999 rezultate për

dhunuar

71-vjeçari nuk e kishte dhunuar as gruan as vajzën, bashkëshortja: Faji i fqinjëve! Ndërkohë që Lefter Zhidru u ekzekutua nga RENEA pasi deklarohej si i dhunshëm ndaj gruas dhe vajzës, ka habitur bashkësh
Rrahu brutalisht 3 vjeçarin derisa i theu brinjët, përfundojnë hetimet për njerkun Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e dhunimit të 3-vjeçarit, nga njerku i tij, Alfred Kaza
S'kishte maskë, policia në Kosovë rreh brutalisht qytetarin në sy të fëmijëve (VIDEO) Një burrë është dhunuar mbrëmjen e djeshme në mes të Prishtinës pasi nuk kishte vendosr maskën me qëllim parandalimin e
"Isha shoqe me vajzën e tj", zbardhet dëshmia e 13 vjeçares së abuzuar në Pogradec Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë në Pogradec ku një 13 vjeçare është përdhunuar nga një njohur i familjes.
E gjobitën për parakalim të gabuar, lezhiani zbret nga makina dhe rreh policët Një 42 vjeçar nga Llezha është arrestuar pasi ka dhunuar dy punonjës policie të cilët e kanë gjobitur për shkelje të rre
EMRI/ Dhunoi vajzën me të cilën e tradhtoi i fejuari, arrestohet gangsterja shkodrane (VIDEO) Pas videove skandaloze të shpërndara me shpejtësi në mediat online, policia e Shkodrës ka vënë në pranga Margerite Gjoni
E përndoqi dhe iu fut në dhomë për ta përdhunuar, kapet maniaku në Tiranë Një 40-vjeçar është arrestuar pasi auzohet se tentoi të përdhunojë një 35-vjeçare. Ngjarja është raportuar në zonën e
Rrëfimet e grave të përdhunuara në Kosovë: Kam frikë se do të më poshtërojnë Besa është 55 vjeçe dhe këto 21 vitet e fundit ajo ka jetuar duke mbajtur të fshehtë një sekret. Fëmijët e saj nuk ja
Nga brenda familjes deri te ato në grup, rastet kur shoqëria shqiptare u trondit nga përdh*nimet Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Tiranës. Një vajzë vetëm 15 vjeç ishte përdhunuar nga një 65
I riu i rritur në jetimore: Për 18 vite më kanë dhunuar, edhe me këmbë karrigeje (VIDEO) Në studion e emisionit "Shqipëria Live" ishte i ftuar Ervis Zefi. Ervisi, tashmë 23-vjeç, deri në moshën 19-vjeçare k
Polici abuzoi me vajzën e përdhunuar në jetimore, Lleshaj tregon nëse do të kthehet dënimi me vdekje "Dënimi është një cështje e stërdiskutuar, dënimi me vdekje në Shqipëri është i vdekur, i pa kthyeshëm..." Nga Shkodr
Skandali në Policinë e Shtetit: Përjashtohet shefi që abuzoi seksualisht me vajzën e dhunuar Policia ka arrestuar shefin e Komisariatit të Policisë në Fushë Arrëz pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vaj
SKANDAL! Ndalohet drejtuesi i Policisë, akuzohet se ka përdhunuar një vajzë në komisariat Drejtoria e Hetimit e SHÇBA-së, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka ndaluar shefin e Stacionit P
Nga brenda familjes deri te ato në grup, rastet kur shoqëria shqiptare u trondit nga përdh*nimet Vetëm pak ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Tiranës. Një vajzë vetëm 15 vjeç ishte përdhunuar nga
Publikoi videon e nënës së djalit të dhunuar, paditet Ardi Veliu (VIDEO) Paditet Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu. Zaida Çobo ka vendosur të ngrejë padi ndaj Drejtorit të Policisë Ard
Frika nga hakmarrja: Zhvendoset në Tiranë me forca sigurie familja e vajzës së përdhunuar Familja e vajzës së abuzuar seksualisht në zonën e Paskuqanit është mbajtur nën monitorim për shkak se ekzistonte rrezik
Flet babai i vajzës së përdhunuar nga roja i shkollës: S'dal dot jashtë, do e vras vetë! Babai i 15-vjeçares që u përdhunua nga roja i shkollës ka kërkuar drejtësi. Në një prononcim për mediat ai ka thënë s
Nga brenda familjes deri te ato në grup, rastet kur shoqëria shqiptare u trondit nga përdh*nimet Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Tiranës. Një vajzë vetëm 15 vjeç ishte përdhunuar nga një 65
"Ndihem e tmerruar", nëna e adoleshentit të dhunuar reagon për deklaratën e Veliut (VIDEO) Deklarata e kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut se 15 vjeçari i dhunuar nga policia te Liqeni, vinte nga një famil
"Ramës i dhanë një shqepje në dru", Alfred Lela i përgjigjet kryeministrit për dhunën në protestë Gazetari Alfred Lela u dhunua nga policia gjatë protetës për Teatrin, gjë që edhe u fotografua. Por mohimi nga ana e