Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
999 rezultate për

dhurate

Pioli i pakënaqur me barazimin, priste tjetër dhuratë nga skuadra Milani nuk arriti të marr rezultat pozitiv pasi barazoi me Leccen me rezultat 2-2. Trajneri Stefano Pioli nuk mundi t
Pas tradhëtisë së bujshme, Khloe merr nga Tristan dhuratën që e shokoi (VIDEO) Khloe Kardashian ka qenë këto ditë në vëmendje të mediave pasi biznesmenia ka vendosur ta falë tradhëtinë i bëri ish par
Putin i dha Mbretit të Arabisë dhuratën e veçantë, por nuk shkoi çdo gjë vaj (FOTO LAJM) Presidenti i Rusisë Putin ka bërë një vizitë në Arabinë Saudite në uadër të një marrëveshjeje tregtare, i dhuroi Mbretit
Incident në momentin kur Putin i bën një dhuratë të veçantë Mbretit Salman (VIDEO) Gjatë vizitës së tij në Arabinë Saudite ku pritet të lidhen një mori marrëveshjes tregtare, Presidenti i Rusisë Putin i
Dhuratë e portierit, Shqipëria shënon golin e dytë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutën e 34'. Një i gjat nga Gjasula shkoi fi
Kush nuk do të donte një kunat si Ledioni, i bën Lorit dhuratën fantatike (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha dhe kunati i saj, Ledion Liço, kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tje
Vuçiç publikon në Instagram dhuratën "shqip" nga gazetari Idro Seferi (FOTO LAJM) Një fjalor shqip serbisht dhe serbisht –shqip ka qenë dhurata që gazetari Idro Seferi i ka bërë presidentit serb Aleksan
Me vjeshtën erdhën edhe pikëpyetjet, çfarë duan vajzat për dhuratë në këtë stinë Të gjesh dhuratën perfekte për një grua elegante që bën pjesë në jetën tënde nuk është edhe që e lehtë por ne do t’ju a
Artan Lame: Isha pa punë, bashkëshortja më kërkonte dhuratë, unë i çova kutinë bosh Nje rrefim ndryshe ai Artan Lames, drejtorit te Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, insitucioni që bashkoi ALUIZNI-n dhe
Ibrahimovic i bën vetes një dhuratë me vlerë 1.5 milion euro për ditëlindje (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur, Zlatan Ibrahimovic, gjithmonë di të bëjë gjëra të mëdha. Për të festuar ditëlindjen e 38-të, k
"Të dua deri në përjetësi", Viola Spiro merr dhuratën më speciale për ditëlindje (FOTO LAJM) Më datën 28 të muajit shtator, moderatora e njohur Viola Spiro festoi ditëlindjen e saj. Në Instagram, Viola ndau me
Gaz Paja festoi ditëlindjen, Ira publikon dhuratën speciale FOTO LAJM) Ditën e djeshme, të premten më 27 shtator, Gaz Paja festoi ditëlindjen! Aktori i njohur i humorit mbushi plot 41 vjeç
Greta Koçi feston 28 vjetorin, zbulon publikisht dhuratën e shtrejntë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Greta Koçi ka festuar ditëlindjen. Ajo mbushi 28 vjeç dhe në kuadër të kësaj dite të
Nga deputeti?! Pas ndarjes nga bashkëshorti Rudina tregon dhuratën e shtrenjtë (FOTO LAJM) Ditën e sotme lajmi se aktorja e humorit Rudina Demvbacaj i ka dhënë fund martesë së saj 3 vjeçare, "mori dhenë". Sip
Edhe politikanët po merren me Pukkin, Macron merr një dhuratë interesante nga kryeministri finlandez Teemu Pukki është futbollisti që ka shkaktuar befasinë më të madhe në Premier Ligë këtë edicion. Finlandezi është gol
Merkel zbulon dhuratën që i çoi Rama (FOTO LAJM) Kancelarja gjermane ka publikuar na Instagram foto nga takimi me kryeministrin Rama duke zbuluar edhe dhuratën që i bëri
Ilda Bejleri i "zuri" vendin, reagon Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja takat e të futem vetë aty (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit në emisionin "Procesi Sportiv", por një batutë nuk
Nga ditëlindja e Luanës i patë të gjitha? Super dhuratën e Krenarit zbulojeni tani (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja shumë e komentuar në media, Luana festoi 28-vjetorin e lindjes me një festë që mblodhi shum
Pas gjithë rrëmujës që shkaktoi ditëlindja, Luana zbulon dhuratën më të bukur (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca ditën e djeshme festoi 28 vjetorin. Ajo organizoi një festë përrallore
Dhuratë një 'Mercedes' luksoz, Xhisiela Maloku shfaqet sërish (FOTO LAJM) Prej kohësh Xhisiela Maloku është kthyer një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë. Ajo njihet si ish e dash