999 rezultate për

dhoma

Specialja refuzon kërkesën për lirimin e Kadri Veselit Gjykata Speciale ka refuzuar kërkesën për lirimin nga paraburgimi të Kadri Veselit. Vendimin për refuzimin e kërkesës e
Materazzi: Ja çfarë do të bëja në dhomat e zhveshjes para Inter-Juventus Ish-mbrojtësi i Italisë dhe Inter-it, Marco Materazzi, ka folur për Inter-Juventus në një intervistë të dhënë për Inter
Nxiti protestat e dhunshme! Dhoma e Përfaqësuesve shkarkon Donald Trump Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan votoi mbrëmjen e sotme për ngritjen zyrtarisht të akuzave për shkarkimin e Pr
Skandal në Bundesligë: Trajneri qëllon me shishe lojtarin në dhomat e zhveshjes (FOTO LAJM) Gazeta e madhe gjermane “Bild” ka zbuluar një skandal të madh që ndodhi në Bundesligën e Gjermanisë me 20 dhjetor të vit
U kapën me grushte në dhomat e zhveshjes, Gasperini "pranon" divorcin me Gomez Pas suksesit 3-0 ndaj Fiorentina, Gian Piero Gasperini, trajneri i Atalanta, bëri disa deklarata për SkySport: “Këtë
"Festuan si të kishin marrë titullin, a e kuptoni ç'u kemi bërë?" Manchester United kishte pësuar dy gola për 10 minuta në pjesën e parë, por në të duan ata bënë mrekullinë dhe triumfuan
DW: Si u rrëzua amendamenti i Hashim Thaçit Mandati i Dhomave të Specializuara, apo siҫ njihet në opinion Gjykata Speciale do të zgjasë deri në njoftimin e Kë
Kuqezinjtë shpërthejnë në festë në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Nëntori mbyllet me 3 fitore radhazi, ndërsa Liga e Kombeve me vendin e parë në grup. Objektivi i kuqezinjve për këtë
Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe
Kadri Veseli del para Dhomave të Specializuara në Hagë Ish-kreu i Parlamentit dhe kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli u paraqit sot para Dhomave të Specializua
Nga dhoma e gjumit te palestra, brenda shtëpisë luksoze të Noizyt (FOTO LAJM) Noizy është ndodhta njëri nga artistët më hermetik shqiptarë. Megjithatë, muajit e fundit i ka bërë disa tolerime duke u
Juventusi 3 ndeshje pa fitore në Serie A, drejtori sportiv kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes Juventus nuk fiton prej tre javësh në kampionatin italian, teksa pas dy barazimeve në transfertë, erdhi edhe një i tretë
Veliaj u vë kusht demokratëve që duan të bashkohen me PS: I keni ju 9 dhoma e 9 banjo? Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte me asamblenë e PS në Fresk ku i premtoi banorëve të zonës se së shpej
Tifozi më fatlum në botë, e shikon ndeshjen nga dhoma e gjumit (VIDEO) Të kesh shtëpinë me pamje nga deti, është vërtetë diçka e mrekullueshme, por të kesh shtëpinë afër stadiumit, është gjëj
Kreu i OVL-UÇK-së Hysni Gucati përballet me Gjykatën Speciale më 1 tetor Kryetari i OVL-UÇK Hysni Gucati të enjten, më 1 tetor në orën 15, pritet të dalë në sallën e gjyqit të Dhomave të Specia
Zbulohen prapaskenat, Lampard u përplas verbalisht me Alonson në dhomat e zhveshjes Pësimi i tre golave ndaj West Bromwich Albion në 45 minutat e para, nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të Chelseat, Frank
Zyra e Prokurorit të Specializuar tregon pse e arrestoi Nasim Haradinajn Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dhënë detaje për arrestimin e nënkryetarit të OVL UÇK, Nasim Haradinajt. Përmes
EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Luis Suarez do të veshë fanellën e Atletico Madridit. Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll
Dosjet e Speciales: Thaçi kërkon të mos publikohen Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se rrjedhja e informatave të klasifikuar mund të shkojnë në dëm të të pandehurve potenc
Thiago zbulon një traditë interesante që e ka hasur në dhomat e zhveshjes të Liverpool Përforcimi më i ri i Liverpoolit, Thiago Alcantara, ka zbuluar një prapaskenë shumë interesante që ai e ka hasur në korr