E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

dhuratave

Do t'i kthente dhuratat pas ndarjes? Përgjigjet bashkëshortja e Ramush Haradinaj (FOTO LAJM) Anita Haradinaj ishte e ftuar në "Ftesë në 5", e cila u bë pjesë e diskutimit rreth kthimit të dhuratave pas ndarjes.
Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Anita shkrin së qeshuri me përgjigjen Sot në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon ishte e ftuar Anita Haradinaj, e cila u bë pjesë e diskutimit rreth kthimit të dhurat
Emocionuese, zjarrfikësi i maskuar si Babagjysh i propozon për martesë të dashurës (VIDEO) Kjo Krishtlindje ka qenë speciale për vajzën që shikoni në video. I dashuri i saj me profesion zjarrfikës u fut në pe
Bukuritë e nënës natyrë (FOTO LAJM) Në momentin kur mendoni se natyra nuk mund t’ju befasojë më, ajo kthehet dhe bëhet më magjike se kurrë. Edhe pse ësht
Bërja e dhuratave i bën njerëzit më të lumtur se marrja e tyre Dy psikologë amerikanë kanë treguar se dhënia e dhuratave na bën më të lumtur se marrja e tyre. Gëzimi për të dhuruar di
Trump nuk kursen mediat, i nxjerr karton të kuq gjatë takimit me Infantinon Presidenti i FIFA-s Gianni Infantino ka nisur një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në axhendën e numri
Komuna e Prishtinës shpërndan dhurata për fëmijët në nevojë (FOTO LAJM) Drejtoria e Shëndetësisë dhe e Mirëqenies Sociale e Komunës së Prishtinës, me rastin e festave të fundvitit, në bashkëpu
Modelja e Thaçit feston ditëlindjen, kush fshihet pas dhuratave? (FOTO LAJM) Bukuroshja e PDK-së dhe ish banorja e "Vip Shpija" Suzana Tahiri ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj. Sigurisht
Ndryshimet e ligjit, deklarimi i dhuratave deri në 300 mijë lekë Inspektoriati i Lartë i Deklarimit Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave kërkon të bëhen disa ndryshime në
I jep vajzës pajë me vlerë 120 milionë euro Një manjat kinez i tjegullave i ka dhuruar vajzës së tij dhurata me vlerë mbi 120 milionë euro, ku përfshihen katër kuti
Edhe Figo dhe bashkeshortja ne kerkim te dhuratave (FOTO-LAJM) Koha për dhurata edhe për Luis Figo. Pas ndeshjeve të Europa Leagua, ish mesfushori i Interit ka fluturuar drejtë Madrid