999 rezultate për

dhuratat

Çmimi që do të paguajmë për dhuratat e Erdoganit Nga Andi Bushati: Sot në Ankara ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Kryeministrit shqiptar i është organizuar
Dhuratat e çuditshme që anëtarët e familjes mbretërore shkëmbejnë gjatë festave Në Krishtlindje ne tradicionalisht ofrojmë dhurata për njëri-tjetrin. Ndonjëherë dhurata me vlerë financiare, herë emoci
Nga pjata prej argjendi te maskat prej ari, zbuloni dhuratat që ka marrë Rama si kryeministër Nga librat, kravatat, medaljet e deri te pjatat prej argjendi, pikturat dhe maskat prej ari – BIRN zbardh listën e 183 d
E keni bërë gabim, si duhen paketuar dhuratat (VIDEO) Jemi fiks në periudhën e festave dhe mesa duket dhuratat që keni blerë duhen paketuar. Por nuk dini si? Në fakt nj
"10 mijë euro nata dhe e qëllova me shishe", Kallashi flet për dhuratat e shtrenjta e deri tek flirtimet e politikanëve Është një nga vajzat më të komentuara nga bota e show-bizzit, e cila befasoi jo pak par pak kohësh kur u “zhduk” nga rrj
U bë nënë e një djali, Arbana Osmani zbulon dhuratat (FOTO LAJM) Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë vetëm dy ditë më parë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i
Do ta bëj baba, "Ezel" nuk kursehet me dhuratat luksoze për bashkëshorten (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk Kenan Imirzalioglu, ose siç të gjithë e njohim, “Ezel”, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të p
Tragjedia ajrore me 19 viktima që ''varrosi'' hartën e Shqipërisë, dhuratat e shtrenjta të dasmës së Mbretit Zog Publikoget historia e panjohur e katastrofës ajrore të 1 majit 1938, kur avioni i linjës Tiranë-Brindizi-Romë, u rrëzua
7 dhuratat më të çuditshme dhe të sikletshme që njerëzit kanë marrë për Shën Valentin Jemi dakort: Shën Valentini është dita më romantike e vitit, por jo gjithmonë planet e surprizave shkojnë sipas parashik
Mos i bëni këtë vit, këto dhurata nuk sugjerohen për festat e fundvitit Të bësh një dhuratë për një person special, shpesh herë është e vështirë. Por për t’ua bërë më të lehtë këtë gjë, ne po
E kryqëzuan për dhuratat e Krishtlindjes për Stormi-n, Kylie Jenner merr vendimin e papritur (VIDEO) Miliarderja 22-vjeçare Kylie Jenner na la të gjithëve pa fjalë me super dhuratat për të voglën e saj, Stormi-n, në Krish
I dashuri biznesmen llaston Genta Ismajlin me super dhurata për festa (FOTO LAJM) Këngëtarja Genta Ismajli ka bërë së fundmi publike lidhjen e saj të dashurisë me një biznesmen turk, i cili madje i ka p
"E zhytur në luks", Genta Ismajli tregon dhuratat që i dashuri i bëri këtë Krishtlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja Genta Ismajli së fundmi është kthyer në kryeqendër të mediave rozë. Pasi pranoi lidhjen me biznesmen turk ajo
"Lodër e vjetër", Trejsi nostalgjike për dhuratat e Leonard Dukës (FOTO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini është përmalluar për makinën e parë që i ka blerë I dashuri I saj Leonard Duka. Në një postim në
Manjola Nallbani ndan me ndjekësit dhuratën që e ka surprizuar (FOTO LAJM) Manjola Nallbani ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një nga dhuratat më të veçanta që ka marrë deri më tani. Kën
"I llastuar", bebushi i Fatmës dhe Alfios merr dhurata para se të lind (FOTO LAJM) Ai do dhe pak javë deri sa të vijë në jetë, por vogëlushi i Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit ka marrë dhuratat e para
Krevati me trëndafila dhe dhurata, me kë e kaloi Enca natën romantike? (FOTO LAJM) Enca ka kaluar një natë romantike e këtë e ka zbuluar vetë me postimet e fundit në Instastory. Këngëtarja ka treguar sht
E keni bërë gabim, si duhen paketuar dhuratat (VIDEO) Jemi fiks në periudhën e festave dhe mesa duket dhuratat që keni blerë duhen paketuar. Por nuk dini si? Në fakt nj
Greta Koçi feston 28 vjetorin, zbulon publikisht dhuratën e shtrejntë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Greta Koçi ka festuar ditëlindjen. Ajo mbushi 28 vjeç dhe në kuadër të kësaj dite të
Mediat serbe zbulojnë "dhuratat" e Trump për Vuçiçin në këmbim të njohjes së Kosovës Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, ditë më parë ka qëndruar për një vizitë në Washington ku është takuar me Sekreta