999 rezultate për

dhunĂ

Plas dhuna në Skoci, tifozët e skudrës së shqiptarit përleshen me thika (VIDEO) Ditën e djeshme skuadra e Rangers është ndeshur me klubin kroat Osijek ku luan edhe shqiptari Eros Grezda. Por një in
Ndërhyri dhe shpëtoi italianen nga dhuna, flasin prindërit e Viktorianit U ofrua të ndihmonte një vajzë e cila po dhunohej nga një shtetas italian. Ky mendohet se është motivi i ekzekutimit
Gruevski del sot para gjykatĂ«s, akuzat ndaj tij NĂ« GjykatĂ«n Penale sot do tĂ« mbahet seancĂ« gjyqĂ«sore pĂ«r rastin “Dhuna nĂ« KomunĂ«n QendĂ«r” tĂ« ProkurorisĂ« Speciale Publik
Dhuna, kumari dhe xhelozia: ÇfarĂ« deklaroi nĂ« polici gruaja qĂ« vrau burrin nĂ« Milot Violeta Donaj qĂ«lloi dje me armĂ« zjarri katĂ«r herĂ« dje ndaj bashkĂ«shortit tĂ« saj Kujtim Donaj duke i shkaktuar tre plagĂ«
Me kollare plot me ngjyra, Rama bëhet mysliman i "devotshëm" e shtron iftar (VIDEO) Në prag të mbarimit të muajit të shenjtë të Ramazanit Rama ka zgjehdur që të shtrojë një iftar për të gjithë besimtarët
Serbët sot ankohen por nuk harrohen plaçkitjet barbare dhe dhuna (VIDEO) Përveç që na kanë masakruar fëmijë, gra e pleq, kriminelët serb edhe kanë plaçkitur në Kosovë. Kjo video është dëshmia m
DĂ«shton seanca pĂ«r çështjen " Dhuna nĂ« QendĂ«r" LĂ«nda mĂ« e vjetĂ«r e PSP-sĂ«, “Dhuna nĂ« QendĂ«r” edhe sot nuk ka filluar nĂ« gjykatĂ«n Shkupi 1 pĂ«r shkak tĂ« mungesĂ«s sĂ« njĂ«r
Plas dhuna në Fushë-Kosovë Policia e Kosovës njofton se në fshatin Bresje të Fushë Kosovës ka ndodhur një rrahje masive të enjten pasdite. Me këtë
Gjakosja e gazetarit Bledi Kasmi, reagon Shoqata e Gazetarëve: Dhuna e papranueshme Shoqata e gazetarëve ka dënuar dhunën e ushtruar një ditë më parë në protestën e opozitës, ndaj gazetarit dhe kryeredakt
Tërhoqi protestuesit, flet Basha pas kritikave të shumta Kreu i PD-së Lulzim Basha u është përgjigjur kritikëve në lidhje me protestën e djeshme të zhvilluar në Tiranë. "Edi
Shqetësuese dhuna brenda familjes, këto janë shifrat Një vrasje e rëndë ka ndodhur para pak ditësh në Karaçevë të Kamenicës, rast ky që tronditi gjithë Kosovën. Gani Bernjas
Lindje e Mesme, Izraeli: Dhuna në Gaza u ndal nga Egjipti Protestat palestineze në kufirin mes Rripit të Gazës dhe Izraelit janë pakësuar gjatë dy ditëve të fundit, e sipas Izrae
Dhuna e Izraelit ndaj protestuesëve nëpërmjet fotografive (FOTO LAJM) Tetëmbëdhjetë protestues palestinezë janë vrarë nga zjarri izraelit gjatë demonstratave përpara përurimit të ambasadës s
Dhuna e ushtruar ndaj punonjësit të FSHF-së, dyshohet për një grup të rinjsh që konsumonin drogë Shoferi i FSHF-së, Genc Ruçi, është shtruar urgjentisht në spital pas dhunës barbare ndaj tij në zonën e Brrylit një orë
Dhuna i shkatĂ«rroi jetĂ«n dhe familjen, historia e tmerrshme e KozetĂ«s Dhuna vazhdon tĂ« jetĂ« njĂ« problem shumĂ« i madh pĂ«r shoqĂ«rinĂ« shqiptare. Çdo ditĂ« nĂ« polici raportohen raste tĂ« tilla
Plas dhuna në Tepelenë, goditen rëndë lojtarët e Këlcyrës (VIDEO) Ekipi i Këlcyrës paralajmëroi vetëm pak minuta më parë se do të shfaqte një video të dhunës së ushtruar ndaj tyre në Tep
Dhuna në Kuvend, Apeli konfirmon masat e Penales Gjykata e Apelit në seancën e sotme i konfirmoi vendimet e Gjykatës Penale për 7 të pandehurit e ngjarjeve të Kuvendit m
Fillon dhuna, militantët e opozitës përplasen me policinë (FOTO LAJM) Mosbindja civile ka pasur përplasjen e parë. Mësohet se në Milot, ku protestuesit kanë bllokuar aksin kryesor, polici
Reagon Muç Nano: Idiotë që mendojnë se dhuna i sjell në pushtet Mustafa Nano e ka quajtur idiote retorikën e opozitës ditët e fundit si edhe mbështetjen ndaj protestës në Kalimash duke
Dhuna nĂ« Kuvend, Çento kthehet nĂ« paraburgim Jane Çento nga Prilepi Ă«shtĂ« pjesĂ« e tĂ« pandehurve pĂ«r 27 prillin e pĂ«rgjakshĂ«m, i kthyer nĂ« paraburgim nĂ« ShutkĂ«. Polic