999 rezultate për

dhimbje

Disa nga efektet afatgjata të COVID-19: Dhimbje koke, humbje kujtese dhe ekuilibër i dobët Personat e intubuar e të shtruar në spital për javë të tëra pa lëvizur, ngrënë apo folur siç duhet vazhdojnë ende t’i nd
Dhimbje "koke" për Zidane, Carvajal dëmtohet sërish dhe pritet të mungojë gjatë Vetëm pak ditē pas rikthimit në fushë, mbrojtësi Dani Carvajal është ndalur sërish për një tërheqje muskulore në kë
Meghan Markle ndan dhimbjen me botën: Humba fëmijën e dytë “Një dhimbje e papërshkrueshme”, Meghan Markle rrëfeu se ka humbur fëmijën e saj të dytë në muajin korrik, por për këtë
Zidane me dhimbje "koke", pa Benzeman ndaj Interit Karim Benzema është në dyshim të madh që të paraqitet kundër Interit të mërkurën, në kuadër të Ligës së Kampionëve. F
Krenari dhe dhimbje nga lufta, Vasfije Krasniqi sjell videon e ushtares së orëve të para të UÇK-së nga Drenica Hamide Xhemajli-Ferizi, nga Drenica, kishte qenë vetëm 19-vjeçare kur i ishte bashkuar Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, m
Nga ndryshojnë: Hapat që ndjek Covid-19 dhe hapat që ndjek gripi Duke qenë së tani shpesh ngatërrohen simptomat e Covid-19 me atë të gripit një ekip studiuesish në Universitetin e Kalif
Skënder Brataj flet për pacientët me Covid që kanë dhimbje të forta koke: Shkakton delir Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj thotë se koronavirusi tek disa persona depërton edhe në pjesën e trurit duke
6 vite pa Dr. Florin, Landi shpreh dhimbjen në vetëm pak fjalë (FOTO LAJM) Si sot 6 vite më parë u nda tragjikisht nga jeta këngëtari i ndjerë, Dr.Flori. Artisti la pas një dhimbje të thellë tek
Flasin vullnetarët që provuan vaksinën antiCovid: Si dhimbje koke pas të pirit alkool! Vullnetarët që kanë marrë vaksinë e koronavirusit të prodhuar nga Pfizer kanë thënë se efektet e saj anësore janë të ngj
Mbesa i mori burrin, gruaja e Hulkut tregon dhimbjen e madhe (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Br
Dojna Mema ndan kujtimin më të bukur nga babai i saj i ndjerë (FOTO LAJM) Babai i Dojna Memës humbi jetën 11 muaj më parë, duke lënë pas një dhimbje të thellë tek të gjithë familjarët e tij.
Ndeshja e rëndësishme ndaj Real Madridit, Conte me "dhimbje koke" Trajneri i Interit Antonio Conte po kalon nëpër një periudhë shumë të vështirë për shkak të rezultateve negative në ndes
52 vjeçari dha fund jetës nga Sanatoriumi, flet drejtori i spitalit Drejtori i spitalit të Sanatoriumit, Perlat Kapisyzi ka folur rreth ngjarjes së rëndë ku 52-vjeçari Preng Gjonaj i dha f
Dhimbje në familjen në Përrenjas, pas mësueses vdes edhe i vëllai 6 orë pas mësueses së muzikës, Irena, ka ndërruar jetë edhe i vëllai i saj. Prandaj sot familja Bajlozi ështe përball
7 dhimbje të frikshme të gjoksit që po i ngatërroni me atakun në zemër Dhimbjet e kraharorit mund të jenë të frikshme, kuptohet dhe ju duhet patjetër të telefononi urgjencën nëse mendoni se j
Koeman me dhimbje koke, Coutinho dëmtohet dhe mungon ndaj Juventusit Philippe Coutinho është problemi i radhës te skuadra e Barcelonës. Mesfushori me tipare ofensive, Philippe Coutinho,
Simptomat që njerëzit përjetojnë pas ndarjes nga partneri, si t'i përballoni Në ditët e sotme, ndarja duket si përfundimi më i parashikueshëm i një marrëdhënie në çift. Ndarja në një marrëdhënie ës
Zidane me dhimbje "koke" para ndeshjes me Barcelonën Mediat spanjolle shkruajnë se trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane nuk do të jetë në gjendje të llogarisë në Eden Haza
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
Dhimbje koke për Piolin, Calhanoglu largohet me paterica nga stërvitja Në kulmin e entuziazmit si rezultat i shtatë fitoreve në shtatë ndeshjet e fundit, vjen lajmi që askush nuk e priste te