999 rezultate për

dhomat

Kuqezinjtë shpërthejnë në festë në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Nëntori mbyllet me 3 fitore radhazi, ndërsa Liga e Kombeve me vendin e parë në grup. Objektivi i kuqezinjve për këtë
Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe
Juventusi 3 ndeshje pa fitore në Serie A, drejtori sportiv kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes Juventus nuk fiton prej tre javësh në kampionatin italian, teksa pas dy barazimeve në transfertë, erdhi edhe një i tretë
Zbulohen prapaskenat, Lampard u përplas verbalisht me Alonson në dhomat e zhveshjes Pësimi i tre golave ndaj West Bromwich Albion në 45 minutat e para, nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të Chelseat, Frank
Zyra e Prokurorit të Specializuar tregon pse e arrestoi Nasim Haradinajn Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dhënë detaje për arrestimin e nënkryetarit të OVL UÇK, Nasim Haradinajt. Përmes
EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Luis Suarez do të veshë fanellën e Atletico Madridit. Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll
Thiago zbulon një traditë interesante që e ka hasur në dhomat e zhveshjes të Liverpool Përforcimi më i ri i Liverpoolit, Thiago Alcantara, ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante që ai e ka hasur në korr
Jo vetëm në fushë, Son dhe Lloris u përplasen edhe në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Ditë më parë Tottenham publikoi dokumentarin “Gjithçka ose Asgjë”, teksa zbuloi shumë gjëra të cilat nuk kanë qenë të d
Pep Guardiola braktisin skuadrën pas humbjes ndaj Lyon në Champions Mbrojtësi i majtë, Oleksandr Zinchenko tha që kur ndeshja me Lyonin mbaroi, Guardiola nuk erdhi fare te dhomat e zhveshj
Neymar tallet keq me Leipzig, shpërthen festa në dhomat e zhveshjes (VIDEO) PSG mposhti gjermanët e Lajpcig me rezultatin 0-3, duke i eliminuar në gjysmëfinalen e Ligës së Kampioneve. Një suks
Nuk ka qetësi te Juventusi, zbulohet grindja në dhomat e zhveshjes mes Ronaldos dhe Sarrit Humbja e fundit e Juventusit në finalen e Kupës së Italisë ndaj Napolit ka sjellë shumë polemika dhe diskutime. Crist
U shpallën kampionë, kjo është festa e lojtarëve të Bayernit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Bayern Munich shpallet kampion për herë të 8-të radhazi në Bundesligë. Skuadra e Flick fitoi minimalisht 1-0 ndaj Werder
Do të montoj dhomat e zhveshjes në parking, Everton merr masa për një festë të mundshme të Liverpool Në fundjavë do të luhet derbi i qytetit në mes të Evertonit dhe Liverpoolit. Nëse Arsenal arrin ta ndal Manchester Ci
Humbja ndaj Realit dhe sherri në dhomat e zhveshjes, Chiellini sqaron gjithçka Finalja e Cardiffit ajo e vitit 2017, u zhvillua mes Real Madridit dhe Juventusit, ku mbretërit fituan me rezultat 4-1,
Ushqim vetëm nëpër dhomat e hotelit, detaje për pushimet e kësaj vere Në fund të Majit pritet hapja e plazhit për të gjithë pushuesit. Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Turizmit, Kor
Sarri e pranon: Kam pasur probleme në dhomat e zhveshjes te Chelsea Trajneri Italian, Maurizio Sarri ka pranuar se kishte pasur probleme në dhomat e zhvjeshjes në muajt e parë në krye të C
Nga dhomat plot luks te garderoba, Adelina Tahiri tregon shtëpinë që të gjithë e ëndërroni (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, ka treguar se ditët e izolimit nga koronavirusi, është duke i kaluar në shtëpi së b
Humbja me Skënderbeun, lojtarët e Luftëtarit përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO) Humbja në Korçë ka mërzitur shumë lojtarët e Luftëtarit, të cilët pas ndeshjes janë mbyllur në dhomat e zhveshjes dhe i
E zbulon Vinicius, Ronaldo motivoi lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes gjatë pushimit Prania e Cristiano Ronaldos në shkallët e "Santiago Bernabeu" padyshim i gëzoi shumë tifozët por edhe lojtarët aktual të
Festa e "çmendur" në dhomat e zhveshjes së Tiranës pas triumfit në derbi (VIDEO) Tirana mori një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme ndaj Partizanit për llogari të javës së 24-të në Kategorinë Su