999 rezultate për

dhunua

Dhunuan vajzën pasi u lidh me serbin, Franca dëbon familjen boshnjake Autoritetet franceze kanë dëbuar një familje nga Bosnja dhe Hercegovina pasi ata kishin rrahur vajzën e tyre dhe ia kish
Vajza 15-vjeçare rrëfen si u dhunua nga tre persona në Gjilan Tre persona u arrestuan si të dyshuar për dhunimin e një vajze 15-vjeçare. Janë shumë afër njëra tjetrës. Shtëpia
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
U p*rdhunua nga xhaxhai, 14 vjeçarja humb jetën gjatë abortit në muajin e 6 të shtatzënisë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Pakistan, ku një vajzë 14-vjeç humbi jetën gjatë një aborti, pasi u përdhunua v
Të moshuarat e vetmuara në Palasë: Na grabitën dhe përdhunuan! Prej 10 ditësh të moshuarit në fshatin Palasë po terrorizohen nga hajdutët. Në shtëpitë e tyre grabitet ditë e natë dhe
E dhunuan se u vodhi në parcelë? Si i riu ekzekutoi 2 kushërinjtë për 20 kg hashash Ditën e sotme janë gjetur dy trupat e pajetë të kushërinjve në Malësi të madhe, Vislon Çutaj dhe Klement Pepaj. Që ng
71-vjeçari nuk e kishte dhunuar as gruan as vajzën, bashkëshortja: Faji i fqinjëve! Ndërkohë që Lefter Zhidru u ekzekutua nga RENEA pasi deklarohej si i dhunshëm ndaj gruas dhe vajzës, ka habitur bashkësh
"U shtira sikur po vdisja", gruaja rrëfen si u dhunua barbarisht nga fqinji pas sherrit për gardhin (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e të dielës në njësinë Guri Zi në Shkodër. Një 50-vjeçar, Hilë Simoni është
Rrahu brutalisht 3 vjeçarin derisa i theu brinjët, përfundojnë hetimet për njerkun Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e dhunimit të 3-vjeçarit, nga njerku i tij, Alfred Kaza
Rrëfehet nëna e të miturës që u përdhunua nga 46-vjeçari: Na thoshte do t’ju ndihmoj! Nëna e 13-vjeçares nga Pogradeci që u abuzua seksualisht nga një 46-vjeçar, ka rrëfyer detaje në lidhje me ngjarjen e rë
S'kishte maskë, policia në Kosovë rreh brutalisht qytetarin në sy të fëmijëve (VIDEO) Një burrë është dhunuar mbrëmjen e djeshme në mes të Prishtinës pasi nuk kishte vendosr maskën me qëllim parandalimin e
"Isha shoqe me vajzën e tj", zbardhet dëshmia e 13 vjeçares së abuzuar në Pogradec Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë në Pogradec ku një 13 vjeçare është përdhunuar nga një njohur i familjes.
Historia "Noja", flet Brisilda e cila u dhunua nga shoqja e ngushtë Akoma nuk është harruar historia e "Nojës", ku si pasojë e një trekëndëshi dashurie një vajzë u mor peng dhe u dhunua.
E gjobitën për parakalim të gabuar, lezhiani zbret nga makina dhe rreh policët Një 42 vjeçar nga Llezha është arrestuar pasi ka dhunuar dy punonjës policie të cilët e kanë gjobitur për shkelje të rre
EMRI/ Dhunoi vajzën me të cilën e tradhtoi i fejuari, arrestohet gangsterja shkodrane (VIDEO) Pas videove skandaloze të shpërndara me shpejtësi në mediat online, policia e Shkodrës ka vënë në pranga Margerite Gjoni
Dhunuan policin brenda komisariatit, arrestohen katër të rrinj Policia e Lezhës ka arrestuar katër persona pasi dhunuan një punonjës policie brenda ambienteve të stacionit të Policisë
E përndoqi dhe iu fut në dhomë për ta përdhunuar, kapet maniaku në Tiranë Një 40-vjeçar është arrestuar pasi auzohet se tentoi të përdhunojë një 35-vjeçare. Ngjarja është raportuar në zonën e
Nëna e 17-vjeçares që u përdhunua nga disa persona: As të vdekur nuk kthehemi në Fushë Krujë Nëna e 17-vjeçares që u përdhunua nga disa persona në Fushë Krujë ka zbuluar skandalin në Fushë Krujë ku shkoi disa herë
Droguan dhe përdhunuan 17-vjeçaren, Gjykata jep masat për 5 "monstrat" e Krujës Gjykata e Krujës ka dhënë masën e sigurisë për pesë prej të arrestuarve pas operacionit 8 mujor të Prokurorisë së Durrës
Rrëfimi i dhimbshëm i motrës, dhunohet barbarisht me hekur e sëpatë 16-vjeçari Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” gjatë ditës së sotme u trajtua ngjarja e 16-vjeçarit, i cili u dhunua barbari