999 rezultate për

dhjetra

Humbi dhjetra kilogramë, Adele është bërë kopje e "frikshme" e aktores amerikane (FOTO LAJM) Pasi humbi kilogramë të tërë nga pesha e saj dhe “vuri në lojë” veten për këtë fakt, këngëtarja Adele është bërë kryefja
Afera me inceneratorin e Elbasanit, habit Ahmetaj: Unë ha e pi me dhjetra biznesmenë Ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj, ka mohuar që të ketë qenë në konflikt interesi me Mirel Mërtirin, i cilësuar si
Dhjetra raste të reja me COVID-19 në Durrës, mes tyre 2 nxënës Nga testimet e reja të kryera në qarkun e Durrësit, DSHP ka konfirmuar 38 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të
"Avazi" në pikën kufitare të Kapshticës, dhjetra qytetarë ngelen në mes të rrugës Më shumë se 50 qytetarë shqiptarë janë bllokuar në pikën kufitare të Kapshticës teksa shkak mësohet të jetë bërë plotësi
Ç'po ndodh në Maqedoninë e Veriut? Sot katër viktima e dhjetra raste të reja me COVID-19 Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 464 testime për koronavirus, prej të cila
Rrëshqitjet e dheut vrasin gjashtë persona në Nepal, dhjetra të zhdukur Një rrëshqitje masive dheu i ka marrë jetën gjashtë personave në Nepal teksa 26 të tjerë rezultojnë të zhdukur. Mësoh
Xhuxhi që nuk gjente dot të dashur bëhet striptist, tani duhet të refuzojë dhjetra bukuroshe që e kërkojnë (FOTO LAJM) Në fushën e njohjeve të reja burrat nën 1.80 gjatësi nuk kanë shumë sukses, prandaj dhe Shane Belgre, i cili është me na
Rrugorja me "dorë të hekurt": Dhjetra të arrestuar, gjoba e heqje patentash në Durrës Policia Rrugore në Durrës, ka vijuar kontrollet në të gjitha akset rrugore jo vetëm për menaxhimin e trafikut por dhe pë
Dhjetra viktima pa përgjegjës! Bie akuza për vrasje, gjykata liron të arrestuarit për tërmetin Asnjë përgjegjës për dhjetëra viktima e qindra të plagosurit e tërmetit të 26 nëntorit të vitit të kaluar. Ndryshimi
Policia në aksion, dhjetra dronë në gjurmim të plantacioneve me kanabis (VIDEO) Policia e Shtetit vijon kontrollet e territorit, nga toka dhe ajri, me qëllim parandalimin, evidentimin dhe goditjen e t
Qeveria e re parashikon tre zëvendëskryeministra, 15 ministri e dhjetra zëvendësministra Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Besnik Tahiri, ka prezantuar sot Projektligjin për Qeverinë, ku parashihen t
Tre viktima dhe dhjetra raste të reja, si u skuq sot Shqipëria Gjatë 24 orëve të fundit ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 3 viktima dhe 69 raste të reja. Prej tyre 23 raste ja
Dhjetra ushtarë të vdekur, nuk u shkrep asnjë armë: Pamjet e përplasjes së çuditshme Kinë-Indi 20 ushtarë indian dhe dhjetra ushtarë kinezë vdiqën gjatë një përplasjeje të hënën në Kashmirin jug-lindor, një zonë e k
Aksion në Këlcyrë: Çfarë zbuluan dhjetra efektivë policie dhe dronë (VIDEO) Dhjetra efktivë policie kanë "zbarkuar" në Këlcyrë për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Sipas policise,
Dhjetra raste të reja dhe sot, si paraqitet situata e COVID 19 në Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut ka shënuar 87 raste të reja me koronavirus. Prej tyre, 41 janë në Shkup, 12 në Kumanovë, 16 në Shtip,
Gjenden dhjetra viktima nga koronavirusi të dekompozuar në Britaninë e madhe Dhjetra viktima të koronavirusit në Mbretërinë e Bashkuar kanë vdekur vetëm në shtëpi gjatë pandemisë dhe nuk janë zbulu
Gjesti human, strehoi në shtëpi dhjetra protestues duke i shpëtuar nga arrestimi (FOTO LAJM) Një burrë në qytetin e Uashington u hapi derën e shtëpisë dhjetëra protestuesve që ishin rrethuar nga policia, pas nisje
Alfred Cako dhe dhjetra aktivistë, protestë simbolike kundër masave ndaj koronavirusit (FOTO LAJM) Inxhinieri dhe aktivisti Alfred Cako ka iniciuar një protestë tek ish-parku Rinia ku bashkë me aktivistë të tjerë ka
Aksioni i bujshëm me dhjetra të arrestuar, mes tyre edhe polic Gjykata e Kukësit bëri sot pasdite vlerësimin e ligjshmërisë së masës së sigurisë "arrest me burg" për 16 të arrestuar
Skandali në Gjirokastër, emigranti me COVID-19 mund të ketë infektuar dhjetra njerëz Pavarisht se ishte një ndër vendet e pastra nga COVID-19, Gjirokastra ka mundësi të kthehet në një vatër për COVID-19 pë