E FUNDIT/ Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet
999 rezultate për

dhomen

24-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në dhomën e tij Një 24-vjeçar shqiptar banues në Itali, është gjendur i vdekur në dhomën e tij nga prindërit e tij. Mediat italiane k
Më i madh se vetë Enca, arushi ka fatin të ndaj dhomën e gjumit me këngëtaren (FOTO LAJM) Kur flasim për Encën flasim për fansa dhe vëmëndje. Enca është një ndër këngëtaret më me shumë fansa në shqipëri dhe
I vjedhin orën në dhomën e zhveshjes, ish ylli i Ajax-it: Gjejeni ose nuk luaj Sulmuesi danez Kasper Dolberg u transferua nga Ajaksi i mrekullive që gjeti gjysmëfinalen e Champions sezonin e kaluar p
U gjet i vdekur në krah të prostitutës: Çfarë fshihet pas vdekjes së mistershme të Master Chief-it italian Vdekja e shefit të njohur të kuzhinës italiane Andrea Zamparoni në dhomën e një hotel krah një prostitute luksi ka bërë
Problemet në dhomën e gjumit në fakt, e paskan zanafillën në zyrë “Dhomë gjumi e vdekur”, është një shprehje që përdoret në rastet kur një çift ka javë, muaj ose edhe vite pa kryer marrë
Porosit ushqim në dhomën e VAR-it, arbitri grek po bën xhiron e botës (VIDEO) Diçka e tillë ndodhi edhe me arbitrat grek të cilët ishin në dhomën e VAR-it, gjatë ndeshjes Lamia-Panathinaikos. G
Era e fortë e drogës i bën gjëmën dy shqiptarëve, arrestohen nga Policia britanike Era e fortë e drogës që kultivonin në banesë i tradhtoi dy shqiptarët në Britani, të cilët u arrestuan nga policia pasi
Nata e parë e martesës u shkoi tmerr: Çifti rrihet keq në dhomën e gjumit (VIDEO) Një çift i sapo martuar nuk e kishin pas aspak të lehtë momentin kur hyrën në dhomën e gjumit. Është duke qarkulluar
Nëna vendos kamera në dhomën e gjumit, në mëngjes zbulon gjithçka (VIDEO) Një nënë e rë vendosi kamera me infrared në dhomën e gjumit për të filmuar gjatë natës së çfarë ndodhte me të dhe dy fëm
Zgjohet në mengjes në krevatin e saj me një gjarpër Melinda Major ishte në gjumë në dhomën e saj të hotelit në Memphis, Tennessee, mëngjesin se së premtes, kur ndjeu diçka
ǒpo ndodh te Realin? Zidane nuk shkon fare në dhomat e zhveshjes pas ndeshjes me Atleticon Zinedine Zidane nuk u kthye në dhomën e veshjes së Real Madridit pas humbjes 7-3 nga Atletico Madrid në New Jersey. D
Gjysëm e zhveshur dhe twerk mbi shpinë, si bëhet masazh në dhomën e Dafina Zeqirit (VIDEO) Dafina Zeqirin e njohim të gjithë për mëndjen e hapur që e karakterizon dhe karakterin e "çmendur". Çdo veprim i këng
Mysafiri i paftuar në kuzhinë (FOTO LAJM) Një pronare është befasuar nga një mysafir i paftuar që ishte futur në kuzhinën e saj. Gruaja 77-vjeçare nga Florida
Skandal në Spanjë: Klubi feston me striptiste në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Skandali ka prekur futbollin në Spanjë, pasi ekipi i Llanças ka festuar kalimin në një kategori më lart me një stripiste
Zbardhen detaje të padëgjuara, si Haradinaj vizitoi policët që në pikë të mëngjesit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në orën gjashtë të mëngjesit e ka vizituar dhomën e komandës së policisë. I
Gjenden të vdekur tre persona në dhomën e një hoteli Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një hotel në Passu të Bavarisë, ku tre persona një burrë e dy gra janë gjetur të vdeku
Si të pastroni shtëpinë brenda pak minutash Shtëpia është hapësira jonë më e dashur, ku kalojmë pjesën më të madhe të kohës tonë. Në një ditë me shumë angazhime dh
Pas triumfit ndaj Ajax-it, lojtarët e Tottenhamit shpërthyen në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Tottenhami bëri dje mrekullinë duke përmbysur Ajaxi-in në pjesën e dytë pas dy golave të holadezëve në pjesën e parë.
Plas te Manchester United, lojtarët sherr në dhomën e zhveshjes Machester United po kalon një krizë te thelë rezultaesh. Djajtë e Kuq humbën javën e parë 4-0 nmë fushën e Evertonit duk
Juve-Milan, zbulohet përplasja e arbitrit me dhomën e VAR-it Juventus- Milan, vazhdon të prodhojë lajme dhe polemika. Gjyqtari Fabri që gjykoi ndeshjen e cila përfundoi 2-1 për J