999 rezultate për

dhurata

U nda nga Xherdan Shaqiri? Vjen deklarata "bombë" e Dhurata Ahmetaj (FOTO LAJM) Këngëtarja, Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri thuhej se kishin nisur një romancë mes vete. Kjo
Apartament e dhurata mijëra euro, zbardhet vendimi i KPK për gjyqtaren Elona Toro Gjyqtarja e Apelit të Tiranës, Elona Toro, u konfirmua me shumicë votash në shkallën e parë të vetingut më 17 qershor të
Nuk di të ndalet, Dhurata Dora shënon një super rekord (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka shënuar një tjetër rekord me këngën e saj “Zemër” në bashkëpunim me Soolking.
Bënë namin me bashkëpunimin e parë, çfarë po kurdisin tani Dhurata Dora dhe Soolking (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dhurata Dora ka në karrierën e saj shumë hite, mes të cilave disa janë bashkëpunime me artistë të nj
Romantike dhe dhurata luksoze, Genta Ismajli surprizon partnerin për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po kalon ditët e saj më të lumtura pranë partnerit Usta. Ata e tregojnë shpesh me po
Bëhuni gati! Dhurata Dora dhe Noizy gati të sjellin hitin e radhës (FOTO LAJM) Dy këngëtarët mjaft të dashur nga publiku Noizy dhe Dhurata Dora do të sjellin së bashku projektin e radhës. Këtë e k
E ka nusen shqiptare, lojtari i Wolfsburgut: Kuksianëve doja t’u bëja dhurata (FOTO LAJM) Te Wolfsburgu luan sulmuesi shqiptar, Admir Mehmedi, por një histori e veçantë është ajo e mesfushorit zviceran, Renato
U nda me këngëtaren shqiptare, Xherdan Shaqiri në jaht i rrethuar nga vajza joshëse “Xherdan Shaqiri me pushime në jahtin luksoz, i rrethuar nga femra seksi” ishte kryetitulli i portaleve, aq më tepër që
Në pushime i rrethuar me femra s*ksi, Shaqiri prish marrëdhënien me këngëtaren shqiptare? Aludimeve për një romancë mes Xherdan Shaqirit dhe Dhurata Ahmetajt, iu shtuan dyshimet në fund të korrikut, se gjërat n
Lekë, njohje të reja, dhurata! Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit pasi sot planeti Mërkuri në Gaforre takohet në gradë ekzakte me Jupiterin
Nuk e konfirmuan asnjëherë, Shaqiri dhe Dhurata Ahmetaj i japin fund lidhjes? (FOTO LAJM) Prej kohësh flitej se futbollisti i njohur shqiptar Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj ishin në një lidhje b
Si rrallëherë, reperi i njohur këndon shqip në bashkëpunim me Dhurata Dorën (VIDEO) Më mesantë është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i Dhurata Dorës me reperin e njohur, Azet. Videoklipin e këngës
Azet dhe Dhurata gati të thyejnë rrjetin më shpejt nga sa e menduam (FOTO LAJM) Akoma pa shijuar super suksesin qw po korr "Ferrari", Dhurata Dora njoftoi bashkwpunimin e saj me Azet dhe xhirimet e kl
Sot yll e bukur, por Dhurata Dorën në fillimet e saj nuk do e njihni (FOTO LAJM) Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë n
Nuk ju a merr mendja, më kë këngëtar shqiptar do bashkohet Dhurata Dora (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora publikoi pak ditë më parë këngën e titulluar "Ferrari", e cila u prit shumë mirë nga p
I çmendur pas Dhurata Dorës, shihni çfarë bën këngëtarti turk (FOTO LAJM) Këngëtari Reynmen është shumë i njohur në Turqi dhe hitet e tij arrijnë miliona shikime. Së fundmi Reynmen ka tërhequr v
Çdo ditë surpriza në derën e shtëpisë, kush po e përkëdhel Taynën kaq shumë (FOTO LAJM) Dikur ishte Luana Vjollca ajo e cila merte buqeta dhe surpriza në derën e shtëpisë nga ndjekësit, e tani duket se "froni
Sot yll e bukur, por Dhurata Dorën në fillimet e saj nuk do e njihni (FOTO LAJM) Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë n
Festoi ditëlindjen, Rashel merr dhuratë makinën luksoze (FOTO LAJM) Bukuroshja Rashel Kolaneci është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. Ditën e djeshme ajo ka
Dhurata Dora nga Ferrari paralajmëron këngën e saj më të re Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora ka paralajmëruar projektin e radhës. Kënga e cila mban titullin “Me ty nuk foli, jo