Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
999 rezultate për

dhomave

Nusja e Blerim Xhemailit premton se do të nxjerrë çdo sekret të dhomave të zhveshjes në Seria A Erjona Sulejmani top modelja e cila është gjithashtu dhe gruaja e Blerim Xhemajlit nuk kahezituar të tërheqë vëmendjen e
EMRAT / Emërohen 19 gjykatësit që do të gjykojnë krimet e UÇK'së Shefja e Misionit të EULEX-it në Kosovë Alexandra Papadopoulou, ka emëruar 19 gjykatës në Regjistrin e Gjykatësve Ndërko
Hapen për herë të parë në histori dyert e dhomave private të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dëshiron të përcjellë mesazhin se Shtëpia e Bardhë është “shtëpia e popu
Nishani kthen mbrapsht ligjin e dhomave të tregtisë: Shkel Kushtetutën Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend një tjetër ligj të miratuar nga maxhoranca aktu
DHUNA NË PESHKOPI / Trajneri i Kastriotit: Disa lojtarë janë në gjendje të rëndë Dhuna ka qenë tepër prezente në ndeshjet e fundit të Kategorisë së Parë të futbollit shqiptar. Sikur të mos mjaftonte
Gjykatësit dhe Prokurorët Speciale janë gati Gjykata Speciale me seli në Hagë, e cila do t’i trajtojë rastet e shqiptarëve me pretendimin se kanë kryer krime gjatë p
Revoltë e emigrantëve, i venë zjarrin dhomave (VIDEO) Në Qendrën për azilantë në Vizbeg në periudhën e kaluar ka pasur tentim për vetvrasje dhe protesta të shumta, njoftojnë
Mustafa-Rapp, rëndësia e themelimit të Dhomave të Specializuara Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti sot në takim ambasadorin e ngarkuar për Çështje të Krimeve të L
E la Mourinhon me "gisht në gojë": Ndeshja s'ka mbaruar (VIDEO) Paul Lambert ka refuzuar t’i japë dorën Jose Mourinhos, i cili shkoi të takonte teknikun e Aston Villas para se arbitri
Disa ide për dekorim të mureve të shtëpisë tuaj (FOTO LAJM) Ndonëse jemi mësuar që muret e dhomave të ndenjes apo të gjumit t'i lyejme me një ngjyrë që na pëlqen, arkitektët e deko