999 rezultate për

dhjetat

Kjo është koha ideale për çdo aktivitet, sipas moshës tuaj Duket se ka një kohë ideale për çdo gjë, madje edhe për zgjedhjen e një parfumi të ri. Por përderisa ora biologjike ndr
Mos i injoroni thinjat, ato mund paralajmërojnë sëmundje të rrezikshme (FOTO LAJM) Thinjat janë një ndryshim i natyrshëm në pamjen e jashtme të trupit me kalimin e moshës. Disa i pranojnë me qetësi, ndër
4 "Dhjetat" më të famshme të Juventus (FOTO LAJM) Carlos Tevez është top-playeri që Juventus ka kërkuar prej kohësh. Më në fund drejtuesit bardhezinj arritën të sillnin n
Top 10 "Dhjetat" e historisë së futbollit (FOTO LAJM) Ata janë të dy numra 10 dhe duke filluar nga sezoni i ardhshëm do të luajnë të dy për Barcelonën. Lionel Messi është dhj
Koço mburret me dhjetat, katra e Islamit nuk figuron (FOTO-LAJM) Stafi elektoral i kandidatit të Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima ka bërë publike listën e notave të katër viteve të fa
Relli, Lëb fiton ditën e parë të garës Francezi Sebastian Lëb vazhdon të udhëheqë garat e rellit në autmobilizëm, ndërsa skena është ngritur në rrugët e vështi