999 rezultate për

dhuratĂ

U nda me kĂ«ngĂ«taren shqiptare, Xherdan Shaqiri nĂ« jaht i rrethuar nga vajza joshĂ«se “Xherdan Shaqiri me pushime nĂ« jahtin luksoz, i rrethuar nga femra seksi” ishte kryetitulli i portaleve, aq mĂ« tepĂ«r qĂ«
Në pushime i rrethuar me femra s*ksi, Shaqiri prish marrëdhënien me këngëtaren shqiptare? Aludimeve për një romancë mes Xherdan Shaqirit dhe Dhurata Ahmetajt, iu shtuan dyshimet në fund të korrikut, se gjërat n
Lekë, njohje të reja, dhurata! Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit pasi sot planeti Mërkuri në Gaforre takohet në gradë ekzakte me Jupiterin
Nuk e konfirmuan asnjëherë, Shaqiri dhe Dhurata Ahmetaj i japin fund lidhjes? (FOTO LAJM) Prej kohësh flitej se futbollisti i njohur shqiptar Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj ishin në një lidhje b
Si rrallëherë, reperi i njohur këndon shqip në bashkëpunim me Dhurata Dorën (VIDEO) Më mesantë është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i Dhurata Dorës me reperin e njohur, Azet. Videoklipin e këngës
Azet dhe Dhurata gati të thyejnë rrjetin më shpejt nga sa e menduam (FOTO LAJM) Akoma pa shijuar super suksesin qw po korr "Ferrari", Dhurata Dora njoftoi bashkwpunimin e saj me Azet dhe xhirimet e kl
Sot yll e bukur, por Dhurata Dorën në fillimet e saj nuk do e njihni (FOTO LAJM) Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë n
Nuk ju a merr mendja, më kë këngëtar shqiptar do bashkohet Dhurata Dora (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora publikoi pak ditë më parë këngën e titulluar "Ferrari", e cila u prit shumë mirë nga p
I çmendur pas Dhurata Dorës, shihni çfarë bën këngëtarti turk (FOTO LAJM) Këngëtari Reynmen është shumë i njohur në Turqi dhe hitet e tij arrijnë miliona shikime. Së fundmi Reynmen ka tërhequr v
Çdo ditĂ« surpriza nĂ« derĂ«n e shtĂ«pisĂ«, kush po e pĂ«rkĂ«dhel TaynĂ«n kaq shumĂ« (FOTO LAJM) Dikur ishte Luana Vjollca ajo e cila merte buqeta dhe surpriza nĂ« derĂ«n e shtĂ«pisĂ« nga ndjekĂ«sit, e tani duket se "froni
Sot yll e bukur, por Dhurata Dorën në fillimet e saj nuk do e njihni (FOTO LAJM) Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë n
Festoi ditëlindjen, Rashel merr dhuratë makinën luksoze (FOTO LAJM) Bukuroshja Rashel Kolaneci është mjaft aktive në rrjetet sociale, aty ku poston foto sensuale. Ditën e djeshme ajo ka
Dhurata Dora nga Ferrari paralajmĂ«ron kĂ«ngĂ«n e saj mĂ« tĂ« re KĂ«ngĂ«tarja e njohur, Dhurata Dora ka paralajmĂ«ruar projektin e radhĂ«s. KĂ«nga e cila mban titullin “Me ty nuk foli, jo
Mos i pranoni kurrĂ«, kĂ«to dhurata ju sjellin fat tĂ« keq Sipas disa supersticiozĂ«ve disa dhurata Ă«shtĂ« mĂ« mirĂ« qĂ« as tĂ« mos i pranoni as t’i dhuroni. Disa prej sendeve apo objek
Do ta bĂ«j baba, "Ezel" nuk kursehet me dhuratat luksoze pĂ«r bashkĂ«shorten (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk Kenan Imirzalioglu, ose siç tĂ« gjithĂ« e njohim, “Ezel”, shumĂ« shpejt do tĂ« bĂ«het baba pĂ«r herĂ« tĂ« p
"Kam njĂ« shtĂ«pi me dhurata", Adelina Tahiri zbulon e emocionuar surprizĂ«n e bashkĂ«shortit (VIDEO) KĂ«ngĂ«tarja e njohur kosovare, Adelina Tahiri ka qenĂ« pasditen e sotme nĂ« njĂ« lidhje ‘Skype’ nĂ« programin ‘FtesĂ« nĂ« 5’ me
Tragjedia ajrore me 19 viktima që ''varrosi'' hartën e Shqipërisë, dhuratat e shtrenjta të dasmës së Mbretit Zog Publikoget historia e panjohur e katastrofës ajrore të 1 majit 1938, kur avioni i linjës Tiranë-Brindizi-Romë, u rrëzua
Ish-bashkëshorti festoi ditëlindjen, zbulohet dhurata e veçantë nga Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, ish-partneri i Rudina Dembacajt, Aleksi festoi ditëlindjen. Moderatorja e uroi publikisht me një foto t
Jeni gati? Dhurata Dora dhe Soolking sjellin hitin e radhës (VIDEO) "Zemër" ishte një nga hitet më të sukseshme të vitit që lamë pas. Një superbashkëpunim i Dhurata Dorës dhe reperi algjer
Së fundmi u zbulua lidhja, s'do ta besoni sa kohë kanë bashkë Shaqiri dhe Dhurata (FOTO LAJM) Së fundmi mediat zbuluan se futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri është në një lidhje me këngëtaren Dhurata Ahmetaj e ci