999 rezultate për

dhunshme

Sali Berisha flet për 21 Janarin: Donin t'më merrnin pushtetin me dhunë! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi në Çim Peka LIVE se 21 Janari nuk ishte protestë e dhunshme, por përpjekje për të
FBI në gatishmëri: Po vëzhgojmë mesazhet që nixin protesta të dhunshme nga interneti FBI po ndjek një “numër të madh të komunikimeve shqetësuese në internet”, duke përfshirë thirrjet për protesta të armato
Nxiti protestat e dhunshme! Dhoma e Përfaqësuesve shkarkon Donald Trump Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan votoi mbrëmjen e sotme për ngritjen zyrtarisht të akuzave për shkarkimin e Pr
Trazirat e dhunshme në SHBA, Matthew Palmer: Provë për demokracinë! Zëvendësndihmës sekretari amerikan I shtetit, Mattheë Palmer i konsideroi një provë për demokracinë ngjarjet e ndodhura
FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit të presidentit Biden FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit FBI-ja paralajmëron se ekzistojnë plane për protesta të
Protesta të dhunshme në Washington, Trump: Unë jam Presidenti! (VIDEO) Pavarësisht rezultatit, Donald Trump nuk mund t'a pranojë Biden si President të ShBA-ve. Presidenti i ShBA-ve akoma n
PROTESTA/ Ministria e Shëndetësisë bën bilancin: Janë plagosur 5 efektivë dhe 2 qytetarë Edhe mbrëmjen e sotme në Tiranë u mbajt një protestë e dhunshme për vrasjen e të riut 3 ditë më parë nga një efektiv pol
"Është injorancë", Jonida Maliqi reagon për protestën e dhunshme për Klodian Rashën (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka reaguar e revoltuar pas vrasjes së të riut Klodian Rasha dy ditë më parë. Në një reagim në r
Protesta e dhunshme e të rinjve, 8 policë përfundojnë me urgjencë në spital Qindra të rinj janë ngritur në protestë pasditen e sotme pas vrasjes së Klodian Rashës dy ditë më parë nga efektivi i po
Përplasje të dhunshme e ofendime, shpërthen protesta para ministrisë së Lleshajt (FOTO LAJM) Ka shpërthyer në dhunë protesta para ministrisë së Brendshme në Tiranë pasi qindra të rinj po ndeshen me policinë. K
Ekipi legjendar në kaos, e shpëton policia nga protesta e dhunshme (FOTO LAJM) Eliminimi i Sëlltikut nga Kupa e Skocisë duke se e ka bërë ekipin të prekë fundin për sa i përket raportit me tifozët.
​Osmani bën deklaratën e fortë: Vuçiç po kërcënon me luftë të dhunshme Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani, ka reaguar pas deklarimeve të presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç
Tifozi i Liverpoolit thith kokainë mbi kapelen e policit Tifozët e Liverpoolit mezi e kanë pritur titullin pas 30 vitesh. Por ata janë dehur nga suksesi i skuadrës së tyre aq
Trump do t’i listojë si terroristë, kush i nxiti protestat e dhunshme për vrasjen e Floyd Presidenti Donald Trump dhe disa prej zyrtarëve të lartë të administratës së tij akuzojnë për aktet e dhunës, provokator
Si u kthye një ndër burgjet më të dhunshme në kompleks luksoz banimi (FOTO LAJM) Një ish-burg i sigurisë së lartë në rrethinat e Uashingtonit, i ndërtuar 91 vite më parë, ku torturoheshin të dënuarit,
Vjedhje të dhunshme, OFL kërkon që të provojnë pasurinë katër persona Operacioni Forca e Ligjit iu kërkon tre personave në Tiranë dhe një në Shkodër të dënuar për vjedhje me dhunë dhe kanosj
Protestat për vrasjen e njeriut me ngjyrë të shkaktuar nga policia në SHBA, shndërrohen në të dhunshme (VIDEO) Personi i cili vdiq, ishte kapur nga policia në SHBA dhe njëri ndër ta i kishte vendosur këmbën në qafë gjë që i shkakto
Frikë nga protesta të dhunshme? 440 milionë lekë tender, Kuvendi do të blindohet së shpejti Pas një kohe të qetë politike për shkak të izolimit nga COVID-19, heshtja u thye më 17 maj me shembjen e teatrit, dhe si
Dhunimi i 3 vjeçarit nga njerku, flet halla: E kemi parë dhe herë të tjera me shenja, e ëma është e dhunshme Pak ditë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Kamëz, ku një 3-vjeçar u dhunua barbarisht dhe tashmë ndodhet në gjendje të
Ngjarja e rëndë në Itali, denoncohet babai shqiptar që ngacmonte vajzën e tij Një ngjarje shumë e rëndë ka dalë në pah në një familje në Itali. Sipas mediave fqinje, një baba shqiptar është denon