999 rezultate për

dhomĂ

Messi pasi shĂ«noi 3 gola shkoi dhe festoi si i çmendur nĂ« dhomat e zhveshjes (VIDEO) KombĂ«tarja e ArgjentinĂ«s fitoi ndaj Ekuadorit me rezultat 1-3 dhe kĂ«shtu u kualifikua nĂ« Kampionatin BotĂ«ror ‘Rusia 2018
Armë dhe fishekë në dysheme, dalin pamjet horror nga dhoma e terroristit të Vegasit (FOTO LAJM) Fotografi të reja shfaqin skenën e tmerrshme, të denja për ndonjë film aksion, ku ekipet e forcave elitare amerikane thy
Nusja e Blerim Xhemailit premton se do të nxjerrë çdo sekret të dhomave të zhveshjes në Seria A Erjona Sulejmani top modelja e cila është gjithashtu dhe gruaja e Blerim Xhemajlit nuk kahezituar të tërheqë vëmendjen e
L’Equipe: Neymar dhe Cavani janĂ« pĂ«rplasur nĂ« dhomat e zhveshjes, Silva ka qetĂ«suar situatĂ«n ZĂ«nkat nĂ« fushĂ« nĂ« mes Neymarit dhe Edison Cavanit nĂ« derbin ndaj Lyonit vazhdon tĂ« jetĂ« kryefjala e mediave evropiane.
Shkëndija i shënon "golin" e parë Milanit, djemtë tetovarë dhurojnë spektakël (VIDEO) Në rast se sfida mes Shkëndijës dhe Milanit do të vendosej nga rrjetet sociale, tetovarët do të ishin fitues me diferenc
Del fotoja: Kjo është dhoma ku ruhej ari i grabitur i Kërrabës 17 vite më parë, thesari i Kërrabës u sulmua dhe vodh në rrethana ende të paqarta. Vlera e vjedhur ishte tepër e madhe,
Minj dhe dhoma të tmerrshme, tifozët anglezë ankohen për kushtet në Maqedoni (FOTO LAJM) Organizimi i ndeshjes së Superkupës së Evropës në Shkup ishte një mundësi e mirë për Maqedoninë që të priste shumë tifoz
Hapet për herë të parë për publikun dhoma sekrete e Ledi Dianës (FOTO LAJM) Buckingham Palace, rezidenca zyrtare e sovranëve britanikë që nga 1837-ta çdo verë hap dyert për publikun, teksa famil
Tërmeti në Greqi, ja pamjet e tmerrshme (VIDEO) Tërmeti që tronditi Greqinë mësohet të ketë qenë me magnitude 6.7 te shkalles Rihter dhe ka shkaktuar panik mes banoreve
INTERVISTA/ Gjyqtarja e Gjykatës Speciale: Proces i drejtë për të akuzuarit Gjyqtarja Ekatarina Trendafilova, kryetare e Dhomave të Specializuara të Kosovës ka thënë për BIRN se gjykata e sapokrij
Nga sot Gjykata Speciale mund të nisë arrestimet Dhomat e Specializuara janë funksionalizuar plotësisht të mërkurën, shkruan sot Koha Ditore. Nga kjo ditë, ato janë n
Gjykata Speciale pĂ«rgatitet tĂ« padisĂ« ish-luftĂ«tarĂ«t e UÇK-sĂ« Ish-pjesĂ«tarĂ«t UshtrisĂ« Çlirimtare tĂ« KosovĂ«s tĂ« cilĂ«t dyshohet se janĂ« pĂ«rgjegjĂ«s pĂ«r vrasje, rrĂ«mbime, tortura dhe shk
Mijëra euro dhe sasi e madhe floriri vidhen nga një shtëpi në Manastir Një autor i panjohur në periudhën nga data 18 deri më 25 të këtij muaji, ka kryer vjedhje në një shtëpi në rrugën "Milan
"Bonuçi goditi Dybalan në dhomat e zhveshjes", mbrojtësi shpjegon gjithçka Mediat italiane spekuluan për një sherr mes Bonuçit dhe Dybalas në dhomat e zhveshjes në fund të pjesës së parë të final
Mavraj zbulon për kë ishin duartrokitjet në dhomat e zhveshjes Pas përfundimit të ndeshjes Izrael-Shqipëri u dëgjuan duartrokitje në dhomat e zhveshjes. Të gjithë menduan se ato ishin
Festa e "çmendur" e kuqezinjve në dhomat e zhveshjes Kombëtarja kuqezi mposhti Izraelin ditën e sotme në Haifa, duke marrë një fitore mjaft të rëndësishme jashtë fushe me re
Zbulohet sekreti, ja çfarë u tha Zidane në dhomat e zhveshjes lojtarëve Finalja e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Realit në pjesën e parë u mbyll me rezultatin 1-1. Golit të Cristiano R
Dhoma e mjekëve të Maqedonisë në takim me ministrin Taravari (VIDEO) Dhoma e mjekëve të Maqedonisë sot është takuar me ministrin e ri të shëndetësisë, Arben Taravari. Gjatë këtij takimi,
Ja si u festua fitorja e kampionatitit në dhomat e zhveshjes së Kukësit (VIDEO) Kukësi është shpallur kampion i Kategorisë Superiore për sezonin 2016-2017 duke fituar titullin e parë kampion në histor
Zbardhet projekti i Behgjet Pacollit pĂ«r "Divjaka Resort", 370 vila, 2 350 dhoma pĂ«r 18 300 turistĂ« (FOTO LAJM) Projekti “Resorti DivjakĂ« Albania”, i kompanisĂ« Mabetex Grup, i cili Ă«shtĂ« nĂ« fazĂ«n e diskutimeve tĂ« nxehta pĂ«r ndikimin