999 rezultate për

dhimbjen

Nëna vdes nga kanceri, djali dhe vajza nuk durojnë dot dhimbjen dhe vetëvriten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Trupat e tre personave nëna dhe dy fëmijët, janë gjetur të pajetë brenda në ban
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
Tri mënyra natyrale për t'u marrë me dhimbjen e fytit Dhimbja e fytit është një nga simptomat më të zakonshme dhe të bezdisshme të ftohjes. Nëse nuk doni të merrni një ila
Meghan Markle ndan dhimbjen me botën: Humba fëmijën e dytë “Një dhimbje e papërshkrueshme”, Meghan Markle rrëfeu se ka humbur fëmijën e saj të dytë në muajin korrik, por për këtë
6 vite pa Dr. Florin, Landi shpreh dhimbjen në vetëm pak fjalë (FOTO LAJM) Si sot 6 vite më parë u nda tragjikisht nga jeta këngëtari i ndjerë, Dr.Flori. Artisti la pas një dhimbje të thellë tek
Mbesa i mori burrin, gruaja e Hulkut tregon dhimbjen e madhe (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Br
52 vjeçari dha fund jetës nga Sanatoriumi, flet drejtori i spitalit Drejtori i spitalit të Sanatoriumit, Perlat Kapisyzi ka folur rreth ngjarjes së rëndë ku 52-vjeçari Preng Gjonaj i dha f
Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Si e kapërceva dhimbjen për humbjen e nënës (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm, këngëtarja shqiptare Xhesika Polo ka qenë e ftuar në “Wake Up” nē “Top Channel”. Një nga ngjarje
Në koma prej 78 ditësh, kur zgjohet zbulon se bashkëshorti ishte lidhur me nënën e saj Braziliania Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo u takua, sipas saj, me burrin e ëndrrave të saj, kur ishte 25 vjeç. Ai i
5 kura natyrale në kushte shtëpie për të qetësuar dhimbjen e veshit Infeksionet, marrja e vazhdueshme e antibiotikëve, përdorimi i tepruar i kufjeve, dëgjimi i muzikës me volum të lartë, f
Mbani shënime! Si ta largoni dhimbjen e kokës në mënyrë natyrale Shumë njerëz në mbarë botën vuajnë nga dhimbja e kokës dhe disa prej tyre kanë gjetur “ngushëllim” tek ilaçet, por janë
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
Bujar Nishani humb njeriun e shtrenjtë, shpreh dhimbjen e madhe Ish-Presidenti shqiptar Bujar Nishani ka humbur një njëri të shtrenjtë të familjes. Nëna e tij është ndarë nga jeta d
E keni provuar dhimbjen therëse në gjoks që ju lë pa frymë? Çfarë duhet të dini rreth saj Të gjithë e kemi provuar atë dhimbje të mprehtë, therëse në gjoks, që mezi na lë të marrim frymë. Edhe pse zgjat vetë
Eksodi i shqiptarëve në '91, Meta nxjerr videon dhe ka një mesazh (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video në faqen e tij zyrtare në Facebook, duke kujtuar eksodin e shqiptarëve të nd
Thaçi mesazh ngushëllimi për Ramën: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë! Kryeministri Rama ka humbur ditën e sotme nënë, Aneta Rama e cila u nda nga jeta në moshën 82-vjeçare. Një mesazh ngu
Si rrallëherë, Princi William flet për dhimbjen që i shkaktoi humbja e së ëmës (FOTO LAJM) Princi William dhe Dukesha Kate janë izoluar në shtëpinë e tyre në Anmer Hall së bashku me fëmijët. Megjithatë ata nuk e
Beatrix kujton dhimbjen që i ka shkaktuar mungesa e tij: Më ka marr malli (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka treguar me anë të disa postimeve se sot është një ditë e dhimbshme për të.
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë! Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
Disa mënyra natyrale për të parandaluar dhimbjen e një dhëmbi Nëse keni dhimbje dhëmbi, është e rëndësishme të kuptoni se çfarë është në themel të shqetësimit tuaj. Vetëm kështu ju m