” me bashkëshorten marrin një dhuratë shumë të veçantë pas dasmës (FOTO LAJM) Çifti i njohur turk, aktori Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen ditë më parë i kanë dhënë fund beqarisë. Ata u martuan në
Kim Joung Un: Testi, dhuratë në 241 vjetorin e pavarësisë për “bastardët amerikanë” Lideri i vendit më të izoluar në botë, Kim Jong Un është shprehur para mediave vendase, se raketa balistike ndërkontinen
Sheiku i bën dhuratën e parë Rihannës. do habiteni (FOTO LAJM) Romanca mes Rihannës dhe sheikut Hassan Jameel u bë objekt i diskutimeve kudo në media dhe rrjete sociale. Çifti du